Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-14, 13:10
czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?
Autor Wiadomość
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-03, 00:35   

Bulwersuje mnie ta dyskusja... ;)
sądzę, że każda kobieta może być atrakcyjna, jeśli potrafi o siebie zadbać - nęcący zapach, schludne ubranie podkreślający ładną figurę i ukrywające niedoskonałości, staranny makijaż itp. przede wszystkim przyciągający uwagę charakter i styl bycia, to się naprawdę liczy na nie jakaś tam waga (może jestem stronnicza, bo na brak sadełka nie mogę narzekać, ale nie jest mi z tym źle, bo mam wspaniałych znajomych, który już dawno mnie z kompleksów wyleczyli :) )
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-17, 09:26   

Pepe napisał/a:
Ogólnie rzecz biorąc to facecie mają dużo mniejsze wymagania co do wyglądu kobiet niż same kobiety więc raczej niesądze by któryś stwierdził że jakaś modna ostatnimi czasy anoreksja była ideałem :D . Są naukowe dowody na to ,że mniej ważna jest ogólna waga byleby były proporcje talia-biodra w okolicach 0,7

:mrgreen: coś czuję żeś z psychologii ;)

Ziomek napisał/a:
Bulwersuje mnie ta dyskusja...

czemu? ;) przecież chyba większość się zgodziła co do tego że gruba dziewczyna też może być atrakcyjna
i chyba na prawdę trudno na to pytanie odpowiedzieć stanowczo "nie" bo chyba każdy spotkał kiedyś jakąś pulchną kobitkę od której aż promieniowało ciepło i energia a na brak męskiego towarzystwa nie narzekała ;)
0 UP 0 DOWN
 
grzesiek2103 
Kolce też się spalą



Wiek: 36
Dołączył: 12 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-17, 10:20   

Ziomek napisał/a:
schludne ubranie podkreślający ładną figurę i ukrywające niedoskonałości, staranny makijaż

wszystko ładnie, pieknie, ale niektóre kobiety nie potrafią jakoś trafić w ową schludność i staranność. Czasem jak widzę gdzieś dziewczynę "przy kości" w za małych, obcisłych spodniach i w pępkiem na wierzchu, do tego centymetry pudru i tuszu na twarzy - to nie wygłąda to zbyt atrakcyjnie. w moich oczach wygląda to tak, jakby taka dziewczyna specjalnie chciała zniechęcić faceta do siebie. to samo dotyczy facetów - dla mnie to jest śmieszne, jeżel idzie koleś w podkoszulku z wystającym, wielkim jak bęben brzuchem. Wiem, że niektórych niedoskonałści nie da sie całkowicie ukryć, ale można ograniczyć ich okazywanie.
Ale przecież w gruncie rzeczy o atrakcyjności kobiety nie decyduje tylko wygląd zewnętrzny, chociaż ma on duży wpływ.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-17, 10:40   

grzesiek2103 napisał/a:
dla mnie to jest śmieszne, jeżel idzie koleś w podkoszulku z wystającym, wielkim jak bęben brzuchem.


Wszystko ładnie pięknie :wink: , ale może nie wszystkim i nie w każdym wieku zależy na rwaniu "lachonów" :-P .. być może dobrze się z tym czuje i już.. a zresztą nieważne, wszak temat nie o tym jak społeczeństwo reaguje na otyłych i niedbających o siebie ludzi, ale czy podoba nam się otyła dziewczyna.. i myślę, że gdzieś tam wyżej udało nam się odkryć.. że może ..jak najbardziej..
0 UP 0 DOWN
 
Bursztynowa 
Kameleon



Wiek: 35
Dołączyła: 08 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BP

Wysłany: 2007-03-17, 10:46   

Wrzucę swoje trzy grosze. Przecież nie sęk w tym czy dziewczyna nie ma wymiarów 90-60-90 tylko czy o siebie dba. Jeśli widzisz z taką z większą niż przeciętnie ilością kilogramów, ale widzisz, że ma piękne włosy, ładną cerę i fajnie pachnie, plus nie zakłada obisłych ubrań, tylko potrafi podkreśla to co ma w sobie najlepszego - niejeden facet może sobie pomyśleć - kurczę, fajna atrakcyjna babka :) :wink:
0 UP 0 DOWN
 
alexaandra 
*legalna wariatka*


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Nibylandia :)

Wysłany: 2010-02-13, 01:01   

juru napisał/a:
Atrakcyjna owszem,ale nie fizycznie. Jak w każdej epoce kanony piękna różniły się od siebie. Mówi się, że o gustach się nie rozmawia. "gruba dziewczyna" w dzisiejszych czasach ma mniejsze szanse aby przyciągać czy pociągać. Większość mężczyzn woli zgrabne kobiety i to chyba jest normalne. Więc jeżeli mówimy o atrakcyjności fizycznej to moim zdaniem "grube dziewczyny" nie mają większych szans.
Podobnie jest z mężczyznami...


Czytając te wypowiedzi (a w szczególności cytowaną wyżej) zaczełam się poważnie zastanawiać nad hasłem: "facet to świnia"
Moim zdaniem atrakcyjność kobiety nawet i grubej zależy w pewnym stopniu od tego jak ona sama postrzega siebie i te dodatkowe kilogramy... duże znaczenie ma też fakt, czy oby potrafi zadbać o siebie itp.
Prosty przykład: ja.
Nadprogramowe kg towarzyszą mi chyba od przyjścia na świat. Ale zaprzyjaźniłam się z nimi i doszliśmy do porozumienia. Ja nie robie im na złość wbijając się w spodnie w rozmiarze np. 32 a one w zamian za to nie "wylewają" się ze spodni. Nie dokuczam im ubierając bluzeczkę w rozmiarze mini a mój brzuch w zamian za to ukrywa się i nie straszy wielkością.
A jeszcze jak mam umyte włoski, lekki makijaż, kroplę perfum... czuję sie atrakcyjna mimo wystającego brzucha, grubych ud itp.
Owszem, staram się pozbyć tego "bagażu" ze względów zdrowotnych, ale póki co tolerujemy się nawzajem. I nie jest prawdą, że gruba ma mniejsze szanse na przyciągnięcie i pociąganie... wystarczy tylko pokazać, że ma się jakieś zalety a nie kilogramy. wiem co mówię :)
0 UP 0 DOWN
 
Adamek 
Love, Peace and Extasy!!!


Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Zielęcice

Wysłany: 2010-02-13, 09:01   

Ja uważam że atrakcyjność to nie tylko stan wagi ale i umysłu i intelektu znam wiele kobiet które oceniająć pod względem wyglądu przez wiele osób są "smokami" a wcale tak nie jest to bardzo miłe i sympatyczne osoby, podsumowująć tak grube kobiety mągą być atrakcyjne jak najbardziej bo każda kobieta jest ładna ale nie każdemu się musi podobać;)
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-02-14, 07:22   

nie oszukujcie się wygląd to podstawa na początku, dopiero póxniej po bliższym poznaniu schodzi to na drugi plan, tak naprawde liczy sie charakter bo uroda kiedys minie a co pozostanie??
0 UP 0 DOWN
 
Scofield89 


Wiek: 35
Dołączył: 29 Lis 2007

UP 0 / UP 1



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-02-16, 20:06   Re: czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?

miro17 napisał/a:
czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?

Co myślicie?


Dla Rubensa byłaby na pewno smakowitym kąskiem.
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2010-02-18, 12:23   

Ciekawy temat :D hm. przytyło mi się w sumie na zimę i czuje się mniej atrakcyjna :-P ale wiosna idzie bedzie good. :mrgreen:

A tak na serio to jeśli kobieta czuje się atrakcyjna to wydaje mi się że każdy mniej lub bardziej będzie ją za taką postrzegał. Oczywiście jak we wszystkim trzeba znać umiar, wiadomo że dziewczyna ważąca 80 kg, nie będzie wyglądać w mini i legginsach atrakcyjnie co nie znaczy że 50 kg dziewczynom zawsze w tym ładnie :-P Nie ma reguł. Trzeba dbać o siebie. Od środka i od zewnątrz, wtedy się jakoś tak promienieje :D
0 UP 0 DOWN
 
alexaandra 
*legalna wariatka*


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Nibylandia :)

Wysłany: 2010-02-20, 20:32   

Franco Zarrazzo napisał/a:


PS
Dodam, że moje psyche mówi mi też, że chude laski fajniejsze...


A w jakim sensie są one fajniejsze????
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-02-21, 09:33   

alexaandra napisał/a:
A w jakim sensie są one fajniejsze????


kwestia gustu? tez wole szczupłe dziewczyny, ale mam znajomego który woli dziewczyny puszyste.
0 UP 0 DOWN
 
alexaandra 
*legalna wariatka*


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Nibylandia :)

Wysłany: 2010-02-21, 15:37   

Kwestia gustu? Ok. Ale w czym są fajniejsze?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-02-21, 15:53   

Hmm - wydaje mi się, że 3 lata temu napisałem, że jest to "wrażenie" narzucone przez otoczenie. Wyrwałaś kilka słów z dłuższej wypowiedzi. Nie jest to moja opinia na temat co pulchniejszych dziewczyn, ile pewne uwarunkowanie narzucone przez kulturę...
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-02-21, 23:27   

alexaandra napisał/a:
Kwestia gustu? Ok. Ale w czym są fajniejsze?


są ładniejsze, atrakcyjniejsze od puszystych, to tak jak z facetami atrakcyjniejszy jest facet bez brzuszka z sylwetką wysportowana, nieprawdaż?? :D

ps niestety przez siedzącą prace dorobiłem sie brzuszka który muszę zrzucić - to że go mam mnie osobiście przeszkadza i straciłem na atrakcyjności fizycznej.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: atrakcyjna, byc, czy, dziewczyna, gruba, moze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu