Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
II tura wyborów-sonda !!!

Na kogo bedziesz głosował w drugiej turze wyborów?
Jarosław Kaczyński
26%
 26%  [ 24 ]
Bronisław Komorowski
60%
 60%  [ 56 ]
Nie wybieram się na wybory
11%
 11%  [ 11 ]
Jestem niezdecydowany/na
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 92

Autor Wiadomość
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-30, 12:15   

Abstrahując od toczącego się beefu 8) dziś ulicami naszego pięknego miasta mknął bronkobus 8) I tak się zastanawiam: co też się stało, że walka o głosy wyborców dotarła aż do nas :wink:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-30, 12:29   

Masta Eis, juz przed 1 tura byl u nas
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-30, 12:45   

Mam dwie wiadomości:dobrą i złą...
- Zła: jeden z polityków zaraził sie chorobą wściekłych krów.
- Dobra jest taka, że wybić trzeba będzie całe stado...
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-06-30, 13:06   

A czy przypadkiem "ptasia grypa" nie wchodzi w rachubę???

Jak Wiesz choroba zaraźliwa i ....jw :wink:
Ja się tym postem okresliłem a Ty?
Z tymi krowami- zbyt ogólnie i trzeba sie domyślać!! Chyba,że u mnie kiepsko z czytaniem ze zrozumieniem ??
Potwierdź!
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-06-30, 13:51   

blaster napisał/a:
Masta Eis, juz przed 1 tura byl u nas


Nie wiedziałem nawet...raz na ruski rok bywam w mieście ostatnio.
I co była jakaś agitacja czy coś, bo wiem że zastępy dzielnych żołnierzy wojsk opozycyjnych walczyły (walczą :?: ) do upadłego 8)
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-30, 14:23   

burozo2 napisał/a:
Z tymi krowami- zbyt ogólnie i trzeba sie domyślać!! Chyba,że u mnie kiepsko z czytaniem ze zrozumieniem ??


nie określam się, chodzi o ogół :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2010-06-30, 14:55   

sikork napisał/a:
nie określam się, chodzi o ogół


Zdajesz sobie chyba sprawę z tego ,że w takim wypadku zbyt dużo pracy czeka nas /ich/ z "wybiciem" wszystkich!
Chyba,że martwisz się bezrobociem ...... :wink: :wink: wtedy jest to zrozumiałe!!!
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-30, 15:12   

Zbyt poważnie traktujesz moją wypowiedź, to była drwina. Niestety ani kociarz, ani zimny Bronek nie są ludźmi na których oddałbym swój głos.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-06-30, 16:44   

Bajabajka napisał/a:

Pierwsza część mojej wypowiedzi była skierowana do Emill-a. To co chciałam powiedzieć Tobie wyraźnie zaadresowałam do Ciebie.

Nakręcanie spirali nienawiści i agresji, to domena tych, których, jak piszesz, coś zaślepia...

Swoisty fanatyzm i kult Ojca Dyrektora, najwyraźniej udzielił się przywódcy PIS-u, aczkolwiek mam szczerą nadzieję, że rzesza "fanów" się nie powiększy!



To sorki - było bezpośrednio pod moim postem, więc odebrałem do treści tegoż.

Jeśli chodzi o posty Emila, to jakoś tej nienawiści też nie widziałem (z tego, co pamiętam).
Mnie osobiście irytują wypowiedzi stawiające znak równości pomiędzy ludźmi sympatyzującymi np z częścią poglądów PiS (lub elektoratem), a fanatycznymi Radia Maryja (którego nazwa nota bene obraża moje uczucia tzw. religijne).

Za fenomen wręcz głupoty uważam analizowanie zjawisk społecznych poprzez uogólnianie na podstawie jednostkowych obserwacji. Tak dokładnie czynią ludzie określający np. Polaków narodem zbrodniarzy, bo, jak wszyscy, mamy w społeczeństwie różne typy (np. mieliśmy "szmalcowników"). Na tej samej zasadzie można poprowadzić dowód, uzasadniający tezę, że wszyscy Polacy, to naród bohaterów, filantropów i "Sprawiedliwy wśród narodów świata"...

Ale mniejsza.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-07-01, 05:26   

Franco, ależ. Przecież mianem " narodu wybranego" ogłaszają nas nacjonalistyczne oszołomy z etykietą PPP. Dlaczego zarzucasz mi stale nienawiść , skoro ani razu nie krzyknąłem : " Śmierć zdrajcom!". Dlaczego mam zachować spokój wobec stanowiska "el Kaczorrro", który wykorzystuje chwyty poniżej pasa,gra na nutach populizmu i demagogii wykorzystując naiwność ludu. Dlaczego zgadzać się mam na zachowania amnezji politycznej w najgorszym wydaniu , co celnie wytyka ostatni spot PO. Mama Jareczka powinna wziąć swoją pociechę za rączkę i zaprowadzić do poradni psychologiczno-pedagogicznej. Co do elektoratu PiS, to wiadomo, że każde kolejne wybory znaczyć będą spadek poparcia dla tej partii, którą wspiera elektorat gariatyczny, a upływający nieubłaganie czas nie jest dla nich życzliwy.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2010-07-01, 06:08   

W kwestii wyborów.Kolejny, trzeci w trakcie trwania tej kampanii, raport przygotowany przez Fundację Batorego stwierdza, że TVP ukazuje w niekorzystnym świetle Bronisława Komorowskiego, ale w zawsze korzystnym Jarosława Kaczyńskiego.Szczegóły w dzisiejszej " GW".
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2010-07-01, 07:58   

mulder napisał/a:
Szczegóły w dzisiejszej " GW".

o tak, bo GW to jest ostoja obiektywizmu :)
http://img.pokazywarka.pl...ires=1278054000
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2010-07-01, 09:38   

mulder napisał/a:
raport przygotowany przez Fundację Batorego stwierdza, że TVP ukazuje w niekorzystnym świetle Bronisława Komorowskiego, ale w zawsze korzystnym Jarosława Kaczyńskiego

A dziwisz się temu :?: Toż to nasza niepolityczna publiczna toal... telewizja. Więcej szczegółów:
1) wg TVP Kaczyński jest przeciw in vitro a odpowiedzi Komorowskiego są niejasne :? :shock:
2) wg TVP tylko Komorowski łamał przyjętą konwencję debaty zwracając się bezpośrednio do Kaczyńskiego
3) dzisiejsze (zaobserwowane w porannym programie Kawa czy Herbata) fragmenty wypowiedzi po debacie, wybrane przez TVP:
- Komorowski o Kaczyńskim "mój przeciwnik dobrze przygotował się do debaty"
- Kaczyński o Komorowskim: "starałem trzymać się przyjętej konwencji debaty ale mój przeciwnik ciągle ją łamał"

Dodam jeszcze ciekawy fragment debaty: kandydaci mają po 2 minuty na odpowiedź na pytanie w sprawach kraju a dziennikarka TVP z uporem maniaka (gdy pozostało bodajże 20 sekund) nakłania Komorowskiego do rozwinięcia w szczegółach planów utrzymania fabryki Fiata w Tychach. :D
Emill napisał/a:
o tak, bo GW to jest ostoja obiektywizmu :)
http://img.pokazywarka.pl...ires=1278054000

a cóż to za kopiuj-wklej z Painta?
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2010-07-01, 10:26   

Zbychoo napisał/a:
1) wg TVP Kaczyński jest przeciw in vitro a odpowiedzi Komorowskiego są niejasne

Kaczyński mówi stanowcze nie, Komorowski uzależnia invitro od wielu czynników, których sam nie jest w stanie jeszcze wymienić. Jak narazie powiedział "trzeba tak zbudować (ustawę), aby lekarze mogli stosować takie kryteria jak w każdym innym kraju europejskim, gdzie te metody są współfinansowane albo finansowane z budżetu państwa".
Jest też mowa o tym, że dziecko musi urodzić się zdrowe, musi to być porządna rodzina. Czyli teoretycznie jest za, ale trzeba sprecyzować.

Cytat:
2) wg TVP tylko Komorowski łamał przyjętą konwencję debaty zwracając się bezpośrednio do Kaczyńskiego

Skoro w I turze debaty oba sztaby umówiły się, że nie będzie dyskusji pomiędzy kandydatami to dlaczego Bronek nagle łamię zawartą umowę?
Cytat:

Emill napisał/a:
o tak, bo GW to jest ostoja obiektywizmu :)
http://img.pokazywarka.pl...ires=1278054000

a cóż to za kopiuj-wklej z Painta?

To nie jest kopiuj wklej, tylko zaznaczone fragmenty w których Kaczyńskiego już samym tytułem przedstawia się w negatywnym świetle. Możesz wejść na wybiórczą choćby teraz wiele się nie zmieniło, więc zarzucanie TVP, że jest stronnicza, gdy cała platforma tvn, wyborcza, polsat (?) jadą po Kaczyńskim jest co najmniej niepoważne.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2010-07-01, 10:33   

Zapomniałem o jednym zdaniu...
Obiektywnej telewizji/informacji w Polsce nie ma i raczej nie będzie, bo rządzą w nich wciąż ci sami ludzie: sprzedawczyki, kapusie i agenci poprzedniego ustroju...

Zdjęcie wciąż aktualne: http://tygodnik.blox.pl/r...zja_klamie2.jpg
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ii, tura, wyborowsonda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu