Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-12, 19:27
Juwenalia Wrocław
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-05-05, 16:50   Juwenalia Wrocław

Na prośbę organizatorów zamieszczam program juwenaliów


Samorząd Studentów Akademii Medycznej
Samorząd Studentów Akademii Rolniczej
Samorząd Studentów Akademii Wychowania Fizycznego
Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej
Samorząd Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego
Klub Studencki BAJER

zapraszają
na Wrocławskie Święto Studentów Juvenalia 2006,
które odbędzie się w dniach 8-14 maja 2006 r.
na ulicach miasta i Polach Marsowych we Wrocławiu

Więcej informacji i szczegółowy program imprezy na stronie www.juwenalia.org

Wrocławskie Juwenalia zdominowała dobra muzyka. Zadbano o oprawę muzyczną wydarzenia, zapraszając znane i lubiane zespoły. Najciekawiej zapowiadają się koncerty w dniach 10 i 13 maja.. Hitem będzie występ legendarnego zespołu The Animals.

Szczegółowe informacje o koncertach:

10 maja 2006 na Polach Marsowych Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu wystąpią:
- Zespół 3 WYMIAR o godz.16.00 - jak sama nazwa wskazuje ów 3 wymiar pozwala wyróżnić się od całego nurtu polskiego hiphopu.
- Zespół BIG CYC o godz.17.00 - barwnie przedstawiani jako zjawiska z pogranicza horroru i gastronomii oraz muzyki rockowej i happeningu o przewrotnej nazwie.
- Zespół BAKSHISH o godz.18.30 - jedna z najstarszych, a na pewno najdłużej działająca poza głównym nurtem (od ponad dwudziestu lat), formacja rodzimego reggae - na pierwszym miejscu stawiająca zawsze muzykę i fanów, z którymi przez lata nieprzerwanie spotyka się na koncertach.
- Zespół IRA o godz. 20.30 - debiutowali w 1988 roku. Największe sukcesy w zespołu przypadły na pierwszą połowę lat 90-tych. W 2002 roku wydali album \"Tu i teraz\". Od tego czasu dali prawie 200 koncertów!
13 maja 2006 o godz. 21 na Polach Marsowych we Wrocławiu odbędzie się koncert legendarnego zespołu The Animals .
Będzie to główna i ogólnie dostępna atrakcja organizowanych przez samorząd studencki Juwenaliów.
Zespół The Animals, sięgający korzeniami lat sześćdziesiątych, ma w swym dorobku szereg znakomitych przebojów, ale unieśmiertelniła go genialna interpretacja folkowego standardu \"Dom wschodzącego słońca\" - House of the Rising Sun w nowatorskiej aranżacji Alana Price’a. Fascynował w niej charakterystyczny głos Erica Burdon’a, rozpoznawalne do dziś klawisze Alana Price\'a, gitara Hiltona Valentine\'a i uważana za lepszą od beatlesowskiej sekcja rytmiczna - Chas Chandler - gitara basowa i John Steel - perkusja.
Animalsi podobnie jak Beatlesi podbili Stany Zjednoczone i poniekąd związali się z Ameryką, w której Eric Burdon i Alan Price mieszkają do dziś. Obecna formacja została powołana do życia w 1993 r. jako The Animals II przez Hiltona Valentine’a, z pierwszego składu dołączył jeszcze John Steel. Pozostali członkowie zespołu zmieniali się dość często. W 1994 roku grupa The Animals została wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame.

Podczas Juwenaliów 13.V.2006 na Polach Marsowych The Animals wystąpią w składzie: JOHN STEEL, MICKY GALLAGHER, JOHN WILLIAMSON, PETER BARTON.

Występ The Animals poprzedzą 13.05 koncerty zespołów:
- HABAKUK o godz.16.00 – działającego od 1988 roku, grającego w duchu reggae,
- BRACIA o godz.18.00 - działająca od 1997 roku grupa ma na koncie zwycięstwo w konkursie \"Debiuty\", na festiwalu w Opolu w 2002 roku, a także udział w krajowych eliminacjach do konkursu Eurowizji
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-05-06, 07:45   

...ale się SZYKUJĄ atrakcjeeeeeeeeee-a MAMUSIA mówiła-ucz se ucz-hehe
miłego PIFKOWANIAAAAAAAAAAA for all ... :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 38
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2006-05-06, 10:54   

mnie tam nie zabraknie :D
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-06, 11:06   

ja mimo że na miejscu to jakoś mnie tam nie ciągnie... :| :wink:
odpoczywam w ten weekend :)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-06, 13:31   

jak choroba da to na Lao Che jade a co!
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-05-08, 12:30   

Cytat:
ja mimo że na miejscu to jakoś mnie tam nie ciągnie...
odpoczywam w ten weekend

to odpoczywaj a my idziemy na grillowanie :evil: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-13, 14:34   

a jednak byłam... ;) W ten dzień kiedy był Big Cyc(to już drugi ich koncert mój w przeciągu 2tygodni) :P , wtedy była też IRA i cos tam jeszcze... Ogólnie średnio mi sie podobało to, atmosfera itd. nie wiem czemu tak ;) Ale fajnie że jednak dużo sie dzieje, i można wyjść z domu i spotkać się w dużym gronie znajomych :) Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
jacek 


Wiek: 46
Dołączył: 31 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław/Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 12:16   

KULT to był koncert
0 UP 0 DOWN
 
Helu 
Hedonihilista



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Miasto Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 14:54   

Ja byłem na Hey, Vavamuffin, Pogodnie, Oceanie, na Fisza nie zdążyłem :-( ale i tak było genialnie. Vava muffin wymiotło, Pogodno równierz, Hey no comment :-) zaś ocean wogóle mi się nie podobał taka popka z fauszującym wokalem.

Ogólnie impra wypasik miła atmosfera, pozytywna energia, żarcie jako takie, zaś brony były nieciekawe co nie przeszkadzało aż tak baaardzo.
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 18:16   

Helu napisał/a:
zaś ocean wogóle mi się nie podobał taka popka z fauszującym wokalem.


Za to nie fałszował jak krzyczał, że ich płyty można kupić w namiociku koło sceny - żenada :lol:
0 UP 0 DOWN
 
jacek 


Wiek: 46
Dołączył: 31 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław/Brzeg

Wysłany: 2006-05-16, 08:09   

Ja bym dodał: że zapytanie Jakie to miasto? jeżeli występuje więcej niż 50 razy na jednym koncercie to lekka przesada, a Oceanowi się udało.
0 UP 0 DOWN
 
Helu 
Hedonihilista



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Miasto Brzeg

Wysłany: 2006-05-18, 15:21   

Byli żałośni a największy zgon miałem z bicia rekordów w dzwonkach i światełkach z komórki. Za starych dobrych czasów to się krzyczało i zapalało zapalniczki ale jesteśmy w óńji więc to jest niedozwolone bo pożar można wznicić. Zaś co do wokalu to jest dość dziwny na koncercie ucina i fałszuje zaś na płycie (słyszałem w radiu nie posądzajcie mnie o kupno tego czegoś) wszystko czyściutko... czyżby kożystał z usłóg przyjaciół mandaryny ??
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: juwenalia, wroclaw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu