Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
WIELKI FINAŁ BLK 2006
Autor Wiadomość
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-13, 14:50   WIELKI FINAŁ BLK 2006

Jaki bedzie ten final ? Jak myślicie, czy Orbiliusz jako faworyt i lider powinien obawiac sie tego dwumeczu z Piomarem, czy siła ognia jest na tyle duza, ze nawet w słabszej formie nie bedzie mial problemu z wygraniem BLK- i . Czy porazka w lidze wojewodzkiej podcięła skrzydła, czy zmotywowała, żeby coś w tym roku wygrac ?
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-13, 15:45   

Myśle, że Orbiliusz napewno zmobilizuje się na wielki finał chcąc wygrać przynajmniej jedno trofeum skoro liga wojewódzka przepadła. Co nie zmienia faktu, iż Orbil ostatnio jest bez formy czego trudno nie dostrzec, mam nadzieje, że to się zmieni i w dwu-meczu w wielkim finale będziemy mieli okazje oglądać świetne równorzędne spotkania. Powodzenia wszystkim ekipom w niedziele :wink: ( no może oprócz Mysłka :P ).
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-05-13, 19:15   

generalnie piomar jest za slaby by powalczyc...takie jest moje zdanie ...no chybqa ze pan Chałupa zagra fenomenalny meczyk...bo pewnie przyjedzie...ale Orbiliusz ma juz zgranie i pewnosc siebie za soba...i wiadoma ze lepszych zawodnikow ...moim zdaniem-zeby nie bylo ze po kims jezdze...pozdro dla wszystkich fanow i grajacych :D
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-13, 20:16   

Ptaszki ćwierkaja, że Roberta nie bedzie na Finałach, ale moze to i dobrze bo jak by sie zdarzylo, ze sie OBC noga powinie to by sie gadało, ze Piomar ma gorszych zawodnikow i bez niego nie mialby szans, a że przyjechal to karuzela sie odwróciła. Wielokrotnie sie okazywalo, ze nazwiska same nie grają i nawet super zawodnik nie zagra tak samo w obcej sobie druzynie. Tak czy owak jutro wszyscy grają decydujące mecze, także o to zeby nie zamknąć stawki. Mam nadzieje ze poziom bedzie wysoki jak na BLK-owskie warunki.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-13, 20:20   

Ja powiem tak... Jutro nie widze w żadnym spotkaniu zwycięzcy :) każde zespół ma szanse i to przez wiele czynników, czyli brak zawodników, brak formy itd. Co to do finału licze, ze Piomar pójdzie na całość, ale pamietajmy, że się gra do 2 zwycięstw i każdy ma szanse, a wszystko będzie zależeć od jutrzejszego meczu jak i w Finale oraz w innych meczach :)
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-05-13, 20:22   

WILU napisał/a:
także o to zeby nie zamknąć stawki. Mam nadzieje ze poziom bedzie wysoki jak na BLK-owskie warunki.



Nieczytany

to milo si tyczyc formbrzeg.pl :? :jesli tak to powiemze wloze w tem mecz cale serce....i mam nadzieje ze beda z tego jakies kozysci...licze tez na wspanialy final duch najlepszych dryzyn w tyy sezonie :D
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-13, 20:57   

STEVE
z tego co wiem nie gra sie do 2 zwyciestw, tylo dwu mecz. Masz racje, ostatnio w wielu druzynach na lawkach widac tylko reczniki, napoje, ewentualnie trenera a zawodnikow rezerwowych wywiało. Ciezko sie gra w 5. Trzeba oszczedzac sily i faule a na Olawskiej mozna niezle pobiegac od kosza do kosza.

WAPNIAK
milo sie tyczyc. Trudna sprawa z takimi meczami - kto przegra jest ostatni i zamyka stawke. Mysle ze beda to bardziej zaciete mecze niz np o 3, 5 miejsce
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-13, 23:18   

Na bank nikt nie chce być ostatni na koniec sezonu,mam nadzieje ze zarówno o 3 jak i o 5 i o 7 miejsce walka będzie zacięta i o lokacie decydować będą drugie mecze.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-14, 00:04   

WILU napisał/a:
STEVE
z tego co wiem nie gra sie do 2 zwyciestw


tak mój błąd... przypomniały mi się ostatnie lata :)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-05-14, 09:36   

WILU napisał/a:
Ciezko sie gra w 5. Trzeba oszczedzac sily i faule a na Olawskiej mozna niezle pobiegac od kosza do kosza.


niestety koniec sezonu się zbliża dwa ostatnie mecze a u nas życie porwało już trzech chłopaków + trener do Królowej za chlebem... dwóch ma kontuzje , jeden sie obraził... ale zrobimy wszystko żeby zagrać jak najlepiej :-P niestety jeżeli rysiu nie przełoży nam meczu rewanżowego na inną godzine lub dzień to za tydzień mnie też nie będzie :cry: ... sorki chłopaki ale to nie moja wina... Pozdro dla wall team !!!!
0 UP 0 DOWN
 
egejta 
coffee person



Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Put-In-Bay

Wysłany: 2006-05-14, 18:54   

no i po pierwszym meczu finalowym. bardzo fajny mecz, na wysokim poziomie. piomar powraca w wielkim stylu. o ile dobrze pamietam wygral chyba 12 pkt. znowu mozna bylo zobaczyc pare fajnych akcji w ich wykonaniu, szczegolnie szybki atak i trojeczki. bardzo dobra gra w obronie i duzo zbiorek marka. fajnie, fajnie :D . orbiliusz juz jakby nie ten sam. chyba jednak spadek formy przyszedl przed samym finalem. no ale coz, wygrali lepsi. gratulacje :!: bardzo sie ciesze :D
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-05-14, 20:50   

Gratulacje dla Piomaru !!! Świetny mecz obu ekip i w sumie orbilowi też należą się gratulacje!!! Ale jeszcze rewanżyk !!! Nieskromnie powiem że jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego naszego meczu i wielie Gratulacje dla Chłopaków z mojego teamu !!! W piatke zagraliśmy jak w pełnym składzie !!! końcówka nam uciekła ale bez względu na to co będzie w rewanżyku jestem chłopaki dumny z tego meczu !!! a tym co z nas przed meczem mieli polewke i skazywali naszą piatke na pożarcie - powiem tylko tyle - SPORT JEST PIĘKNY !!!! :mrgreen: :-P :P :D

ps. powodzenia dla wszystkich teamów !!! :lol:
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-14, 22:11   

generalnie piomar jest za slaby by powalczyc...

Widzisz Wapniak moze i jestesmy slabsi, ale chciec to znaczy móc
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-05-15, 09:16   

Chcialem coś napisac, choc nie za bardzo jest co, gdyz nic specjalnego w meczu sie nie dzialo, Orbiliusz jest bez formy, a Piomar na fali wznoszącej. 10 pkt. to w tej sytuacji jest juz sporo, choc na pewno nie jest nic przesadzone i bedzie ostra walka w drugim meczy. Żeby tak jednak bylo to wlaczyc sie mowi Grzesiek R. ktore punktow na pewno brakowalo, caly zespół musi zagrac lepiej.

W piomarze tez nikt specjalnie sie nie wyroznil, wszyscy na "swoim wysokim poziomie", jednak chce wyróznic 2 osoby:
- Marka S. za sporo zbiorek zwlaszca w ataku, jakies 15 pkt, no i trojke z telemarkiem :D :D
- Arka U. za bardzo dobre zmiany, kto rozumie ta gre, wie ile dawaly akuratnie takie zmiany w takim momencie, nimo iz zmiennicy byli teoretycznie sporo slabsi.


Co do Orbiliusza, wielka chec wygranej, wola walki, szkoda tylko ze to przeklada sie na złość... niestety nie na sportową a na agresywnosc...
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-15, 09:39   

Mi się meczyk podobał :) wola walki, dobra gra Piomaru jak i również Orbiliusz, no, ale co ja moge powiedzieć według mnie wygrał lepszy zespół :) i fakt faktem, ale sędziowie dobrze gwizdali po obu stronach :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2006, blk, final, wielki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu