Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
7. Orlik Brzeg 7 : 3 Rybnios Victoria Chróścice
Autor Wiadomość
kancik 


Wiek: 36
Dołączył: 25 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Morcinka

Wysłany: 2009-12-14, 23:12   7. Orlik Brzeg 7 : 3 Rybnios Victoria Chróścice

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla miejscowych. Już w 3 minucie spotkania bramkę głową po kapitalnej asyście Kamińskiego na 1 : 0 strzelił Bartosz Kruk. Piłkarze Orlika nie spuszczali z tonu i pomimo strzelonej bramki starali się kontrolować grę. Po najładniejszej akcji tego spotkania - kilka szybkich i efektownych wymian z pierwszej piłki i Łukasz Bonar strzela bramkę na 2 : 0. Później bramki dołożyli kolejno Samborski - w dalszym ciągu najlepszy strzelec II ligi śląsko-opolskiej i Bonar. Jednak goście z Chróścic nie pozostawali dłużni. Najpierw Mika próbował kilkoma silnymi strzałami z dystansu zaskoczyć Smugę, a później Marcin Kucharski trafił w poprzeczkę.
Druga połowa rozpoczęła się dla Orlika równie dobrze jak pierwsza. Bramkę na 5 : 0 po szybkiej kontrze strzela Kamiński. Po tej bramce goście aby osiągnąć korzystny dla siebie wynik rzucili się do ataków i raz za razem próbowali strzelić bramkę jednak na drodze stawał im nie tylko dobrze broniący Smuga lecz również konsekwentnie i rozważnie grająca obrona z braćmi Adasikami na czele. Do tego doliczając bardzo dobrą grę skrzydłowych i zabójczą skuteczność Samborskiego i Bonara nie dziwi, że po 25 minutach było 5 : 0 dla Orlika. Do tego należy dorzucić bramkę Artura Adasika na 6 : 0 i licznie zgromadzona publiczność na hali w Brzegu mogła zacząć wierzyć w końcowy sukces. Jednak jak zawodnicy Orlika przekonali się już nie raz na własnej skórze mecz futsalu wygrywa się przez dobrą grę w ostatnich 10 minutach. Na domiar złego goście, po błędzie w wyprowadzaniu piłki, za strzelają bramkę na 6 : 1 za sprawą Mateusza Miki, który stanął oko w oko z bramkarzem gospodarzy i na raty pokonuje Smugę. W 32 minucie spotkania po faulu na Bartoszu Kruku w polu bramkowym i drugiej żółtej kartce a w konsekwencji czerwonej parkiet musiał opuścić bramkarz gości Tomasz Borosz. W bramce gości pojawił się ponownie Marcin Raczkowski ( bronił przez cała pierwsza połowę ). Do rzutu karnego podszedł najlepszy strzelec ligi Samborski, jednak przegrał pojedynek z bramkarzem Rybniosa Victorii Chróścice, który obronił ten strzał. Kilka udanych interwencji "Cinka" mogło natchnąć jeszcze wiarę w zawodników Rybniosa Victorii. Tak też się stało i na 6 : 2 strzela Mika, który mocnym strzałem w samo " okienko" umieszcza piłkę w bramce. Jednak Orlik nie pozostaje dłużny i Rafał Samborski strzela bramkę na 7 : 2. Ostatnią bramkę dla gości po dwóch poprzeczkach w tym spotkaniu strzela Marcin Kucharski - trzeba przyznań, że gol "Pyrtka" był przedniej marki.
Spotkania bez wątpienia zasługiwało na mecz kolejki. Zgromadzona publiczność z zadowoleniem mogła opuszczać halę sportową przy ulicy Oławskiej.

Trener Orlika - Marcin Suchodolski : " Nie ukrywam, że celem w tym meczu była cała pula, czyli zwycięstwo.Tylko taki wynik pozwalał nam na zachowanie dobrej sytuacji wyjściowej przed rundą rewanżową i jednocześnie zbliżał nas do prowadzących drużyn na 3 pkt. Długo zastanawiałem się nad taktyką gry w tym meczu,co zrobić, czym zaskoczyć rywala,żeby wygrać, trzeba było bowiem pamiętać,,że drużyna z Chróscić straciła najmniej bramek w lidze, my zaś grając futbol widowiskowy dla oka, zdecydowanie ofensywny, wręcz przeciwnie - straciliśmy za dużo bramek,mając problemy w defensywie.
Korzystając z okazji chciałem podziękować zawodnikom za trud, wysiłek i bezinteresowne zaangażowanie, oraz serce jakie wkładają, aby w każdym meczu osiągnąć jak najlepszy wynik, a publiczności, która w tak licznym gronie dopinguje naszą drużynę, przysporzyć jak najwięcej pozytywnych wrażeń i satysfakcji z miło spędzonego czasu na trybunach. Na samym końcu chciałem podziękować pomysłodawcy, założycielowi, naszemu bramkarzowi i koledze - Wiesławowi Niżynskiemu za dwie rzeczy: po pierwsze za trud jaki podjął kosztem życia osobistego, rodzinnego w to, aby ta drużyna powstała, funkcjonowała i mogła rozsławiać dobre imię miasta Brzeg. Po drugie za to, że poprosił mnie, abym poprowadził i pomógł mu zbudować drużynę, mimo tego, że nie posiadam ani doświadczenia, ani kwalifikacji związanych z pracą trenerską - a traktuje to wyłącznie jako moją pasję, rozwijając się w tym kierunku. Kończąc chciałem podziękować wszystkim zawodnikom za to, że zaakaceptowali mnie w roli trenera, pracowali razem ze mną, służyli swoją radą i razem osiągnęliśmy trzeba powiedzieć bardzo dobry wynik jak na debiut w lidze futsalu."



Orlik Brzeg 7 : 3 Rybnios Victoria Chróścice ( 4 : 0 )

bramki dla Orlika : Bonar x 3,Samborski, Kruk, Adasik, Kamiński
bramki dla Chróścic : Mika x2, Kucharski
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, chroscice, orlik, rybnios, victoria


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu