Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 14:05
Wierzysz w duchy??
Autor Wiadomość
Bob 



Wiek: 40
Dołączył: 28 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-12-30, 00:45   

Michal-Lemberg napisał/a:
nie wierzę w duchy


a może w ducha świętego nie wierzysz

Michal-Lemberg napisał/a:
Wysłany: Wczoraj 12:54     
Z racji tego, iż nie jestem chrześcijaninem i tym samym nie uznaję Biblii jako "źródła objawionego"



yy a wierzysz w cokolwiek.. jako źródło objawione?


z Twojej wypowiedzi wynika, że ponieważ william coś tam stwierdził.. to TY coś tam..
nie no genialnie...

przepraszam, ale ja generalnie nie wiem o co Ci chodzi

Bob stwierdził "Michal-Lemberg, coś stwierdził i ja nie wiem o co mu chodzi"

z góry dziękuje za wytłumaczenie
0 UP 0 DOWN
 
Bolo_Prus 

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Mar 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-12-30, 04:14   

nie dalej niż miesiąc temu zasnąłem w moim magicznym pokoju w którym normalnie nie śpię od lat , obudziła mnie ręka na moim ramieniu, przeświadczony że to mój ojciec obróciłem się w jego stronę jednak... nie było tam nikogo. Nie przestraszyłem się, znam ten pokój od lat, nie wiem , złego shuja ma czy co ?
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2009-12-30, 15:05   

Bob napisał/a:
Michal-Lemberg napisał/a:
nie wierzę w duchy


a może w ducha świętego nie wierzysz

Michal-Lemberg napisał/a:
Wysłany: Wczoraj 12:54     
Z racji tego, iż nie jestem chrześcijaninem i tym samym nie uznaję Biblii jako "źródła objawionego"



yy a wierzysz w cokolwiek.. jako źródło objawione?


z Twojej wypowiedzi wynika, że ponieważ william coś tam stwierdził.. to TY coś tam..
nie no genialnie...

przepraszam, ale ja generalnie nie wiem o co Ci chodzi

Bob stwierdził "Michal-Lemberg, coś stwierdził i ja nie wiem o co mu chodzi"

z góry dziękuje za wytłumaczenie

Jak mogę wierzyć w duchy i Ducha Św., skoro jestem niewierzący? Nie wierzę w żadne źródło objawione ("religia jest opium dla ludu").
0 UP 0 DOWN
 
mrowa13 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z Brzegu;)

Wysłany: 2009-12-31, 14:39   

To było chyba jakieś 3 lata temu. Okres mniej więcej taki jak teraz, bo w domach były jeszcze choinki.

Ciocia miała sąsiada, mieszkał sam. Był już stary więc często do niego zachodziła.
Tak samo było tego dnia przyszła ,pogadała i poszła.
wszystko było dobrze.
Kilka godzin póżniej w mieszkaniu cioci choinka powoli, spokojnie położyła się na podłodze. No spoko ,spoko nic nadzwyczajnego. Wiadomo nikt się nie przeją.
Następnego dnia pod dom z rana przyjechała policja i karetka.
Okazało sie, że sąsiad zmarł. :(

Nie raz nie dwa spotkałem się już z taką sytuacją, żę duchy zmarłych zaraz po śmierci dają jakieś "znaki". Ale ja myślę ,że to był włąśnie taki znak.

Oczywiście mógł być to przypadek,ale przez to myślę ,że jakieś duchy jednak istnieją :wink:
0 UP 0 DOWN
 
bialutki20 
Wiecznie Żywy



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 36
Dołączył: 28 Lip 2009

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-03, 01:13   

masz racje munie była podobna sytuacja to wydarzyło się kilka naście lat temu jak mój ojciec zmarł i po tygodniu wróciliśmy do domu a mieszkaliśmy na pierwszym piętrze nagle ktoś puka trzy razy w okno później jeszcze raz nie wiem co to był i nie chce wiedzieć ale mówią ze jak człowiek umrze a czegoś ważnego się nie włoży do trumny np jakąś rzecz z która się nie rozstawał to dusza zmarłego będzie się upominać no i matka zaniosła ojca fajkę i zakopała w grobie ojca i wszystko się uspokoiło


druga historia kilka lat temu także zmarł mój brat zmarł o 8:49 i akurat w moim domu spadł zegarek ze ściany a czas za trzymał się o 8:49
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-01-03, 02:21   

U mnie rzeczy spadają, szklanki się rozbijają, zegary zatrzymują i wyładowują telefony, ale zawsze daleki byłem od tego żeby przypisywać to siłą nadprzyrodzonym. Każdy wierzy w to co chce i trzeba to uszanować.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-01-03, 06:31   

Trochę ironizujesz, a ja wierzę w realność takich spraw , w mojej rodzinie widziano różne rzeczy i miewano różne sny. A niektórzy widzą i odczuwają nawet obecność swoich zmarłych zwierząt. Ale to już historia na inny dział i czas. Nie pojmuję ateistów uznających, że po śmierci jest tylko ciemny grób.
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-02-01, 08:55   

Życie to jeden wielki halun/iluzja ;],widzimy to w co wierzymy np: duchu jak uwierzysz że cie prześladują to później byle jaka sugestia typu "że pewnego dnia przyjdzie i coś do ciebie" będzie dal ciebie prawdziwa.Przykładem będą wróżki które tak na prawdę mówią to co widzą z naszego zachowania gdy rozmawiamy oraz z ręki czyli tz. palm reading.
Wierzymy we wróżkę (która jest taka sama jak My) uwierzymy jej również w to co nam powie ,proste.halun to też ściana,komputer, kubek,woda ponieważ gdyby nie było zmysłów wzroku,węchu, kinestetyka to tak naprawdę nic by nie istniało ;) .Dlatego polecam aby robić sobie haluny pozytywne bo po co się martwic i stresować ?;).
 
plojdzik 



Wiek: 51
Dołączył: 08 Lip 2010

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg...kiedyś

Wysłany: 2010-07-23, 17:19   

Wierzącym i niewierzącym polecam książkę Brune "Umarli mówią do nas".
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: duchy, wierzysz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu