Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Niezaleznosć i rzetelnosc prasy lokalnej w Brzegu.
Autor Wiadomość
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-24, 20:36   Niezaleznosć i rzetelnosc prasy lokalnej w Brzegu.

Znalzłem ciekawę stronę na temat kondycji prasy lokalnej w naszym kraju , myslę ze moze być to przyczynkiem do ciekawej dyskusji na temat prasy lokalnej w naszym miescie.

http://samorzady.polska.p...y,id,361549.htm
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-24, 21:15   

Ciekawy artykul. Szczerze mowiac nie spodziewalem sie, ze problem ma taka skale.

Moim zdaniem pomysl z zakazem reklamy w gazetach i zakaz ich (wspol)finansowania przez samorzady bylby doskonalym wyjsciem z sytuacji.

Ciekawe czy to rozwiazanie mogloby zostac wprowadzone w obecnym stanie prawnym? Nie jestem pewien, ale cos mi sie wydaje, ze obecnie jest jakis wymog okreslonych publikacji w prasie. Wie ktos wiecej na ten temat?
Moim zdaniem zaprzestanie platnych publikacji w prasie byloby doskonalym ruchem marketingowym naszych wlodarzy.
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-24, 21:58   

Moze coś na kształt "rady etyki mediów" w skali mikro , moze warto pomysleć i zrobić porządek na własnym podwórku , stworzyć gazetę słuzacą społeczeństwu tego miasta i powiatu a nie grupie cwaniaków ?


Sens istnienia prasy lokalnej to integracja społeczności , mysle ze zaden z tytułow funkcjonujacych obecnie w Brzegu nie bierze tego na serio.

Myśle ze to forum jest miejscem gdzie powinna zakiełkowac taka inicjatywa.
Dla mnie "prawda" PPB i Spólki , oraz pozostałych niszowych gazetek zaczyna być mocno niestrawna .
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-24, 22:06   

To do roboty filozofie domorosły. Rejestruj tytuł i działaj!!! Jeśli chodzi o obecne na naszym lokalnym rynku wydawnictwa i ich związki z samorządami to polecam do poczytania Brzeski rynek prasy lokalnej
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-24, 22:17   

Spokojnie przyjacielu , na wszystko przyjdzie czas .
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-24, 22:26   

Ojejku napisał/a:
Spokojnie przyjacielu , na wszystko przyjdzie czas .

Co na to jola i staś? Zapłaczą się :cry:
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-24, 23:16   

Ojejku napisał/a:
Moze coś na kształt "rady etyki mediów" w skali mikro , moze warto pomysleć i zrobić porządek na własnym podwórku , stworzyć gazetę słuzacą społeczeństwu tego miasta i powiatu a nie grupie cwaniaków ?

Byla juz taka proba, Brzeska Powiatowa. Mialem wrazenie, ze jej wejscie na rynek na chwile zmobilizowalo inne gazety. Dlaczego ten projekt upadl? Nie wiem. Podejrzewam, ze wplyw na to miala cena czasopisma i koszty.
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-25, 11:06   

PK napisał/a:
To do roboty filozofie domorosły. Rejestruj tytuł i działaj!!! Jeśli chodzi o obecne na naszym lokalnym rynku wydawnictwa i ich związki z samorządami to polecam do poczytania Brzeski rynek prasy lokalnej


Ha, ha! Kowalczyk sam siebie promuje, sam przedstawia swoje dane ułożone pod stołem, sam mówi kto jest ważny lub nie. Czysty profesjonalizm! Ludzi ma za durniów i matołków. Sprzedaje kłamstwa jak świeże bułeczki i jeszcze smaruje Huczyńskiego wazeliną myśląc, że to masełko. A fe Panie Kowalczyk! Jak można tak włazić w tyłek?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-25, 17:57   

szrrrek napisał/a:
Ha, ha! Kowalczyk sam siebie promuje, sam przedstawia swoje dane ułożone pod stołem, sam mówi kto jest ważny lub nie. Czysty profesjonalizm! Ludzi ma za durniów i matołków. Sprzedaje kłamstwa jak świeże bułeczki i jeszcze smaruje Huczyńskiego wazeliną myśląc, że to masełko. A fe Panie Kowalczyk! Jak można tak włazić w tyłek?

Ty tytuł tylko przeczytałeś?
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-11-26, 02:31   

PK napisał/a:
Ty tytuł tylko przeczytałeś?

A warto bylo czytac cos wiecej?
Dowiedzielismy sie tylko tyle, ze za kazda z gazet stoi jakis urzad. Ani to specjalnie odkrywcze, ani istotne. Istotne jest, ze z naszych pieniedzy sponsorowane sa kiepskie wydawnictwa i w przeciwienstwie do "gory" u nas nie ma wojny o media (bo te zostaly podzielone juz dawno), tylko wojna miedzy mediami :-D

Ile placa urzedy za ogloszenia u Ciebie?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu., lokalnej, niezaleznosc, prasy, rzetelnosc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu