Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Priorytet Trenea Orbiliusza!!
Autor Wiadomość
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-03, 20:21   

Ja nic do tego goscia nie mam, gral ze mna w zeszlym roku, znam go slabo bo jest z innej fali i dzieli nas jakies 10 lat, ale powinien zrozumiec ze stawia malo konstruktywne kontry od poczatku dyskusji z nami na jakikolwiek temat i jest po prostu adwokatem OBC - zupelnie niepotrzebnie z reszta, bo oni nie gęsi, swoj jezyk mają.
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 37
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-04-03, 20:33   

Trzymam kciuki za managera OBC :D Widze jak sie angazuje i za to mu chwała... Gdyby było wiecej takich osob jak on to moze poziom sportu w Polsce stanalby na troche wyzszym poziomie. dobra robota

trzymam kciuki za ta 3 lige i za powstanie tych 2 grup mlodziezowych.

pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-04-04, 10:56   

spoko zadnym adwokatem nie jestem i sie nim nie czuje....wyrazilem swoja opinie tak jak wy...a ze mamy rony tok myslenia,bo jak juz WILU zauwazyl miedzy nami jest roznica prawie 10 lat , z SOROKAJTIS jest jeszcze satrzy.....jesli wprowadzilem niepotrzebne zamieszanie to przepraszam,moze faktycznie wygladalo to tak a nie inaczej...do zobaczenia na boisku...
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-04, 11:07   

sorokajtis napisał/a:
jancio napisał/a:
może faktycznie Marku zle cie zrozumiałem i na dodatek narazilem cie na koszty wyjazu do Nysy bo zagralismy slabo a na powaznie to w tym tygodniu roztrzygną pewne kestie na temat basketu w brzegu i jestesmy dobrej mysli pozdrawiam wszystkich formułowiczów do zobaczenia na hali


Żadne koszty Janek, poprostu przyjechałem i skrzętnie obserwowałem i rozpracowywałem Wasz zespół :D . Zabrałem ze sobą też Adyka - pomagał mi w robieniu obserwacji :D


Ooo! Dobrze dobrze... niech Adyk uczy sie obserwacji ;) A robiliście może jakieś notatki tez (?) Bo Adykowi to sie przyda w tej rundzie :P

Pozdrówki !

PS. Sorokajtis nieźle trafiłeś z tym tematem, widać burzliwą dyskusję - żeby tylko na niej się skończyło, a będzie fajnie . Do zobaczenia w niedziele (mam nadzieję) ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: orbiliusza, priorytet, trenea


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu