Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gratulacje dla nowych moderatorów :)
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-05-06, 00:55   Gratulacje dla nowych moderatorów :)

Serdecznie gratuluję awansu do grona moderatorów. Tylu Was teraz jest, że może w końcu posprzątacie w działach, że może w końcu np wydzielicie wątek rowerowy w dziale turystyka... i tak dalej :) . W razie, gdybyście nie wiedzieli, o co chodzi, wątek jest tutaj:

http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=21192

Niech żyje demokracja i obiektywność ! Hallelujah! A nawet niech żyje fotoobiektywność !
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2010-05-06, 00:59, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2010-05-06, 01:06   

Przepraszam,a o co Tobie Franiu chodzi?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-05-06, 01:08   

Panna Nikt napisał/a:
Przepraszam,a o co Tobie Franiu chodzi?


Nie no - nie kumam. Spojrzałem właśnie sobie na wątek "Osoby odpowiedzialne za Forum" i złożyłem stosowne gratulacje. Coś nie tak? Mam się "nie cieszyć" ?
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2010-05-06, 01:24   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Mam się "nie cieszyć"

Rób co uważasz za słuszne.

W każdym razie uważam, że jest to błąd.
O wytłumaczenie co, jak i po co, poproszę Yaśka, bądź Ktosia.

Spokojnych Franiu.
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2010-05-06, 01:25, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-05-06, 07:15   

Mechanizm forum jest glupi. Jesli to o mnie chodzi (nie jestem pewien, wiec odzywam sie na wszelki wypadek), to nie jestem moderatorem w tradycyjnym tego slowa znaczeniu. Dostalem uprawnienia moderatorskie wylacznie w dziale fotografii, zeby wspomoc porzadki na zasadzie dzialania, kiedy zostane poproszony - np. ktos zdubluje posta lub trzeba bedzie wydzielic jakis watek. Nie czuje sie upowazniony, ani nie mam checi dawania tabliczek, ostrzezen, banowania, zamykania tematow itp. Dlatego nie ma czego gratulowac, bo nadanie mi uprawnien jest niczym innym jak danie mi szufelki i miotelki, a nie daniem mi bata na uzytkownikow.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2010-05-06, 07:23   

A ja mam wrażenie, że ściska Ci Franku 4 litery :P


Uprawnienia dostali reporterzy po to by mogli edytować 1 posta i tam wrzucać zdjęcia (tylko do działu Aktualności). Będzie to wygodniejsze dla użytkowników gdyż nie trzeba będzie szukać zdjęć w dalszych postach. To źle?

Mason dostał uprawnienia do działu fotografia gdyż uważam, że będzie potrafił tam zaprowadzić porządki.

Jeszcze jakieś złośliwe pytania? :-P
0 UP 0 DOWN
 
dahek 



Wiek: 41
Dołączył: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-05-06, 07:26   

porzadek musi byc :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-05-06, 07:37   

yasiu napisał/a:
Mason dostał uprawnienia do działu fotografia gdyż uważam, że będzie potrafił tam zaprowadzić porządki.


A.Mason napisał/a:
Dlatego nie ma czego gratulowac, bo nadanie mi uprawnien jest niczym innym jak danie mi szufelki i miotelki,


Na otwarciu wątku:

Franco napisał/a:
Tylu Was teraz jest, że może w końcu posprzątacie w działach, że może w końcu np wydzielicie wątek rowerowy w dziale turystyka... i tak dalej :)


No więc właśnie gratuluję :) . Cieszę się Yasiu, że ktoś w końcu weźmie się do roboty i posprząta. Przecież Ty nie masz czasu i tak dalej.

Po raz kolejny też zasugeruję podzielenie działu Fotografia na podwątki tematyczne:
Warsztat, Konkursy, Nasze prace, Zdjęcia inne i etc. Ostatnio prosiłem chyba o to z miesiąc temu - tak? Ciebie i Smootha. Po roku z hakiem próśb udało się w końcu połączyć porozrzucane po forum wątki fotograficzne.

Cieszę się, że Mason to właśnie będzie robił (o ile zrobi, bo może jemu coś ściśnie, zgodnie z Twoją retoryką), bo wiem, że jak on się do tego weźmie, to zrobi to dobrze.

I myślę, że spełnisz wolę ludu i w końcu wydzielisz wątek rowerowy? Skoro masz wsparcie?

Serdeczności
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2010-05-06, 07:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2010-05-06, 08:22   

Wg mnie, wziawszy pod uwage dotychczasowa aktywnosc w tematach fotograficznych, wydzielanie tak osobnych dzialow mija sie z celem, bo stworzy puste dzialy w ktorych nowe watki powstaja raz na ruski rok (miedzy innymi wlasnie dlatego "wymusilem" na Yasiu scalenie dzialow zdjec i fotografii). Rozsadnym moze byc jedynie wydzielenie dzialu dla Twoich konkursow jesli zamierzasz prowadzic je dluzej.
Z wszelkimi innymi porzadkami i tworzeniem dzialow wstrzymalbym sie do czasu wzmozenia aktywnosci w tychze (no, chyba ze widzisz gdzies w konkretnych watkach koniecznosc posprzatania, to daj znac w ktorych i gdzie). O pozostalych dzialach nie wypowiadam sie, bo choc rowerem jezdze (jesli mam go sprawnego) 12 miesiecy w roku, to traktuje go czysto uzytkowo, wiec w dzial rowerowy prawdopodobnie nawet bym nie zagladal.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dla, gratulacje, moderatorow, nowych


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu