Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
juz nie bedzie CUKIERKÓW ODRY BRZEG
Autor Wiadomość
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2009-05-07, 19:54   juz nie bedzie CUKIERKÓW ODRY BRZEG

zgodnie z artykułem w nto link poniżej z koszykarskiej mapy Polski zniknie klub CUKIERKI ODRA BRZEG, oby tylko szybko sie znalazł nowy sponsor... tutaj
Ostatnio zmieniony przez beneck 2009-05-07, 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-07, 19:59   

beneck, każdy kiedyś musi odejść ze stanowiska... ;) Pan Prezes też...
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2009-05-07, 20:06   

Drogi Alfixie tu nie chodzi o prezesa, tylko o sponsora i o przyszłość ekstraklasy w Brzegu
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-07, 20:11   

Taa - ja się dowiedziałem na DK. Kryzys...
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-07, 20:18   

beneck, wiem, wiem... ale prezes też odchodzi... :(
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-07, 21:06   

Słabo. Gdyby Odry ( klubu ) miało by nie być i nie znajdzie się żaden sensowny sponsor, to nasze okno na wielki świat zostanie brutalnie zatrzaśnięte. Mam nadzieję że tak się niestanie.
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-08, 07:27   

Masta Eis napisał/a:
Słabo. Gdyby Odry ( klubu ) miało by nie być i nie znajdzie się żaden sensowny sponsor, to nasze okno na wielki świat zostanie brutalnie zatrzaśnięte. Mam nadzieję że tak się niestanie.


A co to za okno na wielki świat? ja od dłuższego czasu tylko słyszę że są w strefie spadkowej więc coś tu nie teges... Żeńska koszykówka w Brzegu była kilka lat temu... teraz to jest tylko odbijanie piłki.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2009-05-08, 08:57   

ciupik napisał/a:
A co to za okno na wielki świat? ja od dłuższego czasu tylko słyszę że są w strefie spadkowej więc coś tu nie teges... Żeńska koszykówka w Brzegu była kilka lat temu... teraz to jest tylko odbijanie piłki.
skoro jest to najwyzsza klasa rozgrywkowa w ktorej sie utrzymaly to warto by bylo to kontynulowac :) tymbardziej ze pod koniec sezonu pokazaly sie z dobrej strony :)
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-08, 13:17   

ciupik napisał/a:
Masta Eis napisał/a:
Słabo. Gdyby Odry ( klubu ) miało by nie być i nie znajdzie się żaden sensowny sponsor, to nasze okno na wielki świat zostanie brutalnie zatrzaśnięte. Mam nadzieję że tak się niestanie.


A co to za okno na wielki świat? ja od dłuższego czasu tylko słyszę że są w strefie spadkowej więc coś tu nie teges... Żeńska koszykówka w Brzegu była kilka lat temu... teraz to jest tylko odbijanie piłki.


Ok widzę że jesteś fachowcem w temacie żeńskiego basketu w Brzegu :x Tym oknem jest choćby możliwość oglądania w naszym mieście takich ekip jak Lotos, Wisła czy Gorzów a tym samym zawodniczek grających na europejskim poziomie. Poza tym to jest ekstraklasa, gdy jej zabraknie będziesz mógł śmigać na mecze 15 ligi w coś tam. Fajnie, nie :?: :!: :x
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2009-05-08, 20:33   

Masta Eis napisał/a:
Ok widzę że jesteś fachowcem w temacie żeńskiego basketu w Brzegu :x Tym oknem jest choćby możliwość oglądania w naszym mieście takich ekip jak Lotos, Wisła czy Gorzów a tym samym zawodniczek grających na europejskim poziomie. Poza tym to jest ekstraklasa, gdy jej zabraknie będziesz mógł śmigać na mecze 15 ligi w coś tam. Fajnie, nie :?: :!: :x
pełna zgoda z przdmówcą ekstraklasa to ekstraklasa jesteśmy w niej od paru ładnych lat i najgorsza byłaby rezygnacja z rozgrywek spowodowana wzgledami finansowymi patrząc na to z jakim trudem żenski basket w Brzegu sie odradzał w latach 90-tych... 3mam kciuki za nowego sponsora i zarząd
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-08, 23:01   

To nieźle chyba można się żegnać po mału z ekstraklasą w naszym mieści bo ciężko będzie znaleźć nowego sponsora obym się mylił
0 UP 0 DOWN
 
orzel05 


Wiek: 31
Dołączył: 02 Maj 2008

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2009-05-09, 20:07   

podziekujmy jareczkowi zyskowskiemu oraz juz naszemu eks prezesowi za to jak cudownie wymieniali w tym sezonie amerykanki poprostu pieniadze wyrzucone w błoto na Redding Boozeman Stavicka i pozostale dwie amerykanki ktore przylecialy i wylecialy jakby to wszystko zliczyc to bedzie sporo kasy plus wyrzucone polki widac ze super zarzadzanie bylo w klubie no i dodatkowo pensje na super coacha najlepszego za kadencji eks prezesa wiec cieszmy sie wszyscy i machajmy na pozegnanie ekstraklasie jak w familiadzie machaja bo to jest koniec dzieki super prezesowi i super trenerowi...
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-10, 07:02   

Pewnie jeszcze nie wszystko stracone, ale nie jest dobrze jak widać. W ostatnich kilku sezonach byłem na jednym meczu w każdym z nich i przyznam, że nic mnie nie ciągnęło aby zobaczyć kolejny... Gdzie się podziała atmosfera " brzeskiego kotła" ? tej pełnej sali, tej drużyny z którą mistrz polski musiał walczyć o zwycięstwo a nie traktować przyjazdu do Brzegu jak na trening... Czy jescze kiedyś będzie u nas taka drużyna, która będzie walczyć o najwyższed cele i elektryzować nas kibiców ? Dziś w sporcie wszystko zależy od kasy i kto ma dużą kasę ten ma drużynę a wówczas można myśleć o lepszym trenerze i prezesie lepszym niz specjalista od chałwy. Extraklasa daje jednak dodatkowo pracę z młoldzieżą i perspektywy dla młodych adeptek na przyszłą karierę, na studia na AWF, na przygodę ze sportem, której nie będzie jak zniknie zawodowa koszykówka z Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-10, 08:46   

WILU napisał/a:
Extraklasa daje jednak dodatkowo pracę z młoldzieżą i perspektywy dla młodych adeptek na przyszłą karierę, na studia na AWF, na przygodę ze sportem


hmmmm szkoda, że to piszę, ale jakoś nie widać aby Odra miała super plan rozwijania młodzieży i pokazania im perspektywy grania w ekstraklasie, a tym bardziej jakąś pomoc w dostaniu się na studia... Niestety trzeba pomyśleć o lepszym planie rozwoju dziewcząt w Brzegu w dyscyplinie koszykówka.
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-10, 09:11   

Przed 1989 rokiem był w Brzegu lepszy system szkolenia młodzieży i dzieci, ktory owocował wychowaniem reprezentanów kraju w pilce ręcznej i koszykówce. Teraz jest tak, że moja córa chodzi do 4 klasy sportowej jednej z brzeskich szkół i ... nie wie jaka dyscypline trenuje w tej klasie sportowej - jak się okazało grę w dwa ognie... W klasach 1-3 zajęcia w-f prowadziła pani .... z nauczania początkowego. Ale jest też ogólnobrzeska grupa prowadzona przez Panią A. Goldę gdzie najmłodsze dziewczynki mogą poznawać podstawy basketu - na marginesie super zajęcia. I to właśnie te grupy znikną jeżeli Klub szlak trafi. Co do AWF - u to nie wiem jak jest teraz, ale w przeszłości dziewczyny trenujące z seniorkami miały wjazd na te studia bez egzaminów - teraz w ujęciu nowej matury to po prawdzie nie wiem jak to jest.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bedzie, brzeg, cukierkow, juz, nie, odry


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu