Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
II runda play off - 1. mecze (23.04.06)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-15, 09:51   II runda play off - 1. mecze (23.04.06)

16.00 - Astra Gaśnice - Lewin Brzeski Team (5-8)
17.00 - Mysłek-Optident - Piomar (1-4)
18.00 - Forumbrzeg.pl - WSH-E Basket (5-8)
19.00 - QRB Trafika - Orbiliusz BC (1-4)
0 UP 0 DOWN
 
jancio 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-04-24, 08:11   

Astra-Lewin 55-55
Mysłek-Piomar 49-58
WSHE-Forum 54-39
QRB-OBC 44-74
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-24, 22:41   

no i zaczęto karuzelę II rundyyyyyyyyyy
dzięki JANCIO za wyniki - bo nie mogłem się już doczekać!!!

i widzę NIESPODZIANKI (może nie do końca,ale patrząc na ostatnie wyniki to jednak!!!)
:evil: BRAVO dla Astry-nie poddaje się i walczy do końca!!!
:x LEWIN-czyżby załamka formy na końcófffce?!?
8) MYSŁEK-PIOMAR-bez zmian-wyrównany mecz i w rewanżu powinno być podobnie!!!
:) FORUM poległo mimo że im kibicowałem,no ale WSHE też ma potencjał (w rewanżu mozna powalczyć)
:offtopic: QRB nie dało RADY - ORBILIUSZ się nakręcaaaaaaaaa

POZDRAWIAM i do :wink: :evil: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2006-04-26, 22:12   

hmmm...3 dzien mija po meczach II rundy i odziwo cicho jest, czyzby nie bylo zadnych kontrowersji ? ani spostrzezen co do meczy ?
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 36
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-04-26, 22:23   

zaluje ze nie moglem zobaczyc na zywo meczu :(
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-26, 22:33   

DuLi napisał/a:
hmmm...3 dzien mija po meczach II rundy i odziwo cicho jest, czyzby nie bylo zadnych kontrowersji ? ani spostrzezen co do meczy ?


*** ja TYLKO po wynikach się wypowiedziałem i mam nadzieję że <a2r> nie będzie miał mi tego za ZŁE-hehe
POZDRAWIAM i czekam na recenzje-właśnie co tak CICHOOOOOOOOOO ???
POZDRO I DO.... :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-04-27, 08:12   

DuLi napisał/a:
hmmm...3 dzien mija po meczach II rundy i odziwo cicho jest, czyzby nie bylo zadnych kontrowersji ? ani spostrzezen co do meczy ?

ktoś musi zacząć potem juz samo idzie, wiec do dziela Duli :D
0 UP 0 DOWN
 
Pafcio 


Wiek: 42
Dołączył: 29 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-27, 15:20   

W tym tygodniu chyba nikt nie powinien mieć do nikogo pretensji za mecze (choc nie widziałem pierwszego). Każdy grał jak pokazuje wynik. Piomar podniósł się trochę, ale ta pierwsza część meczu, to prawie tragedia... Dobrze dla nich, że walczą do końca, bo przez to wygrali... Pozostałe mecze na styku, poza naszym :x Jednak Orbiliusz w tym sezonie jest nie do zdarcia :) Ale my im jeszcze pokażemy w rewanżu - choć pewnie ciężko będzie odrobić te 30 punktów :D i wiadomo - to wszystko przez... (każdy wie przez kogo :-P )

No to teraz nie się sypną kolejne posty... :)
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2006-04-27, 15:41   

Adyk napisał/a:
ktoś musi zacząć potem juz samo idzie, wiec do dziela Duli


skrobnal bym pare slow o meczach ale bylem tylko na naszym przeciwko Piomarowi. Dlatego myslalem, ze ktos zda jakies relacje...
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-04-27, 17:23   

Adyk napisał/a:
ktoś musi zacząć potem juz samo idzie

Astra-Lewin - tego meczyku nie widziałam, więc bez komentarza :(
Mysłek-Piomar - było dobrze dopóki Adyk się nie zdekoncentrował :wink: potem piłeczki przestały Mu siadać :oops: Starałam się czarować piłeczkę podczas Waszego meczyku, ale marnie mi szło :cry: Dokopiecie im w rewanżu :P
WSHE-Forum - Forum miało dobry początek, potem górę wzięły nerwy i było coraz gorzej. Ale do końca byliśmy z Wami :wink:
QRB-OBC - kibicowałam QRB, ale niestety nie dało rady wielkiemu Orbiliuszowi :( Pokażecie im na co Was stać w rewanżu :wink:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-27, 17:37   

hmmmmmm mnie najbardziej zdziwiał mecz Astry i Lewina.. po tym meczu widać, że są to teraz 2 równe drużyny, a mówie to tylko dzięki wynikowi po 55 bo meczu całego nie widziałem :) W meczu Mysłka z Piomarem zdziwiła mnie pierwsza połowa ba 1 kwarta jak Mysłek wygrywał 12 pkt !! To już był szok, Piomar słabo zaczął, ale dzięki woli walki oraz doświadczeniu zwyciężył potyczke i jak nie zagra solidnie w następnym meczu to znowu zobaczymy meczyk walki... meczyk WSHE i Forum zostawie bez komentarza, poprostu mecz do wygrania i za dużo błędów....ale gratki dla chłopaków :) i sorrki za wszytko jak coś to nie ja :D mecz QRB i Orbiliusza nie widziałem całego, ale to co zobaczyłem to już wiadomo kto będzie w finale BLK :) pozdro!!
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-27, 20:51   

Meczyku Astry z Lewinem nie widzialem no moze ostatnie 40 s. Ale z winiku wiadomo ze meczyk wyrownany... Mysle ze astra wygra ale niewiele :) Tym razem przyjde popatrzec!

Drugi meczyk bardzo ciekawy! Dobry poczatek mysłka ale jeszcze lepsza koncowka piomaru... Pewnie przejdzie bardziej doswiadczony Piomar, ale nie bedzie latwo!

Nasz meczyk byl dziwny, chcialbym zeby trwal tylko 3 kwarty, bo w 4 wziely gore nerwy! Jakbysmy mieli "1", czlowieka ktory by cos rozgrywal, albo chociaz kozlowal dobrze pilke mysle ze gra bylaby d. lepsza... jak bedzie troszke mniej nerwowo to dalej przejdzie forumbrzeg.pl! A i stefan 4 fale :D

Ostatni mecz widzialem w polowie, ale tu mysle ze nie bedzie niespodzianki, przejdzie dalej Orbiliusz, Pozdro :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-27, 21:33   

hajtek napisał/a:
Nasz meczyk byl dziwny, chcialbym zeby trwal tylko 3 kwarty, bo w 4 wziely gore nerwy! Jakbysmy mieli "1", czlowieka ktory by cos rozgrywal, albo chociaz kozlowal dobrze pilke mysle ze gra bylaby d. lepsza... jak bedzie troszke mniej nerwowo to dalej przejdzie forumbrzeg.pl! A i stefan 4 fale


zgadzam się.. tylko jeden człowiek potrafiący kozłować i podać... bo ja niestety taki nie jestem... a Hajtek wiesz, że ide na lidera fauli :D
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2006-04-27, 23:46   

no wrescie zaczelo sie cos dziac...juz myslalem, ze bez echa obejdzie sie II runda :wink:

steve napisał/a:
zgadzam się.. tylko jeden człowiek potrafiący kozłować i podać


zdradz go :-P :-P


steve napisał/a:
zdziwiła mnie pierwsza połowa ba 1 kwarta jak Mysłek wygrywał 12 pkt !! To już był szok


nie wiem czy mozna to uznac szokiem :P mamy potencjal grania z rownymi sobie...gdyby jeszcze lawka byla wieksza to szanse by byly wieksze niz sa obecnie ale nie skladamy broni i bedziemy walczyc o final !!
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-04-28, 13:36   

DuLi napisał/a:
nie wiem czy mozna to uznac szokiem mamy potencjal grania z rownymi sobie...gdyby jeszcze lawka byla wieksza to szanse by byly wieksze niz sa obecnie ale nie skladamy broni i bedziemy walczyc o final !!


duli stefan widział nasze tylko dwa mecze ( e których sromotnie z nami poległ... :-P ale po fajnych meczach !!! ) dlatego się dziwi... mnie dziwi że w każdym meczu z piomarem spadam za 5 fauli... choć zdarzyło mi się to chyba tylko 3 razy w całym sezonie... a ławka króciutka... :cry: ale damy rade !!! :P pozdro dla piomarowców i reszty ekip !!!

ps. wilu dzieki za chowanie łokciów przy zasłonach !!! przynajmniej nie straciłem zębów !! pzdr
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 04, 06, 23, ii, mecze, off, play, runda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu