Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
wróżka w Brzegu jest ?
Autor Wiadomość
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-12-28, 12:28   

wróż Mariusz napisał/a:
katastrofa smoleńska? była..i nie trzeba tu dyskutować że strata dla Polski ogromna.


dyskutowałbym czy to była wielka strata, dla mnie osobiście nie, polecieli za pieniądze podatników i spadli, coz tak czasem bywa, ja tam plakac za nimi nie będe.

to o czym piszesz to sie nazywa cykliczność zdarzeń, dlatego zapytałem o powrót kryzysu, niestety nie doczekałem sie odpowiedzi.
pozdro wróżbito :)
0 UP 0 DOWN
 
wróż Mariusz 



Wiek: 56
Dołączył: 20 Gru 2010

UP 0 / UP 4



Wysłany: 2010-12-28, 13:03   

Nie odpowiedziałem ci z 2 powodów...pierwszy jest taki że moje zdolności nie są aż tak wysokie by cie zapewnić w 100 procentach że go nie będzie tutaj potrzebny jest po prostu jasnowidz,wizjoner który ma większy dar ...Twoje pytanie zbiega się akurat z dzisiejszym tematem w ddtvn...Drugi jest taki że nie interesują mnie i nigdy też mnie nie interesowały sprawy globalne,polityczne,ogólno światowe itd.zajmuję się wróżeniem dla zwykłych szarych normalnych ludzi..pomagam im też rozwiązywać ich problemy :wink:
Ostatnio zmieniony przez wróż Mariusz 2010-12-28, 13:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2010-12-29, 09:15   

wróż Mariusz napisał/a:
Na słowa że "to nie będzie dobry rok dla Polski" i rzeczywiście...Była katastrofa smoleńska? była..i nie trzeba tu dyskutować że strata dla Polski ogromna.Była powódż która spustoszyła miasta,wsie i często cały majątek ludzki?- była tragedia?była . czyż to było szczęście dla naszego kraju czy raczej nieszczęście???

Sęk w tym, że stwierdzenie "nie dobry rok dla Polski" jest tak ogólne że wiele ze zdarzeń możnaby podciągnąć pod tą "przepowiednię". W najgorszym razie taka przepowiednia daje nam 50% szans na powodzenie (w rzeczywistości większe z powodu wymienionego wyżej), a nawet gdyby "przepowiednie" się nie sprawdziły to nikt by nie pamiętał że rok temu takie słowa w TV padły.
wróż Mariusz napisał/a:
Powstał konflikt o którym mówił p.Jackowski? powstał?...o podobnym mówił też Nostradamus i baba vanga...ta ostatnia wskazała że będzie to w listopadzie było?..było...to był tylko na razie konflikt a skąd ty wiesz kolego czy w związku z tym nie będzie wojny?

Nie znam przepowiedni baby jagi ale jeżeli Ty widzisz w wydarzeniach z tego roku pomiędzy Koreańskimi sąsiadami spełnienie przepowiedni pana Jackowskiego o wojnie w Azji to gratuluję naiwności. Stwierdzenie, że to już jest wojna, lub wojna może z tego powstać w przyszłości jest właśnie dopasowywaniem wydarzeń do przepowiedni.
wróż Mariusz napisał/a:
brakuje doń tylko paru kroków...pamiętaj że żaden kraj nie ma nic do powiedzenia i do rozporządzania władzą w korei Płn niż ona sama dla siebie.

To samo "przepowie" Ci średniej klasy politolog, nie trzeba jasnowidza.
wróż Mariusz napisał/a:
Jeśli byś stracił w powodzi dobytek,dom,gospodarstwo,zwierzęta i 4-5 miesiący wcześniej powiedziałbym ci o tym to uwierzyłbyś w to??Nie bo nie uznajesz przecież takich praktyk,uwierzyłbyś dopiero póżniej czyli wtedy gdyby się to stało co do joty... :wink:

Tu już ewidentne nadużycie. Czy któryś z jasnowidzów powiedział że zaleje nasz kraj powódź? Co niby mieli zrobić Ci, którzy usłyszeli, że "to nie będzie dobry rok dla Polski" dając wiarę tym słowom? Zabezpieczyć się przed każdą możliwą katastrofą? Powodzią, pożarem, trzęsieniem ziemi, epidemią ptasiej grypy czy cholery.... Nie dajmy się zwariować!!! Równie dobrze ja powiem, że w przyszłym roku zdarzy się coś nieprzewidzianego w polskiej polityce i po przyszłorocznych wyborach parlamentarnych zobaczysz, że jestem jasnowidzem :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, jest, wrozka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu