Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Szkoły tańca
Autor Wiadomość
szczepan 


Wiek: 32
Dołączył: 31 Sie 2010

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2010-08-31, 18:18   Szkoły tańca

Chcę zapisać się do szkoły tańca, żeby na dyskotekach pobrykać troche bardziej ''profesjonalnie'' :D . Interesują mnie taniec nowoczesny i latynoskie. Zastanawiałem się nad dwoma wyborami:

1) ,,Szkoła Tańca Kwiatkowski-Górecka''
2) ,,Coco Dance Center''

Stąd moje pytanie do Was. Co byście polecili? Gdzie są lepsi ludzie, klimat, instruktorzy?
0 UP 0 DOWN
 
Gosiak 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2008

UP 4 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-08-31, 21:10   

Ja miałam do czynienia (może nie dużo, ale jednak) z obiema szkołami i poleciłabym Coco Dance Center.
U Kwiatkowskiego kilka lat temu tańczyłam, nie narzekałam, ale jednak zrezygnowałam z tej szkoły.. Jak dla mnie to instruktorzy w porządku, atmosfera też, ale mało poświęcanej uwagi poszczególnym osobom. W mojej grupie wszyscy byli traktowani jako jedność, a nie jako indywidualne osoby, które mogą czasami uczyć się czegoś dłużej niż inni, więc jak dla mnie tempo przeskakiwania z tańca na taniec było zbyt szybkie, bo ledwo załapało się podstawy jednego, już trzeba było się uczyć następnego, za mało praktyki. Może ja na to patrze inaczej, ale jak już czegoś się uczę to wolałabym umieć jeden taniec porządnie, niż kilka po trochę.
W Coco Dance Center miałam okazję uczestniczyć na warsztatach z finalistami You Can Dance, atmosfera świetna, warsztaty godne polecenia no i każda technika tańca osobno, a nie wszystko na raz. Właściciele szkoły również bardzo sympatyczni, aż chciało się przychodzić na zajęcia, zawsze mili i uśmiechnięci.
Takie jest moje zdanie odnośnie tych szkół, wiadomo, każdy ma inne podejście, inne spostrzeżenia, a ja dzielę się moimi. W każdym razie obojętnie jaką szkołę wybierzesz życzę powodzenia i zawziętości w nauce tańca, bo warto! :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: szkoly, tanca


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu