Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dramatyczny komunikat o. Rydzyka
Autor Wiadomość
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2009-11-10, 18:41   Dramatyczny komunikat o. Rydzyka

Cytat:
Nigdy dotąd nie mieliśmy tak trudnej sytuacji materialnej jak obecnie. Prosimy o modlitwę, prosimy o konkretną pomoc materialną - tymi słowy zaapelował do słuchaczy Radia Maryja i Telewizji Trwam o. Tadeusz Rydzyk.

Jak informuje blog "Głos Rydzyka" o. Rydzyk przypomniał o zasługach Radia Maryja dla Boga, Kościoła i ojczyzny. - W ojczyźnie coraz więcej ludzi biednych, bezrobotnych. Odczuwamy to bardzo w Radiu Maryja.
Jeszcze nigdy nie było u nas tak źle - mówił.

Opowiadał też o wytężonej pracy: - Radio nasze i TV Trwam idzie na cały świat. Wyobraźcie sobie ile może kosztować sprzęt specjalistyczny, wszystkie opłaty, łącza, wszystkie transmisje - mówił.

Zaraz potem wezwał do wpłat na konto, "o pilną pomoc teraz, a potem systematyczne wspieranie tych dzieł, najlepiej każdego miesiąca".

Fundacja Lux Veritatis, właściciel radia, mimo tak złej sytuacji, nie wstrzymała prac geotermalnych. Jak informuje na swoich stronach Radio Maryja, w nocy z 8 na 9 listopada został zakończony kolejny etap prac przy drugim odwiercie geotermalnym.

Blog "Głos Rydzyka" przypomina, że wiosną przyszłego roku ma ruszyć budowa kościoła przy przy uczelni o. Rydzyka.

We wtorek zapadł też wyrok w sprawie wytoczonej wydawcy Radia Maryja przez Stefana Niesiołowskiego. Zgodnie z wyrokiem Warszawska Prowincja Redemptorystów ma zapłacić 10 tys. zł zadośćuczynienia za słowa jednego z prowadzących program w Radiu Maryja, który powiedział, że Niesiołowski po aresztowaniu w 1970 r. jako działacz organizacji Ruch "zaczął sprzedawać kolegów" z organizacji Ruch i "w nagrodę za taką postawę" dostał mały wyrok.

Niedawno "Rzeczpospolita" poinformowała też o problemach finansowych fundacji. Warszawski urząd skarbowy wrócił do sprawy 4,3 mln zł podatku VAT, które fundacja Lux Veritatis odpisała sobie od kosztów budowy Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej.


wp.pl


Jak myślicie, może czas najwyższy zwinąć interes? :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-11-10, 18:56   

zwinąć? nie!! wpłacajmy, prooszę Was :(

mam dwa zdania na ten temat:
1. ściema, ściema i jeszcze raz kłamstwo
2. za Yvvone, czas zwinąć interes :P

mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam tym postem.
0 UP 0 DOWN
 
szeryfix 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Sty 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: 49-300

Wysłany: 2009-11-10, 21:59   

Bo Wy nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile kosztuje życie w ubóstwie:) By kapłan żył skromnie potrzebne są duże nakłady finansowe;) A premier mógłby się od dyrektora dużo nauczyć, gdyby działał podobnie, dziura budżetowa była by wspomnieniem:)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-11-10, 22:16   

a mnie martwi ile starszych ludzi da się nabrac na takie coś :/ ile pieniędzy wpłacą dla tego niby księdza :/
0 UP 0 DOWN
 
manieq 



Wiek: 64
Dołączył: 13 Lis 2006

UP 10 / UP 4


Skąd: Skarbimierz Oś.

Wysłany: 2009-11-11, 01:02   

Tak, tak . Biedny jest ten nasz Rydzyk .
Pewnie teraz szykuje ogólnonarodową ściepę :cry:

05.jpg
Plik ściągnięto 91 raz(y) 32,84 KB

0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-11-11, 01:57   

Ja tam wszelkie grzyby tępię u siebie w domu i mam sie zdrowo:) A tak swoją drogą - mam silne poczucie, że dość symptomatyczne jest, że kiedy głowy wiernych w ramach modlitwy często odruchowo wznoszą się ku górze to ten Kapłon lubi ryć w ziemi... mówią że geotermalnie... hm... do piekła chce się dokopać? Tam dopiero jest geotermia.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2009-11-11, 06:32   

Niech obywatel ksiądz pójdzie do pracy.Co do starszych Pań, nie uważam je za biedne , nieświadome owieczki. Wystarczy spojrzeć na te zaciekłe twarze, gdy pojawia się w Toruniu ekipa TVN. Ten Pan wpisuje się po prostu w pewien nurt zapotrzebowania społecznego na agresję , nienawiść i kompensuje lęki, kompleksy, poczucie niedowartościowania, odrzucenia części starszego społeczeństwa, a nawet generacji lat powojennych .Mam wrażenie, że sytuacja mentalna Polski poprawi się , gdy odejdą już ludzie roczników przedwojennych . Może jestem nieobiektywny.
0 UP 0 DOWN
 
Barton Fink 



Wiek: 113
Dołączył: 24 Sty 2009

UP 22 / UP 9



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-11-11, 08:25   

Wyłudzanie.. podobno jest karalne ale dla tego cenzura nigdy nie było zadnej kary i pewnie nigdy nie będzie...
Ostatnio zmieniony przez steve 2009-11-11, 10:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2009-11-11, 21:40   

Ach, nie wiecie nawet ile tych marności trzeba włożyć aby naród rósł w silę na przekór komuszomasonom. A nawet urzędy są we władaniu wiem wszyscy jakich ludzi. Tyle marności... Tyle trzeba zebrać aby utrzymać radio i telewizję głosząca Polską nowinę. Tyle marności aby utrzymać szkołę kształcąca przyszłe, nasze jedyne, elity. Tyle marności aby uniezależnić się od chciwych koncernów grzewczych, wszyscy wiem skąd pochodzących. Tyle marności żeby zbudować kościół. Kościół który będzie piękniejszy od katedry toruńskiej. Przecież wiemy że stan jej zły jest taki przez Krzyżaków. A wiemy czyich interesów byli oni przedstawicielami. Tyle marności...
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2009-11-11, 21:51   

Rozmawia dwóch biskupów.
- No i widzisz, wybudowałem tę największą świątynię w kraju za pieniążki wiernych...
- Wybudowałeś...
- Mam 3 zajefajne posiadłości, a pojutrze kupuję czwartą na Mazurach...
- Wiem, po sąsiedzku ze mną...
- Rydzyk ma Maybacha, a ja mam aż 4 takie fury...
- Ano masz...
- A wiesz stary co mnie najbardziej wku*wia?
- Co?
- Że nie mogę tego wszystkiego synowi zapisać w spadku.

wsio ;p
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2009-11-11, 23:46   

Niech wreszcie zlikwiduja te sekte religijna.

Nie ma zadnego zwiazku z kosciolem polskim - zwykle naciaganie na pieniadze - polskie Scientology

Rydzyka natychmiast rozliczyc i nie miec strachu, ze sie trafi do piekla ... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2009-11-11, 23:53   

Będzie wojna?
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2009-11-11, 23:58   

spiros napisał/a:
Będzie wojna?


Czy to pytanie do mnie ???

Ja nic sam nie zdzialam, Rydzyk i sam "w swoim sosie" rozpusci sie ...

Jego wielkosc opiera sie na "slabych" istotach a ich coraz mniej :lol:
0 UP 0 DOWN
 
strus 



Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2008

UP 5 / UP 3


Skąd: z domu

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-02-02, 22:37   

W Iraku ropa w Polsce wody geotermalne raj dla USA będzie "ciepło"
i oczywiście obraża nasz kraj i polskie rodziny http://wyborcza.pl/1,7547...ie_rodziny.html sam jest polakiem polski chleb wpiepsza a wyjedzie po za granice i bluzni. Szkoda tych ludzi,którym wode z mózgu robi i nakłania na wpłaty na konto by utrzymać swoje"boskie" media najlepiej wpłacać jak najwięcej i jak najczęściej .I to ma byc przykład
Ostatnio zmieniony przez strus 2010-02-02, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dramatyczny, komunikat, rydzyka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu