Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Koncert charytatywny dla Mikołaja
Autor Wiadomość
orson 
OJCIEC DYREKTOR



Wiek: 55
Dołączył: 28 Sie 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg / Zielęcice

Wysłany: 2009-09-10, 21:57   Koncert charytatywny dla Mikołaja

Wszystkich miłośników piosenki turystycznej, poezji śpiewanej, rocka oraz ludzi dobrej woli Redakcja ForumBrzeg zaprasza na koncert charytatywny.
Szczegóły poniżej:

koncert.jpg
Plik ściągnięto 359 raz(y) 156,46 KB

Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2009-12-14, 17:31, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-09-11, 07:17   

A ja pozwolę sobie dorzucić nieco informacji ;)

Basia Beuth

Zdobyła GrandPrix Yapa 2009, a w listopadzie 2008 wygrała z zespołem ex equo I miejsce na Wrocławskim Przeglądzie Kultury Studeckiej. Można śmiało powiedzieć, że jest to osoba o niesamowitej charyzmie scenicznej. Mocnym głosem potrafi wyśpiewać swoje autorskie piosenki. To zapewne jej niesamowity głos powoduje, że podbija serca kolejnych słuchaczy.

http://www.youtube.com/watch?v=Pr4QET-b-fY


Za Mało Piwa


Zespół muzyczny rodem z Głuchołaz, tworzący typową piosenkę turystyczną. Początkowo instrumentarium grupy stanowiły dwie gitary. Obecnie skład jest rozszerzony. Choć zespól istnieje dopiero od ok. dwóch lat, swoją twórczością udało mu się zaznaczyć w środowisku piosenki studenckiej – zdobył już kilka wyróżnień (Festiwal Wodnikus, Giełda w Szklarskiej Porębie).


http://zamalopiwa.pl/utwory.php
Ostatnio zmieniony przez Pan_Pasztet 2009-09-11, 07:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Lilinka 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sie 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-09-18, 22:30   

Tak blisko, a być nie będę mogła... Szkoda...

Pozdrawiam i życzę, udanych koncertów!
0 UP 0 DOWN
 
mamcia21 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: okolice Brzegu

Wysłany: 2009-09-19, 15:51   

Jest mi bardzo przykro że nie mogę z Wami być w ten dzień, a tym bardziej mi przykro że to dla syna naszej wspaniałej przedszkolanki.

Życzę pomyślnej zbiórki, trzymam kciuki :) Pozdrawiam gorąco.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-09-20, 09:47   

Ja się powoli już zbieram na koncert. Szkoda, że Lilinka nie dotrze - odświeżyłbym znajomości. Godzina deko za wczesna, ale damy radę.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2009-09-20, 10:22   

Kto zna Ibizę jako lokal niech napisze jaka jest tam przeważnie temperatura, bo nie wiem jak ubrać mojego "dzisiejszego Ważniaka" :P na ten koncert a nie chcę zabierać niepotrzenych ubrań ze sobą :)
0 UP 0 DOWN
 
Katarzyna_26 



Wiek: 44
Dołączyła: 02 Sie 2005

UP 36 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-20, 10:46   

HS-R napisał/a:
jaka jest tam przeważnie temperatura, bo nie wiem jak ubrać mojego "dzisiejszego Ważniaka" :P


Byłam tam raz i temperatura była ... duszno, duszno i jeszcze raz duszno :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-09-20, 11:24   

Z tego co wiem już teraz temperatura w lokalu osiąga temperaturę wrzenia (oczywiście organizacyjnego).
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2009-09-20, 11:51   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Z tego co wiem już teraz temperatura w lokalu osiąga temperaturę wrzenia (oczywiście organizacyjnego).


Tak się zastanawiałam właśnie czy nie jechać szybciej, żeby coś pomóc, tymczasem mój Miko poszedł spać. Jak się obudzi i zje obiad przyjedziemy :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-09-20, 19:35   

Ech... klimatyczny koncercik repertuarowo. Niestety chyba godzina była za wczesna, bo frekwencja nie dopisała. Ale wśród widzów można było dostrzec i Radnego i Burmistrza i Starostę :) .

Kilka rzeczy psuło mi odbiór poezji płynącej ze sceny, ale tym się podzielę już z organizatorami przy jakimś okazyjnym piwku. Ogólnie gratulacje za program, licytacje, ideę i zacięcie. Żeby tak się niektórym chciało, jak Wam się chce :D .

Myślę, że spotkania z poezją śpiewaną trzeba powoli wpisywać w pejzaż imprez kulturalnych w naszym mieście i ...po prostu trzeba robić swoje. Prosto od serca.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-09-20, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-09-20, 19:41   

Mala fotorelacja (wszystkie foty na moim Fotoblogu)

Widownia


Basia Beuth i zespół (3)


Basia Beuth i zespół (4)


Basia Beuth i zespół (6)


Mikołajek


Za Mało Piwa (2)


Za Mało Piwa (3)


Aukcja (1)


Zło Konieczne (3)


Dzieci były zachwycone muzyką
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-09-21, 07:54   

Ja może zabiorę głos jako jeden z organizatorów...


Na forum jest tyle głosów, że nie organizuje się imprez kulturalnych i w brzegu nic się dzieje. Otóż dzieje bardzo dużo. Tylko czasem ludzie wolą siedzeć w domu i oglądać modę na sukces niż wyjść z domu "do Ludzi". Boli to, że ludzie nie chcą uczestniczyć w takiej akcji. Chcemy pomóc przecież naszej koleżance.

Przyjechały zespoły z różnych miast prezentując coś nowego. Niestety jak widać powinniśmy chyba zaprosić dodę albo mandarynę żeby ludzie się pojawili.
szkoda, że nie było największych "krzykaczy" z forum bo w sumie mają racje... 5 zł to wino mandat 100 wypić jedno wino na 5 w bramie bezcenne...


Ja jestem zadowolony i wdzięczny wszystkim tym którzy pomogli w organizacji. zespołom, które zgodziły się zagrać... biorąc pod uwagę napięty grafik naprawdę cieszę się, że mogli być.

Basia Beuth laureatka wielu konkursów i festiwali po koncercie podziekowała mi za możliwość zagrania u Nas. ubolewała nad frekwencją. ale widać ludzie mają inne piorytety ( patrz wino )

takie są moje odczucia. bo tyle pracy ile zostało włożone to tylko organizatorzy wiedzą.
Wiem jednak dlaczego nie ma inprez kulturalnych albo jest ich tak mało... bo nie chodzicie i pozniej narzekacie ze nic się nie dzieje... a co ma się dziać?? jedna druga impreza a tam pustki >??? to po co cos organizowac ??


Powiem szczerze, że zawiodłem się na forumowiczach... nie wszystkich ale jednak :( :cry:
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-21, 09:22   

Od siebie moge powiedziec tyle, że po prostu za długi dystans jak dla mnie (kule) a nie miałam jako tako transportu, dlatego się nie pojawiłam. W Herbie byłam, ale nie dość że była bliżej to i transport się znalazł (dziękować). Wiem jednak że już wcześniej na tyle na ile udało mi się pomóc HS-R i Miko - pomogłam. Po pierwszym zdjęciu widać że jednak trochę osób było, sala nie pękała w szwach, ale nie jest to jakoś specjalnie mało osób (przynajmniej takie mam wrażenie).
Pozdrowionka :)
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-21, 13:48   

Moja fotogaleria z wczorajszego Koncertu Charytatywnego

Muzyka była genialna, poporstu super się tych zespołów słuchało. Piosenka turystyczna i poezja śpiewana rządzi oczywiście również Rock. 8)
Zebraliśmy łącznie na Koncercie 970zł
________________
FOTOGALERIA




.
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 46
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-21, 20:35   

Mam zdanie takie jak Pasztet.... Były zespoły różnorodne, dla kazdego coś innego godziny od 15-20 i bardzo, bardzo mi przykro ze tak mało osób, a zwłaszcza forumowiczów było.......Raz żeby pomóc Mikołajkowi, 2 ze można było posłuchać muzyki, spotkać się i każdy mógłby wpaść choc na chwilkę.... KS ja również wcześniej wpłaciłam pieniążki dla Mikołajka a mimo to przyszłam aby być z Halinką, Mikołajkiem w tym dniu.......
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: charytatywny, dla, koncert, mikolaja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu