Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Franco Zarrazzo
2011-06-23, 11:29
"Most SFOCONY" - konkurs dla wszystkich :)
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-04-01, 10:00   "Most SFOCONY" - konkurs dla wszystkich :)


"Most SFOCONY" - konkurs dla wszystkich :)


Witam!
Mam przyjemność ogłosić kolejny konkurs fotograficzny skierowany tym razem do wszystkich. WSZYSTKICH Brzeżan. Oceniać będziemy wszyscy jako forumowicze, ale regulamin pewien pozwolę sobie narzucić.

1. Prace można składać /publikować na forum/ do końca wakacji 2006.
1a. Na mocy aneksu do regulaminu termin składania prac wydłużono do 30.09.2006r.
2. Prace powinny być wykonane i przedstawiać stan Obiektu w okresie pomiędzy 1 IV 2006 a 31 VIII 2006.
3. Praca w rozumieniu konkursu składa się z trzech zdjęć, które powinny opowiadać jakąś historię /stanowić cykl/. Dlatego też jury w postaci forumowiczów podczas oceny winno kierować się nie jakością fotografii /pixelami, mocnym punktem itd/, ale próbą analizy tego, co autor chciał powiedzieć. Praca powinna być opatrzona tytułem - tzn jeden tytuł dla cyklu trzech prac. Nadawanie tytułu każdemu zdjęciu z cyklu narzuciłoby odbiorcy sposób interpretacji.
4. Obiektem w rozumieniu konkursu może być tylko i wyłącznie Most na Odrze w Brzegu przedstawiony jako ząłącznik do niniejszego regulaminu.
5. Nagrode w postaci tradycyjnej figury /albo ryciny/ Anioła ufunduje Galeria Aniołów. Z przyjemnością też powitamy każdego sponsora, chcącego przeznaczyć jakąś rzecz do puli nagród.
6. Organizatorem konkursu jest osoba zamaskowana pod nickiem Franco Zarrazzo :) . Do współpracy przy jego nadzorowaniu i przebiegu zapraszam i zachęcam Adminalicje niniejszego Forum a nade wszystko szacownych Forumowiczów.

Niech Brzeg będzie z nami :)

Pozdrawiam i zyczę dobrej zabawy

"Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tej fotografii sa własnoscia jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione. Kontakt z autorem:
francozarrazzo@tlen.pl


most_sfocony.jpg
Plik ściągnięto 224 raz(y) 48,65 KB

Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-08-22, 07:31, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 1 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-04-01, 10:41   Pytanie

Franco Zarrazzo napisał/a:
2. Prace powinny być wykonane i przedstawiać stan Obiektu w okresie pomiędzy 1 IV 2006 a 31 VIII 2006.


Czyli jeżeli posiadam zdjęcia obiektu przed 1.04.2006 nie mogę ich ując do cyklu :?:
Oczywiście mowa o zdjęciach wykonanych własnoręcznie, osobiście.

P.S.
Franco Zarrazzo napisał/a:
Organizatorem konkursu jest osoba zamaskowana pod nickiem Franco Zarrazzo...

..., którego cień został ukazany na zdjęciu. Tytuł zdjęcia powinien być "Widziałem Zarrazzy cień..." :D
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-04-01, 11:03   Re: Pytanie

AlferX napisał/a:


Czyli jeżeli posiadam zdjęcia obiektu przed 1.04.2006 nie mogę ich ując do cyklu :?:
Oczywiście mowa o zdjęciach wykonanych własnoręcznie, osobiście.


Hmm - nad tym by jeszcze można podyskutować, ale podobnie jak w przypadku poprzedniego konkursu, do którego zaispirowała mnie bytność tutaj :) , niepisaną ideą jest "Brzeżaninie! Pomimo całego tego syfu wokół, Brzeg jest nadal pięknym miastem! Wyjdź z domu! Popatrz szerzej. Wyjdź - spotkajmy się przy moście, pogadajmy przy na niwie przy piwie, co czynić łaskawie omówmy przy kawie, i lepszy most sfocony niźli budżet wydojony..."....

AlferX napisał/a:

Tytuł zdjęcia powinien być "Widziałem Zarrazzy cień..." :D


Brawa dla Alfera :) . Zdjęcie faktycznie pochodzi z cyklu "Widziałam Franka cień" - nazwanego tak przez Matkę Chrzestną Zarazy :) .
Specjalna, pozakonkursowa nagroda dla AlferX do odebrania przy najbliższej okazji. :D :D:D

Pozdro
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-04-01, 11:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-04-01, 11:17   

Franco Zarrazzo napisał/a:
1. Prace można składać /publikować na forum/ do końca wakacji 2006.
2. Prace powinny być wykonane i przedstawiać stan Obiektu w okresie pomiędzy 1 IV 2006 a 31 VIII 2006.

Jest sporo czasu, hmmm... jeśli się nie dorobię własnego aparatu pożyczę fociaka od znajomych i przystąpię do konkursu. Wiadomo, że nie robię tego dla wygranej, ale jak zawsze będzie to niezła zabawa :D
Franco Zarrazzo napisał/a:
6. Organizatorem konkursu jest osoba zamaskowana pod nickiem Franco Zarrazzo . Do współpracy przy jego nadzorowaniu i przebiegu zapraszam i zachęcam Adminalicje niniejszego Forum a nade wszystko szacownych Forumowiczów.

Inez melduje swoją gotowość do współpracy :wink: Zarazo i forumowicze - możecie na mnie liczyć :D
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-04-01, 11:32   

Inez napisał/a:

...Wiadomo, że nie robię tego dla wygranej, ale jak zawsze będzie to niezła zabawa :D


Hmm nagrodę zawsze można zlicytować na Allegro z przenaczeniem dla Emilki. Zresztą już za klika dni ruszy specjalna akcja Galerii Aniołów z pomocą docelową i bezpośrednią właśnie dla niej. Galeria Pomaga dzieciom spoza Brzegu, czas zrobić coś dla brzeskich dzieci...
Tutaj tez liczę na pomoc forumowiczów :) . Ale o tym już wkrótce. A może jeszcze dziś przy winku :P .

Niech Brzeg będzie z nami !!!
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-04-01, 11:43   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Tutaj tez liczę na pomoc forumowiczów . Ale o tym już wkrótce. A może jeszcze dziś przy winku .

Nie wiem jak inni, ale ja jeśli będę mogła to oczywiście pomogę. A co do winka to jest to co tygryski lubią najbardziej :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-01, 12:23   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Wyjdź - spotkajmy się przy moście

Wychodzę często, a gdy zabieram aparat, to wrzucam kolejną zgadywankę z serii "gdzie to jest".
Dziś też wyjdę jak będzie ładna pogoda o 15.00 (z wózkiem i aparatem :) ) , zatem jeżeli spatkanie aktualne, to ok. 16.00 przy moście. Mnie rozpoznasz po zielonym wózku :)
Wieczorkiem tez postaram się wstąpić do Relaxu, lecz tylko będę mógł byc krótko tak koło 22.00.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-04-01, 15:38   

AlferX napisał/a:
... zatem jeżeli spatkanie aktualne, to ok. 16.00 przy moście. Mnie rozpoznasz po zielonym wózku :)
Wieczorkiem tez postaram się wstąpić do Relaxu, lecz tylko będę mógł byc krótko tak koło 22.00.


Akurat w tym czasie odpalałem kompa po powrocie z Galerii z wykładu organizowanego przez Stowarzyszenie Żywych Poetów - toteż siłą rzeczy nie odczytałem propozycji. Ale powinienem pojawić się na chwilkę w Relaksie, chociaż tez chyba w nieco innych godzinach. Ale co ma wisieć - nie utonie :) .

Pozdro

[ Dodano: 2006-04-13, 12:42 ]
AlferX napisał/a:


Czyli jeżeli posiadam zdjęcia obiektu przed 1.04.2006 nie mogę ich ując do cyklu :?:
Oczywiście mowa o zdjęciach wykonanych własnoręcznie, osobiście.


Przemyślałem tę sprawę i stwierdzam, że pozostawiam regulamin bez zmian. Dajemy w ten sposób wszystkim rowne szanse. Bo może ktoś np mieć jakieś zdjęcia z Powodzi Stulecia dodające dramatyzmu serii i wtedy w ten sposób może wyprzedzić konkurentów.
Dlatego jednak uważam, że pozostawiamy ten zapis punktu regulaminu bez zmian. Czyli do Focenia mostu START!

Pozdro

Zaraza
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-20, 14:18   

Do końca terminu pozostało 10 dni!!!!! A nie ma jeszcze ani jednej pracy :) .
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 12:27   

Chyba spróbuję, mam jeszcze 6 dni... tylko z tego co wiem, to pogoda w tym tygodniu ma nie za bardzo przypominać letnią :( Jakoś nigdy w swoich zdjęciach nie uwzględniałem złej pogody... może najwyższy czas to zmienic? :)
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 13:00   

a tak w skrócie to o co chodzi w tym konkursie? mają być 3 zdjęcia mostu na Odrze przedstawiające w sumie sobą jakąś treść krótką historię....tak?

np można było sfotografować poziom wody na filarach w poszczególnych miesiącach, ustawić zdjęcia wskazujące poziom od najwyższego do najniższego i całość prezentacji nazwać "most wyłania się z głębi" czy nie nazywać prezentacji wogóle i to właśnie ma być zadaniem jury o co nam chodziło w danej prezentacji...nie wiem czy coś z tego zrozumieliście ale prosze krótko i na temat oco chodzi w konkursie.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae


Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-21, 19:05   

Lotnik - mniej więcej o to chodzi. Reszta wedle uznania :) .
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 20:55   Re: "Most SFOCONY" - konkurs dla wszystkich :)

1. Prace można składać /publikować na forum/ do końca wakacji 2006.
2. Prace powinny być wykonane i przedstawiać stan Obiektu w okresie pomiędzy 1 IV 2006 a 31 VIII 2006.

Franco, a może by tak wydłużyć termin przesyłania prac na konkurs o miesiąc, do końca września - w końcu studenci zaczynaja od października :)
Na forum jestem od niedawna, a o konkursie dowiedziałam sie kilka dni temu, nie mam aparatu cyfrowego, więc nie zdąrzę na czas.
Co Ty na to?
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-21, 21:28   

jadore napisał/a:
Franco, a może by tak wydłużyć termin przesyłania prac na konkurs o miesiąc, do końca września - w końcu studenci zaczynaja od października :)

Nie jestem studentka, ale popieram ten pomysł. Przegapiłam ów wątek, no i też nie mam pewności, czy wyrobię się z tym na czas. Może jednak dasz nam jeszcze miesiąc Zarazku :?:

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 21:48   

A ja jestem zwarty i gotowy :P

Tylko jeszcze zdjęć nie wybrałem. Całe wakacje fociłem. Normalnie ze wszystkich stron, ze wszystkich odległosći i zakamarków z których widać Most. Były czasy suszy i powodzi, deszcz i słońce. Samochody rowery i traktory. Zimy tylko nie mam bo Franek zakazał zdjęć przed 1.04.2006 :P

Jak się zbiorę to coś z tego wykombinuję a efekt będzie powalający. :evil:

--
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-08-21, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dla, konkurs, quotmost, sfoconyquot, wszystkich


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu