Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Klub Malucha Jagodzianka
Autor Wiadomość
jagodzianka 


Wiek: 45
Dołączyła: 04 Sie 2010

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2010-08-15, 20:21   Klub Malucha Jagodzianka

Klub Malucha Jagodzianka :) :) :) zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od pół roku do trzech lat.Opiekę sprawują wykwalifikowane,kochające swą pracę panie od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30.ZAPRASZAMY :shock: :shock:sprawdź sama :shock: www.jagodzianka.aq.pl
0 UP 0 DOWN
 
hanusia18 

Wiek: 53
Dołączyła: 26 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-12, 12:48   

Chciałabym zapytać ile osób jest zatrudnionych i czy na umowe o prace i jakie mają kwalifikacje.
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2010-09-13, 20:36   

hanusia18 napisał/a:
Chciałabym zapytać ile osób jest zatrudnionych i czy na umowe o prace i jakie mają kwalifikacje.


I ile zarabiają oraz jak długą mają przerwę w pracy i na jaki fundusz emerytalny się zapisali...

Przepraszam - co do kwalifikacji - pytanie rozumiem ale forma umów pracowników to chyba sprawa tylko między pracodawcą a pracownikiem... Jeżeli opieka nad dzieckiem a właściwie jej jakość ma zależeć od rodzaju umowy z pracwnikiem to coś chyba nie tędy droga..
Ale może się mylę
Może to przejęzyczenie ale to chyba narusza jakieś tam dane poufne ufne czy jakieś inne ale na pewno osobiste pracowników :-P

Pewnie trzeba podejść i się poprostu z szefową rozówić ;)
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2010-09-13, 23:34   

A może Hanusia chce tam pracować i dlatego pyta, tylko pomyliła troszkę forum z rozmową w cztery oczy z właścicielem :wink:
0 UP 0 DOWN
 
brzeg 


Wiek: 46
Dołączyła: 02 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-15, 15:17   

mam ciekawsze pytanie kim jest pani dyrektor???
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2010-09-16, 07:56   

wal do IPNu ;)

Wystarczy podejść i się zapytać albo z braku możliwości podejścia zadzownić albo napisać maila albo pw i na pewno info się znajdzie ;)
0 UP 0 DOWN
 
brzeg 


Wiek: 46
Dołączyła: 02 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-09-27, 10:08   

sprawa wygląda następująco:

-pani dyrektor nieobecna w 1 miesiącu - przebywała na szkoleniu, zatem nadzór nad nauczycielem żaden i organizacją placówki

-nauczyciel posiada jedynie 1 roczny staż ??? czy można dużo się spodziewać-niesądzę

- dzieci zajmują się jedynie same sobą to jedyny plus że mają siebie,

- sala rewelacja - duża, ciepła, wesoła bez zarzutu,



Podsumowanie;

Jeśli pani dyrektor weźmie się za prace to uda się przetrwać i uzyskać nowe dzieci jeśli nie wkrótce zlikwidują klub malucha, który jest przecież bardzo potrzebny w Brzegu!!!


polecam zasięgnąć informacji u doświadczonych nauczycieli, którzy prowadzą akademie skrzata gdzie brakuje wciąż miejsc tam tętni wciąż życie widać w galerii-zapraszam
0 UP 0 DOWN
 
ktos27 


Wiek: 66
Dołączył: 09 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-10, 18:29   

- dzieci zajmują się jedynie same sobą to jedyny plus że mają siebie, :cry: Co to ma oznaczac? to gdzie sa opiekunki? czy ktos jest taki co napisze prawde jak tam jest,bo niedlugo musze oddac pod opieke dziecko moje i chyba to normalne ,ze chce aby mialo jak w domu...Kurcze ale juz pare osob bylo negatywnie nastawione co do tego klubu i wiem,ze kilka dzieci juz zostalo wypisane....piszcie prawde Drogie panie !! Przeciez to nasze pociechy...!!!
0 UP 0 DOWN
 
szczypiorr 


Wiek: 34
Dołączył: 30 Wrz 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-12, 12:27   

Witam, napewno się pojawie.
0 UP 0 DOWN
 
brzeg 


Wiek: 46
Dołączyła: 02 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-12, 14:26   

witam


moja znajoma miała tam dziecko przez 1 miesiąc i jest bardzo niezadowolona nie polecam po pierwsze dzieci nie przybywa ale stale ubywa panie nie dbają o nie tak jak o tym mówią zamieniają jedzenie nie pamiętają kto co miał do picia nie podgrzewają i nie wysadzają brakuje opiekunek, zabaw za to telewizor codziennie włączony masakra szkoda tych dzieci które nie mogą o niczym powiedzieć rodzicom serdecznie niepolecam
0 UP 0 DOWN
 
ktos27 


Wiek: 66
Dołączył: 09 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-12, 20:01   

No wlasnie dziwne,bo tam sa tylko miejsca wolne a w innych punktach trzeba wciaz czekac nie piszac o tym naszym super publicznym zlobku;-].... :-P i co tu zrobic????????? kiedy trzeba wrocic do pracy???
0 UP 0 DOWN
 
Ludzie co za ............ 


Wiek: 44
Dołączyła: 13 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-13, 17:27   

Jak trzeba więcej zapłacić i jest wybór to wtedy zaczyna sie marudzenie !Jak państwowa placówka miejc nie ma to bierzemy jak jest i wszystko jedno jaka opieka.Jestem rodzicem który własnie ma dziecko w "Jagodziance" szczera atmosfera jaka tam panuje ,może być mylnie odbierana ,wszedzie jest tak samo tylko nie zawsze opiekunki przyznają sie do pomyłek,cenowo ten klub jest najtańszy ,jak narazie myśle że jest super :D
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2010-10-13, 19:12   

Ludzie co za ............ napisał/a:
Jak trzeba więcej zapłacić i jest wybór to wtedy zaczyna sie marudzenie !Jak państwowa placówka miejc nie ma to bierzemy jak jest i wszystko jedno jaka opieka.Jestem rodzicem który własnie ma dziecko w "Jagodziance" szczera atmosfera jaka tam panuje ,może być mylnie odbierana ,wszedzie jest tak samo tylko nie zawsze opiekunki przyznają sie do pomyłek,cenowo ten klub jest najtańszy ,jak narazie myśle że jest super :D



Napisała Pani Szefowa, bądź pracownica.....Brawo! Pierwszy dzień z nami i taka rozpiska.......


:offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
jagodzianka 


Wiek: 45
Dołączyła: 04 Sie 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-13, 21:26   

Witam:)Czytam te brednie i nie mogę wyjść z podziwu jak wielka może być zawiść ludzka....każdy powinien mieć jednak na względzie,że to co z siebie daje wraca do niego z potrójną siłą.....

Mimo powyższych wypowiedzi pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych do naszego Klubu,by sami ocenili i wyrazili opinię...porozmawiali z rodzicami naszych słodkich maluchów i na podstawie faktów podjęli decyzję.....:)
z pozdrowieniami- Dyrektor
0 UP 0 DOWN
 
pkuba1976 


Wiek: 48
Dołączył: 14 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-10-14, 16:46   Jagodzianka!!

Witam serdecznie!!!!! Nie wierzę własnym oczom co przeczytałem!!!! Nie zgadzam się z opinią tak bardzo zdegustowanych rodziców! !!! Mam właśnie w tym Klubie maluszka moje maleństwo inie dam sobie złego słowa powiedziec na te wspaniałe kobiety, którymi są te opiekunki!! Moje dziecko było bardzo zżyte z dziadkami kiedy postanowilismy z żoną oddać je na czas naszej pracy do tego Klubu! Panie zawsze były czułe i miłe dla naszego dziecka!!! Prosze Państwa prosze sie zastanowic nad jednym!! Jezeli te kobiety naprawde nic nie robią to jak mogą byc dzieci tak zadbane! Kiedy tylko wejde do sali z nienacka moje dziecko jest zawsze szczesliwe!!!!!! I to jest dla mnie najwazniejsze!!!!!!!! Prosze nie sluchac tych opini tylko tak jak radzi Pani dyrektor przyjsc i przekonac się samemu!!!! Ja POLECAM TEN KLUB Z CAłEGO SERCA Z MOJą małżonką i naszym maleństem!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: jagodzianka, klub, malucha


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu