Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
przedszkole integracyjne?
Autor Wiadomość
kaja.26 

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Lut 2007

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2009-08-04, 12:34   przedszkole integracyjne?

interesują mnie wasze opinie na temat przedszkola integracyjnego w brzegu, w gaju?
JAka jest kadra, jakie podejscie do dzieci, szczególnie tych z deficytami? Czy warto zapisać tam dziecko?
0 UP 0 DOWN
 
<a class=
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-08-25, 14:23   

oczywiście, że warto. Moja córka tam chodziła i byłam bardzo zadowolona. Tylko tam bardzo trudno się dostać.
 
hanusia18 

Wiek: 53
Dołączyła: 26 Sie 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-15, 09:56   

No ja słyszałam niezbyt dobrą opinię o tym przedszkolu. Fakt że jest tam wysoki poziom nauczania , jak zreszta w każdym brzeskim przedszkolu. Ale atmosfera jaka panuje nie jest sprzyjająca rozwojowi dziecka. Występuje w tym przedszkolu niezdrowa konkurencja wśód dzieci. Kto przyniesie więcej np makulatury czy też inne. Taki wyścig szczurów.
0 UP 0 DOWN
 
batuni 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-01-16, 14:18   

hehe dobre rywalizacja dzieci kto wiecej przyniesie makulatury :lol:
Moje dziecko chodzi do przedszkola i w duszy ma ono, ile ja tej makulatury do przedszkola dotargam. Po drugie konkurs na ilość zebranej makulatury jak również zużytych baterii i puszek jest we wszystkich brzeskich porzedszkolach nie tylko tam.
0 UP 0 DOWN
 
gość
Gość

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2010-02-11, 13:40   przedszkole integracyjne

rywalizacja dotyczy nas wszedzie, jesli chodzi o przedszkole integracyjne nie zauważyłam zadnego przymusu ze strony placowki do udziału dzieci w konkursach, córka na ten temat nic nie mowi / uczęszca juz 3 rok/ i z tego powodu że nie bieże udziału w tego typu akcjach , nie rozpacza, jest to jej obojetne; i na tej podstawie moge powiedzieć że nie widzę też rywalizacji wśród dzieci. Natomiast jako rodzic z poziomu opieki i dydaktyki tego przedszkola jestem bardzo zadowolona. nasze młodsze drugie dziecko 1,5 letnie
równiez będziemy chcieli zapisac do przedszkola integracyjnego, zobaczymy czy się nam uda, bo o miejsce jest bardzo trudno. :D
 
<a class=
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-02-25, 08:01   

Czy ktoś sie orientuje czy w którymś z przedszkoli w Brzegu jest prowadzona edukacja regionalna ??
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: integracyjne, przedszkole


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu