Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kandydatury SLD na radnych, wójtów i etc
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-15, 21:07   Kandydatury SLD na radnych, wójtów i etc

Porażony mocą odwagi Towarzyszy Eseldeków straciłem na jakiś czas głos z wrażenia. Nie mniej, powołując się na wypowiedź znanego wszystkim Bartka T:

Bartek T. napisał/a:
.
Ja lansuję pogląd, że nie ma co robić tajemnic ze spraw które dotyczą ludzi i na które mają wpływ wszyscy.
?


pytam:

1. Kto kandydatem na Wójta Gminy Skarbimierz (z ramienia SLD)?
2. Kto kandydatami na radnych do Rady Miejskiej Brzegu (z ramienia SLD)?
3. Kto kandydatami do Rady Gminy Skarbimierz (z ramienia SLD) ?
4. Kogo wybiorą na Starostę (z ramienia SLD)?
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-16, 06:19   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Kogo wybiorą na Starostę (z ramienia SLD)?

To pytanie jest najlepsze. O tym zwykle decydują radni powiatowi na swoim pierwszym posiedzeniu. Ale skoro ciekawość Cię zżera, to powiem, że każdy z naszych kandydatów do RP na starostę się nadawać będzie. Będzie też lepszy od obecnego i zdecydowanie lepszy od wszystkich dotychczasowych burmistrzów Brzegu razem wziętych :evil:
Na pozostałe pytania odpowiedzi bądź padły, bądź padną po wakacjach, kiedy będą gotowe listy kandydatów.
Wy w PO swoje listy i swoich kandydatów na tajnych posiadówach w pierdlu ustalacie, więc "skoro wszystko jest cytatem..." - "kto bez winy, niech pierwszy rzuci... " listą :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-16, 06:58   

Marcim B. napisał/a:
o pytanie jest najlepsze. O tym zwykle decydują radni powiatowi na swoim pierwszym posiedzeniu


Dlatego pytanie jest zadane tak, jak jest zadane :) . Kogo wybiorą - znaczy "one" - te wybrane, kompetentne siły pseudolewicowych kułaków :P ;) .

Marcim B. napisał/a:
Na pozostałe pytania odpowiedzi bądź padły, bądź padną po wakacjach, kiedy będą gotowe listy kandydatów.



A co macie do ukrycia? Tchórzycie? Stanowisko PO zostało przedstawione jakiś czas temu i nie sądzę, żeby coś uległo zmianie. Lista na żądanie?

Zresztą wydaje mi się, że Waszym autorytetem na temat brzeskiej PO jest niejaki Popowski (podwójne PO w nazwisku), czy Popławski :) . Zapytaj jego - sąsiadujecie na łamach, to się przełamcie dobrą nowiną
0 UP 0 DOWN
 
pietro 


Wiek: 54
Dołączył: 18 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-07-16, 06:59   

Co w takim razie z Lubszą Olszanką Lewinem i Grodkowem czyżbym przegapił jakiś wątek o tamtejszych kandydatach, jeżeli tak to prosze o linka bo kandydaci Grzesia Napieralskiego w tych gminach mogliby zawalczyć w wyborach, a potem co nieco pohandlować tak w ramach tworzenia nowoczesnej partii na lewicy. Idąc dalej tym torem rzekłbym że to potwierdzi że zrodziła się nam taka nowa świecka tradycja.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-16, 07:32   

Franco Zarrazzo napisał/a:
A co macie do ukrycia? Tchórzycie?

Wiem, że trudno będzie Ci zrozumieć, że są demokratyczne procedury wyłaniania i zatwierdzania kandydatów na różnych szczeblach naszej organizacji. Nawet nie próbuję tłumaczyć, szkoda czasu. U Was jest prościej - jeżeli chodzi o kandydata na burmisia, to macie wybór między swoim szefem powiatowym, dyrgenem UM i byłym szefem więzienia. Zrobicie audiotele?
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-16, 08:13   

cieszę się że odezwał się Marcinek B Wójcik, czyli taki mały i niedoszły wójt Skarbimierza. Kampania SLD to będzie "Mission Impossible 4" :evil:
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-16, 08:39   

JJ zdaj się, że masz obniżoną aktywność noradrenaliny i dopaminy
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-16, 08:48   

no popatrz, a badania krwi mówią co innego-pudło. A Sikork masz obnizony poziom kultury, do zera absolutnego.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-16, 09:33   

Jacek Jastrzębski napisał/a:
A Sikork masz obnizony poziom kultury, do zera absolutnego.


nikogo nie wyzywam i nie obrażam, stwierdzam fakty
p.s.
od kultury na forum jest Franko
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-16, 09:40   

Słaba pamięc? przypomnij sobie swój tekst o wycinaniu krzyża na d..ie . takie prostackie teksty sprawiają, że nie mamy oczym gadać. Bartek T, mimo ze to wojujacy SLDowiec i mój zaciekły wróg polityczny, do takiego szambiarskiego tekstu nigdy by sie nie posunął. I dlatego mimo politycznego sporu szanuję Go i chetnie napije się z nim piwka. kontaktami z Tobą nie jestem zainteresowany. a wystarczyło słowo "przepraszam" i miałeś szansę wrócic do "gry " powaznych chłopaków z PO, PiSu i SLD. No ale było, minęło. :(
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-16, 10:53   

Jeżeli chodzi o krzyż to była drwina, jeżeli tego nie rozumiesz to nie mój problem. Nie wiem dlaczego poruszasz temat Bartka i porównujesz mnie do niego tudzież jego do mnie, nie interesuje mnie również z kim będziesz pił piwko. W polityce nie ma wrogów, są ludzie o odmiennych poglądach, tylko zabetonowani populiści szukają wrogów. Jeżeli chodzi o "szambiarskie" teksty to proponuję przeczytać jeszcze raz wszystko co napisałeś w ostatnim czasie. Mam gdzieś czy jesteś zainteresowany kontaktami za mną, chociaż podejrzewam, że spotkamy się kiedyś przypadkiem przy jednym stole, wówczas zrobisz to co ostatnio, czyli siądziesz w najodleglejszym miejscu ode mnie. O jakiej grze Ty mówisz?? Ja w nic nie gram.

Proponuję nieco melisy i Ritalin-u
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-16, 11:03   

inteligentny człowiek widzi różnicę miedzy drwiną a prostactwem. ale jak widać od ciebie nie nalezy tego oczekiwać. Dlaczego piszę o |Bartku? Bo to gość inteligentny i kulturalny, potrafi walić innych polityczną pałą bez prostactwa i chamstwa. skoro popierasz SLD powinieneś brac z niego wzór. Ale to chyba "wzór niedościgły" skoro nie rozumiesz o co chodzi z "grą" to tym bardziej nie mam z Toba o czym rozmawiać. i nie zamierzam
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-07-16, 12:05   

JJ słuchając Jedynie Słusznego Prawicowego Radia nie dziwię się, że jesteś nieco znerwicowany i nadpobudliwy :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-07-16, 12:38   

Wolę Telewizję Trwam.
0 UP 0 DOWN
 
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2010-07-16, 12:56   

Oj oj widać, że układ POPiS zaczyna obawiać się "małego", "biednego" SLD. Stąd te wszystkie odnośniki, uszczypliwości, mieszanie lewicy do sporów, które sami wywołali (np. o krzyżu). Lewica w przeciwieństwie do niektórych ma jasną ocenę działań pana Palikota czy Brudzińskiego.
I może stąd próby wciągnięcia w te wirtualne spory. Pokażemy Polakom, że oni tez rzucają g.... nie tylko my :)

Chyba skończyła sie polityka miłości do lewicy, która zaprezentowali obaj farbowani kandydaci. Czas wracać do starych metod :evil:

Słusznie się obawiacie drodzy towarzysze z POPIS. Ile można ciągnąć politykę na nutę historyczno kombatancką?

Słusznie się obawiacie drodzy towarzysze z POPIS. Ile można ciagnąć politkę na nutę historyczno kombatancką?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: etc, kandydatury, na, radnych, sld, wojtow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu