Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Porządki w Użytkownikach część pierwsza
Autor Wiadomość
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-05-09, 22:48   

yasiu napisał/a:
Woźny, i reszta. Teraz mówię stanowczo Nie wywoływać kłótni które są niepotrzebne. Niepodoba mi się to a przez to może ucierpieć forum. Nie po to budują jego reputację już dość długo aby osobiste kłótnie i nadgorliwość to zniszczyła

Chciałam odpisać coś Stevenowi na temat działek i tego ile On wnosi do forum, a zwłaszcza do decyzji podejmowanych przez moderatorów, ale ... zmieniłam zdanie. Masz rację Yasiu, forum jest dla mnie ważniejsze niż wszystko inne i nie pozwolę by osobiste utarczki wpływały negatywnie na opinię o całym forum. Pozdumowując cały niepotrzebny wątek pozwolę sobie zacytować często pojawiające się na forum zdanie (dla niewtajemniczonych patrz podpis Alfera):
"Nigdy nie kłóć się z głupcem: sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".
Dla mnie w tym momencie temat jest zakończony, jeśli ktoś jeszcze miałby coś osobiście do mnie zapraszam na PW lub GG :wink:
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-05-09, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-09, 22:49   

No to się faktycznie porobiło... :shock: Hm... teraz to już dokładnie nie pamiętam wszystkich wypowiedzi... ale jesli chodzi o wypowiadanie się, np. Inez to czasami tez mam własnie takie wrażenie jak Egejta, Steve... Czasem jest tego za dużo.... Również Woźny dobrze (wg mnie) napisał odnośnie Dreda i jego wypowiedzi...
Cytat:
radzę popatrzeć na ponad 600 postów Dreda i skupić się nad tym co one konkretnie wnosiły do danych tematów ... Z tego co zauważyłem to jego posty wyglądały mniej więcej tak : " Pozdroooooo ... heheh ", albo " Cośbym tam zrobił, i fajnie bym się przy tym bawił ... gdybym tylko był w Polsce" ...
jakoś tak dziwnie się to czyta... tak cały czas...

Woźny napewno tez nie chciał Rich'u urazić Egejty, poprostu jest konkretnym człowiekiem, ma swój polgąd na pewne sprawy, i taki już jest - myślę że nie ma co się gorączkować... A i Ty Woźny nie musisz wydaje mi sie pisać (wiem , że możesz, masz prawo) -
Cytat:
A do ciebie mam prośbę - przypomnij mi te zdanie i powtórz prosto w oczy jak będzie nam dane się kiedyś spotkać live...
;)
Yasiu ma rację - w wyżej napisanym poście - popieram Go zdecydowanie.
To tak po krótce ;)

Pozdrawiam wszystkich mimo wszystko :) :!:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-05-09, 22:49   

Chyb zaspany jestem, bo widzę tu urażanie innych osób. Idę spać
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-05-09, 22:49   

jak też zauważyłem, ze robi się nieciekawie, ale słowa:

Cytat:
a ty wozny blaznem mozesz sobie nazywac ale swoja kobiete.

mówią wszystko.

Osobiście nie jestem za tym, żeby się wyzywac na forum, ale z naturalnych przyczyn musze bronić Woźnego w tej kwestii. Stanowczo, jestem za zaprzestanie "małej wojny" gdyż to się może źle skonczyć.


Cytat:
no i CZEKAMY na INFO od ADMINAAAAaaaaaa
pozdrooooooooooooo


zaczyna się, jak to mówi mój kumpel... "skończmy z tą farsą"
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-05-09, 22:49   

Woźny napisał/a:
radzę popatrzeć na ponad 600 postów Dreda i skupić się nad tym co one konkretnie wnosiły do danych tematów


a czy TWOJE POSTY cos wnoszą?!? bo poza zamętem to 400 postów jak z bicza strzeliły...
zaczynasz mi liczyć czy jak?!? może jak MASZ WŁADZE to skasuj ze 500 odemnie i polepszy CI się humor - może - a jak coś to napisz do ADMINA i On Ci pomoże-mi pomógł!!! :evil: :wink: :evil:

A że POZDRAWIAM i jestem MIŁY... czy to ZŁE?!? zastanów się jak coś klikniesz ;-)

a jak MASZ coś do KOGOŚ że wyjechał za "lepszym" życiem to PRZYKRO mi i życzę CI abyś nie musiał czegoś takiego dostapić...3maj się "BRACIE - WOŹNIAKUuuuu" - mimo wszystko lubie Twoją obecność na FORUMMM :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-05-09, 22:56   

sędzia DRED napisał/a:

a czy TWOJE POSTY cos wnoszą?!? bo poza zamętem to 400 postów jak z bicza strzeliły...
:


Przyjrzyj się i porównaj chociaż 10 pierwszych naszych postów ... Staram sie po prostu, aby to forum jakoś wyglądało i nie wypowiadam się w tematach o których nie mam zielonego pojęcia... Zadałem Ci proste pytanie ... kto inny podchwycił temat i wyrzucił z siebie wszystkie swoje żale...
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-09, 23:09   

No to jak to czytam, to proponuję dla wszystkich jako zadanie domowe zdobyć piosenke
IRA - Znamię (z albumu Znamie 1994')
Wysłuchac ją 10 razy ze zrozumieniem i analizą tekstu a później dalej kontynuować dyskusję.

P.S. Utwór jest odpowiedzią Gawlińskiego za "Białego Gipsona" Kazika Staszewskiego.
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-05-10, 05:44   

Woźny napisał/a:
Zadałem Ci proste pytanie ...

i ODPOWIEDZIAŁEM CI na nie...czyż nie?!?


Woźny napisał/a:
kto inny podchwycił temat i wyrzucił z siebie wszystkie swoje żale...
i masz racje NIKT inny się nie "żali" bo nikt inny tak debilnie nie postuje

wyciągnę wnioski z LEKCJI i może coś z tego wyniknie - pozdrawiam MODERATORZE i miłego...
:wink:
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-10, 06:29   

małe wtrącenie do Woźnego, Ty jako pierwszy napisałeś do egejty:
Woźny napisał/a:
Aha - i proszę - nie wyjeżdżaj z textami typu" Typowa polska mentalność..." bo robisz z siebie błazna ...

więc Ty nie wyjeżdżaj z textami typu "powtórz to live" do RICHA, bo robisz z siebie BURAKA!
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-05-10, 07:29   

Burakiem jest ten kto zgrywa twardziela siedząc za monitorem komputera. Jeśli będzie mi kiedyś dane spotkać Richa na jakimś spotkaniu forumowiczów to chcę aby mi przypomniał to zdanie - to wszsytko !!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-10, 08:31   

galek7 napisał/a:
Rich Kramer - wyzywanie czyjejs dziewczyny dla mnie ma poziom przedszkola...co Wozny ma eraz ma ci odpisac "chyba Twoja stara"? Wg mnie Wozny powinien Ci teraz niezly w.p.p.i.e.r.d.o.l wpuscic...czego nie wykluczam...ja jestem za Woznym i bede za nim wiec pajace zamknac sie !!!


Gałek Ty się nie wtrącaj i nie pisz takich głupot bo Wożny pierwszy zaczął wyzywając czyjąś dziewczynę, dzięki czemu robi z siebie BURAKA!!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-05-10, 08:38   

Cytat:
Wracając do egejty - dla twojej wiadomości - szanuje każdego człowieka, bez względu na płeć - warunkiem jest tylko i wyłącznie to, aby była to osoba inteligentna i reprezentująca określony poziom ...


Własnie Wożny nie znasz egejty !! I mi się wydaje, ze ona właśnie jest inteligenta oraz reprezentuje jakiś poziom !! Niestety Ty powinieneś się wstydzić bo sam nazwaleś brzydko kobiete, a Rich Kramer broni swego !! Może Ty powinieneś powiedzieć mu prosto w oczy co napisałeś do egejty ?? Sorry, ale ja będe bronił ich.

Wracając do tematu prosze Cie Inez nie wtrącaj się w moje sprawy i nie wytykaj mi jaki mam w kład w forum, bo to nie Twoja sprawa.

I dajcie już sobie spokój z wypowiedziami Dreda, tutaj każdy ma racje, są wkurzające i niestety nie możemy mu tego zabronić tak samo jak innym użytkownikom.
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-05-10, 08:48   

Przy barze siedzi pijany staruszek i zachowuje się bardzo agresywnie. Upatrzył sobie stół, przy którym siedzą trzej potężnie zbudowani młodzi mężczyˇni. Patrząc wyzywająco na jednego z nich, krzyczy na cały głos.
— Twoja matka robiła mi laskę!
Mężczyzna przez chwilę popatrzył na starca, ale nie zareagował. Krzepki dziadek nie daje za wygraną i pokazuje ręką drugiego faceta.
— Z twoją matką robiłem to, kiedy tylko chciałem!
Drugi facet również popatrzył przez chwilę na staruszka i wrócił do rozmowy z towarzyszami. Starzec, pijany już w sztok, kieruje się w stronę trzeciego z siedzących przy stole.
— A z twoją matką to…
Mężczyzni podnoszą się nagle, dwóch z nich bierze intruza pod ramiona, a trzeci cichym głosem mówi:
— Chodz tato, na dzisiaj ci już wystarczy...





PS:Wyluzujcie wszyscy pokolei! prawie kazdy w tym sporze przesadza wiec spokój!
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2006-05-10, 08:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-05-10, 08:48   

steve napisał/a:
galek7 napisał/a:
Rich Kramer - wyzywanie czyjejs dziewczyny dla mnie ma poziom przedszkola...co Wozny ma eraz ma ci odpisac "chyba Twoja stara"? Wg mnie Wozny powinien Ci teraz niezly w.p.p.i.e.r.d.o.l wpuscic...czego nie wykluczam...ja jestem za Woznym i bede za nim wiec pajace zamknac sie !!!


Gałek Ty się nie wtrącaj i nie pisz takich głupot bo Wożny pierwszy zaczął wyzywając czyjąś dziewczynę, dzięki czemu robi z siebie BURAKA!!


No właśnie gałek nie wtrącaj się bo zostaniesz posądzony o to, że masz typowo polską mentalność... A przecież to takie niespotykane u nas... - POLAKÓW.
Steve-jak możesz mu pisać żeby się nie wtrącał skoro sam to robisz?? Pytanie zadałem do Dreda a niepotrzebnie wtrąciły sie inne osoby...

O żesz Ty - już druga osoba pisze że jestem burakiem ... hmmm ... chyba coś w tym musi być :mrgreen: ... O ja biedny - burak i to o typowo polskiej mentalności ... :mrgreen:
Ale chyba dobrze mi z tym :lol: :lol: :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-05-10, 08:56   

Witam wszystkich!
Lewicę i Prawicę
Myślałem, że to sejm i rząd pokazuje nam jak można wytykać sobie błędy.
Niestety myliłem się, ostatnio taką zadymę widziałem pod blokiem w piaskownicy. Teksty typu, „Bo ja wczoraj przyniosłam do Ciebie cukierki a ja kiedyś poczęstowałam Cię ciastkami. A tak w ogóle to Marek jest najlepszy, bo nic się nie odzywa. Tak a Ty nie słyszałaś jak mówił o Twoim tatusiu” itd.
Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie policzcie do dziesięciu i napiszcie coś mądrego.
Forum jest po to, aby wyrażać swoje opinie, ale jak ktoś ma coś do drugiej osoby to od tego jest PW lub GG
Pozdrawiam wszystkich i proszę was jako Ojciec Dyrektor – Nie kłucie się!!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czesc, pierwsza, porzadki, uzytkownikach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu