Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mania Rysia - Pub Piwa Świata
Autor Wiadomość
PUB PIWA ŚWIATA 



Wiek: 53
Dołączył: 19 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-26, 11:30   Mania Rysia - Pub Piwa Świata

Sobota 01.08.2009

zaczynamy o 19.00
wstęp 5zl
zagraja 'mania rysia' i 'irydion' + goście..


Zapraszamy

plakat PPS LARG.jpg
Plik ściągnięto 349 raz(y) 302,78 KB

0 UP 0 DOWN
 
brain 

Wiek: 43
Dołączył: 19 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-30, 11:41   

jakiej orientacji seksualnej jest szatan? czy władca ciemności jest gejem :?: :evil: :?: na te od wieków nurtujące ludzkość pytanie postara się odpowiedzieć Maniu, Rysiu i Irydion :!: zapraszamy :D
0 UP 0 DOWN
 
wlodek agentos09 

Wiek: 44
Dołączył: 30 Lip 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-30, 16:24   

szatan jest gejem to na bank i lubi damskie ciuszki.wczoraj przebral sie za moja mame i szukam pomocy.czy rysiek zajmuje sie egzorcyzmem?
0 UP 0 DOWN
 
Walter Gropius 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2008

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-07-30, 23:43   

Był dziś u mnie diabeł i mówił, że kocha Ryśka (choć Mańka też by z łóżka nie wyrzucił).

Mania Rysia- jeśli ktoś czuje rock and roll`a to lektura obowiązkowa. Gdyby Rysiek urodził się w stanach albo na wyspach, to Iggy Popów i Jaggerów zjadałby na śniadanie, ot tak!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-07-31, 18:03   

Ja słyszałem, że diabeł lubi mainstream ... a łóżkowe sonaty to tylko w wodnym łóżku.. wszystko zdaje się wskazywać na to, że warto być na koncercie....
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-08-01, 15:22   

Kto robił ten plakat ?
Bardzo kolorowy i polską czcionką która kuje w oczy jak go się otwiera.
0 UP 0 DOWN
 
dziwak70 


Wiek: 46
Dołączył: 02 Sie 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-08-02, 22:08   

Byłem tam, widzialem i slyszałem.To jest juz pewne,ze diabel do cwel.Potwierdzil to wczorajszy występ zjednoczonych sił czyli MANIRYSIA Z IRYDIONEM!!!!!!!!diabel po wczorajszym koncercie zostal na dlugo wypędzony z BRZEGU do piekla lub jeszcze dalej i głębiej!!!Dzięki chłopaki!!!!To był kawal dobrej roboty!!!!!!!!!SZACUN I POKLON!!BARANOWI I JANKOWI DZIEKI ZA PROFESJONALNE NAGLOSNIENIE I ZA TO ZE TAM BYLI!!
0 UP 0 DOWN
 
PUB PIWA ŚWIATA 



Wiek: 53
Dołączył: 19 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-08-03, 09:20   

Wielkie podziękowania za wspaniałą atmosferę podczas koncertu.


Zdjęcia zostały usunięte na prośbę Pana Piotra D.


Niestety wszyscy, którzy nie mogli dołączyć do nas z różnych przyczyn nie będą mogli zobaczyć, jaka super atmosfera była podczas koncertu. Możecie jedynie wierzyć nam na słowo.
Ostatnio zmieniony przez PUB PIWA ŚWIATA 2009-08-03, 16:55, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Novy 
zbanowany


Wiek: 59
Dołączył: 22 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-08-08, 15:00   

Ja jeszcze chciałbym wtrącić swoje trzy grosze.
Manie Rysia znam i lubię. Muzyczne dokonania Rycha śledzę mniej więcej od 2003 roku, więc jako-tako w temacie siedzę. Na koncercie byłem, posłuchałem. Od strony technicznej wyglądało to i brzmiało bardzo dobrze. Prawdopodobnie najlepsze nagłośnienie na klubowym koncercie w Brzegu na jakim byłem. Jednak sam występ mnie rozczarował. Główną przyczyną była konferansjerka gitarzysty. Teksty na poziomie Skiby (a wiadomo, ze jego poziom nie sięga wyżej, niż gimnazjum) - żeby nie było, trafiło się kilka zabawnych tekstów, ale naprawdę był to mały odsetek. Do tego, że Rycho śpiewa z kartki się przyzwyczaiłem już dawno (choć z drugiej strony to dość zabawne, że ja znam więcej tekstów, niż autor). I jeszcze kwestia stanu szczególnie Rycha. Ja miałem nadzieję, że posłucham sobie naprawdę dobrego brzeskiego zespołu, który zaprezentuje się w pełni sił. Niestety, alkohol trochę tę siły pokonał, przez co, moim zdaniem, występ stracił. Oczywiście, nie jestem za tym, by Mania Rysia występowała pod krawatami, lecz jednak w stanie takim, by można było bez obciachu posłuchać i muzyki i konferansjerki. Być może panowie mają na to inny pogląd, do czego prawo mają, bo to ich zespół. Podsumowując: napaliłem się strasznie na ich koncert, a moim zdanie było słabo. trójka z minusem. Pozdrawiam, K-q



Moderowany przez KtOŚ:
w związku z podejrzeniem Multi-konta [Krzysieq po raz "n-ty"] konto zostaje zawieszone do czasu wyjaśnienia sprawy
Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2009-08-08, 15:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: mania, piwa, pub, rysia, swiata


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu