Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Turnieje pierwszego kroku 2005/06
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-05, 10:44   Turnieje pierwszego kroku 2005/06

V turniej - Strzelin

Dziewczęta 1995 i młodsze
1. Natalia Bajor (UGKS Odra)
2. Agnieszka Marchewka (Victori Jelcz-Laskowice)
3. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg)
5. Kamila Zawada (UGKS Odra Brzeg)
9. Małgorzata Florczuk (UGKS Odra Brzeg)

Dziewczęta 1991-95
1. Magdalena Mazur (Granit Strzelin)
2. Alicja Chrząstowska (Granit Strzelin)
3. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg)
4. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg)
5. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg)
9. Katarzyna Bajorek (UGKS Odra Brzeg)

Chłopcy 1995 i młodsi
1. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg)
2. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg)
3. Marcin Bul (Granit Strzelin)
5. Jarosław Franczyk (UGKS Odra Brzeg)
7. Karol Stefański (UGKS Odra Brzeg)
8. Jarosław Szymański (UGKS Odra Brzeg)

Chłopcy 1991-95
1. Daniel Mikołajek (Granit Strzelin)
2. Dariusz Burger (Granit Strzelin)
3. Mateusz Kasiewicz (Granit Strzelin)
4. Paweł Florczuk (UGKS Odra Brzeg)
7. Łukasz Bernacki (UGKS Odra Brzeg)
8. Mateusz Cynarski (UGKS Odra Brzeg)
13. Daniel Szymański (UGKS Odra Brzeg)
14. Tomasz Chruń (UGKS Odra Brzeg)
15. Piotr Grzeszczak (UGKS Odra Brzeg)
18. Rafał Bajorek (UGKS Odra Brzeg)
22. Michał Zalewski (UGKS Odra Brzeg)

Po pięciu turniejach

Dziewczęta 1995 i młodsze
1. Agnieszka Marchewka (Victoria Jelcz-Laksowice) 240
2. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg) 235
3. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg) 200
7. Kamila Zawada (UGKS Odra Brzeg) 153
9. Małgorzata Florczuk (UGKS Odra Brzeg) 68

Dziewczęta 1991-95
1. Alicja Chrząstowska (Granit Strzelin) 212
2. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg) 208
3. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg) 203
5. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg) 199
9. Katarzyna Bajorek (UGKS Odra Brzeg) 69
10. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg) 37

Chłopcy 1995 i młodsi
1. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg) 235
2. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg) 235
3. Daniel Wąs (Victori Jelcz-Laskowice) 197
5. Jarosłąw Franczyk (UGKS Odra Brzeg) 187
6. Karol Stefański (UGKS Odra Brzeg) 186
9. Jarosław Szymański (UGKS Odra Brzeg) 135
16. Daniel Kadłubowski (UGKS Odra Brzeg) 29
18. Bartosz Wojtkowski (UGKS Odra Brzeg) 28
19. Cezary Muszyński (UGKS Odra Brzeg) 27

Chłopcy 1991-95
1. Daniel Mikołajek (Granit Strzelin) 245
2. Dariusz Burger (Granit Strzelin) 230
3. Paweł Florczuk (UGKS Odra Brzeg) 194
7. Łukasz Bernacki (UGKS Odra Brzeg) 156
8. Mateusz Cynarski (UGKS Odra Brzeg) 152
. Daniel Szymański (UGKS Odra Brzeg) 152
11. Maciej Zawada (UGKS Odra Brzeg) 135
12. Sebastian Chruń (UGKS Odra Brzeg) 127
14. Tomasz Chruń (UGKS Odra Brzeg) 115
16. Rafał Bajorek (UGKS Odra Brzeg) 101
17. Mateusz Curyl (UGKS Odra Brzeg) 100
21. Piotr Grzeszczak (UGKS Odra Brzeg) 75
22. Michał Zalewski (UGKS Odra Brzeg) 72
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 16:56   

VI turniej - Nysa

Dziewczęta - rocznik 1995 i młodsze
1. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg)
2. Agnieszka Marchewka (Victoria Jelcz-Laskowice)
3. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg)
5. Kamila Zawada (UGKS Odra Brzeg)
9. Małgorzata Florczuk (UGKS Odra Brzeg)

Dziewczęta - rocznik 1991-94
1. Magdalena Mazur (Granit Strzelin)
2. Agnieszka Marchewka (Victori Jelcz-Laskowice)
3. Alicja Chrząstowska (Granit Strzelin)
4. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg)
5. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg)
7. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg)

Chłopcy - rocznik 1995 i młodsi
1. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg)
2. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg)
3. Karol Stefański (UGKS Odra Brzeg)
7. Jarosław Franczyk (UGKS Odra Brzeg)
9. Jarosław Szymański (UGKS Odra Brzeg)

Chłopcy- rocznik 1991-94
1. Dariusz Burger (GRanit Strzelin)
2. Daniel Mikołajek (Granit Strzelin)
3. Mateusz Kasiewicz (Granit Strzelin)
4. Paweł Florczuk (UGKS Odra Brzeg)
7. Maciej Zawada (UGKS Odra Brzeg)
8. Daniel Szymański (UGKS Odra Brzeg)
9. Łukasz Bernacki (UGKS Odra Brzeg)
11. Tomasz Chruń (UGKS Odra Brzeg)
15. Sebastian Chruń (UGKS Odra Brzeg)
17. Michał Zalewski (UGKS Odra Brzeg)

Klasyfikacja po sześciu turniejach

Dziewczęta - rocznik 1995 i młodsze
1. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg) 285
. Agnieszka Marchewka (Victoria Jelcz-Laksowice) 285
3. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg) 240
7. Kamila Zawada (UGKS Odra Brzeg) 191
9. Małgorzata Florczuk (UGKS Odra Brzeg) 102

Dziewczęta - rocznik 1991-94
1. Alicja Chrząstowska (Granit Strzelin) 252
2. Magdalena Mazur (Granit Strzelin) 250
3. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg) 246
4. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg) 242
5. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg) 235
9. Katarzyna Bajorek (UGKS Odra Brzeg) 69
10. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg) 37

Chłopcy - rocznik 1995 i młodsi
1. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg) 285
2. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg) 280
3. Daniel Wąs (Victoria Jelcz-Laskowice) 236
4. Karol Stefański (UGKS Odra Brzeg) 226
6. Jarosław Franczyk (UGKS Odra Brzeg) 223
9. Jarosław Szymański (UGKS Odra Brzeg) 169
16. Daniel Kadłubowski (UGKS Odra Brzeg) 29
18. Bartosz Wojtkowski (UGKS Odra Brzeg) 28
19. Cezary Muszyński (UGKS Odra Brzeg) 27

Chłopcy - rocznik 1991-94
1. Daniel Mikołajek (Granit Strzelin) 290
2. Dariusz Burger (Granit Strzelin) 280
3. Paweł Florczuk (UGKS Odra Brzeg) 233
6. Łukasz Bernacki (UGKS Odra Brzeg) 190
7. Daniel Szymański (UGKS Odra Brzeg) 187
9. Maciej Zawada (UGKS Odra Brzeg) 171
12. Sebastian Chruń (UGKS Odra Brzeg) 154
13. Mateusz Cynarski (UGKS Odra Brzeg) 152
14. Tomasz Chruń (UGKS Odra Brzeg) 146
18. Rafał Bajorek (UGKS Odra Brzeg) 101
19. Mateusz Curyl (UGKS Odra Brzeg) 100
20. Michał Zalewski (UGKS Odra Brzeg) 97
22. Piotr Grzeszczak (UGKS Odra Brzeg) 75
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200506, kroku, pierwszego, turnieje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu