Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
UGKS Odra Brzeg 2008/09
Autor Wiadomość
jarx 
KINGKOMPUTERY.PL

Wiek: 43
Dołączył: 25 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2009-03-10, 20:53   

Zaległy mecz IV ligi 10.03.09

MGOKSiR III Korfantów - UGKS Odra II Brzeg 0-8

Punkty: S. Lubaszczuk 2,5; A.Andrzejewski 2,5; M.Pacek 1,5; J.Guszpit 1; A. Banik 0,5

[ Dodano: 2009-03-13, 21:43 ]
IV LIGA MĘŻCZYZN XV KOLEJKA


UGKS Odra II Brzeg - Orzeł Branice 7-7

Punkty: A. Banik 3,5; S.Lubaszczuk 1,5; J. Guszpit 2; A.Andrzejewski; M. Pacek [/i]
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-15, 09:01   

UGKS Odra po raz kolejny odniósł pewne zwycięstwo, tym razem w Zawadzkiem.
Brzeski zespół tym razem pokonał rywala, nie pozwalając mu wygrać żadnej gry i tylko cztery sety w całym spotkaniu. To był kolejny krok do wygrania ligi. Przed brzeskim zespołem jeszcze dwa mecze z teoretycznie słabszymi rywalami i na koniec najważniejsze spotkanie z Nowogames Nysa.

MOKSiR Zawadzkie – UGKS Odra Brzeg 0:8
UGKS Odra:
Arkadiusz Pająk 2,5; Wojciech Iwasyszyn 2,5; Paweł Pacek 1,5; Krzysztof Pacek 1,5; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-16, 09:23   

III LIGA
XV kolejka:
MOKSiR Zawadzkie - UGKS Odra Brzeg 0:8; LUKS Nowogames Nysa - GUKS Byczyna 8:0; Lellek Sławice - LZS Kujakowice 7:7; LZS Zakrzów - LUKS Nysa 2:8; LZS Racławiczki - MGOKSiR II Korfantów 7:7
1. LUKS Nowogames Nysa 15 28 118:31
2. UGKS Odra Brzeg 15 28 118:43
3. MGOKSiR II Korfantów 15 19 99:82
4. LUKS Nysa 15 16 92:79
5. GUKS Byczyna 15 15 84:92
6. Lellek Sławice 15 13 85:92
7. LZS Kujakowice 15 12 75:103
8. MOKSiR Zawadzkie 15 10 68:100
9. LZS Zakrzów 15 8 61:108
10. LZS Racławiczki 15 1 49:119

IV LIGA
MGOKSiR III Korfantów – UGKS Odra II Brzeg 0:8
XV kolejka: UKS Dalachów - DOKiS Dobrodzień 8:2; UGKS Odra II Brzeg - Orzeł Branice 7:7; OKS Olesno - Victoria Chróścice 7:7; Grom Szybowice - MGOKSiR III Korfantów 8:2; Sokół II Niemodlin - LUKS Mańkowice 6:8
1. UKS Dalachów 15 30 120:43
2. UGKS Odra II Brzeg 15 25 111:52
3. LUKS Mańkowice 15 24 107:61
4. Orzeł Branice 15 22 102:66
5. DOKiS Dobrodzień 15 13 85:87
6. OKS Olesno 15 12 85:89
7. Grom Szybowice 15 9 76:99
8. Victoria Chróścice 15 8 65:108
9. MGOKSiR III Korfantów 15 6 53:104
10. Sokół II Niemodlin 15 1 24:119

V LIGA
LZS Kąty Op. – Sokół Ptakowice 8:4
1. Marex Opole 16 32 128:25
2. Polonia Smardy 16 26 119:55
3. Polonia Karłowice 16 23 113:59
4. Lew Głubczyce 16 20 94:70
5. Fortuna Witosławice 16 16 83:83
6. UKS II Dalachów 16 15 77:91

7. LZS Lasowice 16 19 98:73
8. LUKS Kałków 16 15 81:87
9. GUKS II Byczyna 16 11 75:103
10. LZS Kąty Op. 16 8 47:108
11. Sokół Ptakowice 16 5 58:119
12. UKS 15 K-Koźle 16 2 26:126

Marex Opole awansował do IV ligi, Polonia Smardy zagra w barażach
0 UP 0 DOWN
 
jarx 
KINGKOMPUTERY.PL

Wiek: 43
Dołączył: 25 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2009-03-20, 21:41   

XVI KOLEJKA IV LIGI 20.03.2009

DOKIS DOBRODZIEN UGKS ODRA BRZEG II 4-8

Punkty: S.Lubaszczuk 2; A.Banik 3; J.Guszpit 2; A.Andrzejewski 1; M.Pacek
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-21, 09:59   

Brzescy pingpongiści odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo, chociaż na początku przegrywali 1:2.
Mecz w Korfantowie rozpoczął się dość nieoczekiwanie, po dwóch grach deblowych był remis 1:1, a po pierwszej grze pojedynczej i porażce Krzysztofa Packa, Odra przegrywała 1:2. To jednak były ostatnie punkty gospodarzy w tym meczu. Zwycięstwo w kolejnych 7 pojedynkach dał brzeskiemu zespołowi pewne zwycięstwo 8:2.

MGOKSiR II Korfantów – UGKS Odra Brzeg 2:8
UGKS Odra:
Paweł Pacek 2,5; Arkadiusz Pająk 2; Wojciech Iwasyszyn 2; Krzysztof Pacek 1,5; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-23, 11:37   

III LIGA
XVI kolejka:
MGOKSiR II Korfantów - UGKS Odra Brzeg 2:8; MOKSiR Zawadzkie - LUKS Nowogames Nysa 1:8; LZS Zakrzów - Lellek Sławice 4:8; LZS Racławiczki - LUKS Nysa 1:8; LZS Kujakowice - GUKS Byczyna 8:6
1. LUKS Nowogames Nysa 16 30 126:32
2. UGKS Odra Brzeg 16 30 126:45
3. MGOKSiR II Korfantów 16 19 101:90
4. LUKS Nysa 16 18 100:80
5. Lellek Sławice 16 15 93:96
6. GUKS Byczyna 16 15 90:100
7. LZS Kujakowice 16 14 83:109
8. MOKSiR Zawadzkie 16 10 69:108
9. LZS Zakrzów 16 8 65:116
10. LZS Racławiczki 16 1 50:127

IV LIGA
XVI kolejka:
LUKS Mańkowice - UKS Dalachów przełożony; DOKiS Dobrodzień - UGKS Odra II Brzeg 4:8; Grom Szybowice - OKS Olesno 8:4; MGOKSiR III Korfantów - Sokół II Niemodlin 8:0; Victoria Chróścice - Orzeł Branice 7:7
1. UKS Dalachów 15 30 120:43
2. UGKS Odra II Brzeg 16 27 119:56
3. LUKS Mańkowice 15 24 107:61
4. Orzeł Branice 16 23 109:73
5. DOKiS Dobrodzień 16 13 89:95
6. OKS Olesno 16 12 89:97
7. Grom Szybowice 16 11 84:103
8. Victoria Chróścice 16 9 72:115
9. MGOKSiR III Korfantów 16 8 61:104
10. Sokół II Niemodlin 16 1 24:127
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-30, 10:07   

III LIGA
XVII kolejka
: UGKS Odra Brzeg - GUKS Byczyna 8:0; LUKS Nowogames Nysa - MGOKSiR II Korfantów 8:2; LUKS Nysa - Lellek Sławice 8:2; LZS Zakrzów - LZS Kujakowice 4:8; LZS Racławiczki - MOKSiR Zawadzkie 8:2
1. LUKS Nowogames Nysa 17 32 134:34
2. UGKS Odra Brzeg 17 32 134:45
3. LUKS Nysa 17 20 108:82
4. MGOKSiR II Korfantów 17 19 103:98
5. LZS Kujakowice 17 16 91:113
6. Lellek Sławice 17 15 95:104
7. GUKS Byczyna 17 15 90:108
8. MOKSiR Zawadzkie 17 10 71:116
9. LZS Zakrzów 17 8 69:124
10. LZS Racławiczki 17 3 58:129

IV LIGA
LUKS Mańkowice – UKS Dalachów 4:8
XVII kolejka: Orzeł Branice - UKS Dalachów 7:7; UGKS Odra II Brzeg - LUKS Mańkowice 8:4; OKS Olesno - MGOKSiR III Korfantów 8:4; Victoria Chróścice - Grom Szybowice 8:4; DOKiS Dobrodzień - Sokół II Niemodlin 8:0
1. UKS Dalachów 17 33 135:54
2. UGKS Odra II Brzeg 17 29 127:60
3. LUKS Mańkowice 17 24 115:77
4. Orzeł Branice 17 24 116:80
5. DOKiS Dobrodzień 17 15 97:95
6. OKS Olesno 17 14 97:101
7. Grom Szybowice 17 11 88:111
8. Victoria Chróścice 17 11 80:119
9. MGOKSiR III Korfantów 17 8 65:112
10. Sokół II Niemodlin 17 1 24:135
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-30, 10:54   

W przedostatniej kolejce III ligi UGKS Odra Brzeg pokonał 8:0 GUKS Byczyna.
Brzeski zespół pewnie pokonał rywali z Byczyny, wygrywając wszystkie gry, w tym aż pięć do zera. Teraz przed brzeskimi pingpongistami najważniejszy mecz sezonu. W środę UGKS Odra zmierzy się z Nowogames Nysa i ten mecz zdecyduje, który z tych zespołów awansuje do II ligi. Zwycięstwo Odry i remis premiuje brzeski zespół, wygrana Nysy – nysan. Mecz odbędzie się w Niemodlinie.

UGKS Odra Brzeg – GUKS Byczyna 8:0
UGKS Odra:
Arkadiusz Pająk 2,5; Krzysztof Pacek 2,5; Paweł Pacek 1,5; Wojciech Iwasyszyn 1,5; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-06, 12:56   

III LIGA

XVIII kolejka:
UGKS Odra Brzeg - LUKS Nowogames Nysa 3:8; GUKS Byczyna - MGOKSiR II Korfantów 6:8; LZS Kujakowice - LUKS Nysa 8:5; Lellek Sławice - MOKSiR Zawadzkie 8:1; LZS Zakrzów - LZS Racławiczki 8:5

1. LUKS Nowogames Nysa 18 34 142:37
2. UGKS Odra Brzeg 18 32 137:53
3. MGOKSiR II Korfantów 18 21 111:104
4. LUKS Nysa 18 20 113:90
5. LZS Kujakowice 18 18 99:118
6. Lellek Sławice 18 17 103:105
7. GUKS Byczyna 18 15 96:116
8. LZS Zakrzów 18 10 77:129
9. MOKSiR Zawadzkie 18 10 72:124
10. LZS Racławiczki 18 3 63:137

Nowogames Nysa awansował do II ligi, Racławiczki spadły do IV ligi, a Zakrzów zagra baraż z UGKS Odra II Brzeg

IV LIGA

XVIII kolejka:
UGKS Odra II Brzeg - UKS Dalachów 4:8; LUKS Mańkowice - Orzeł Branice 7:7; OKS Olesno - DOKiS Dobrodzień 4:8; Grom Szybowice - Sokół II Niemodlin 8:2; MGOKSiR III Korfantów - Victoria Chróścice 8:0

1. UKS Dalachów 18 35 143:58
2. UGKS Odra II Brzeg 18 29 131:68
3. LUKS Mańkowice 18 25 122:84
4. Orzeł Branice 18 25 123:87
5. DOKiS Dobrodzień 18 17 105:99
6. OKS Olesno 18 14 101:109
7. Grom Szybowice 18 13 96:113
8. Victoria Chróścice 18 11 80:127
9. MGOKSiR III Korfantów 18 10 73:112
10. Sokół II Niemodlin 18 1 26:143

Dalachów awansował do III ligi, UGKS Odra II Brzeg zagra baraż z Zakrzowem, Sokół II spadł do V ligi, a Korfantów III zagra baraż z Polonią Smardy
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-06, 21:55   

Nie udało się pingpongistom UGKS Odra awansować w tym sezonie do II ligi.
W decydującym meczu brzeski zespół uległ swoim najgroźniejszym rywalom z Nysy 3:8. Mimo dość wysokiej porażki, mecz był bardzo zacięty. Rywale specjalnie na ten mecz wzmocnili się graczem z Częstochowy – Januszem Haszczem, który był dla brzeżan przeszkodą nie do przebycia. Po czterech grach wynik był jeszcze korzystny (2:2), później jednak częściej wygrywali rywale. W brzeskim zespole bardzo dobrze zaprezentował się Arkadiusz Pająk, który pokonał między innymi Dariusza Szlubowskiego, najlepszego zawodnika Nowogames w tym sezonie.

UGKS Odra Brzeg – Nowogames Nysa 3:8
UGKS Odra:
Arkadiusz Pająk 2; Krzysztof Pacek 2; Paweł Pacek; Wojciech Iwasyszyn; trener Zdzisław Grobelski
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-06, 22:02   

Wojciech Iwasyszyn po wcześniejszej kwalifikacji wystartował w młodzieżowych mistrzostwach Polski.
Start zawodnika UGKS Odra Brzeg w zawodach, które odbyły się w Brzegu Dolnym nie trwał długo. Ostatecznie został on sklasyfikowany na miejscach 33-48.
0 UP 0 DOWN
 
tytus 


Wiek: 74
Dołączył: 16 Gru 2008

UP 5 / UP 0



Wysłany: 2009-04-08, 19:22   

To jest niepełna informacja, ponieważ Wojtek wystąpił jeszcze na MMP w grze deblowej wspólnie z Łukaszem Wierzbanowskim z LUKS MGOKSiR Korfantów, zajmując miejsce w przedziale 17-24. Ponadto wspólnie z Kamilą Borkowską z KTS MOKSIR Zawadzkie wystąpił w grze mieszanej, gdzie zajęli miejsce w przedziale 17-32. :|
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-08, 20:34   

A to przepraszam, nie doszukałem się tego
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-20, 19:48   

BARAŻE
O III ligę: UGKS Odra II Brzeg – UKS 15 Zakrzów 3:8
O IV ligę: Polonia Smadry – MGOKSiR III Korfantów 8:4

I LIGA JUNIORÓW
1. MGOKSiR Korfantów 9 18 27:2
2. MOKSiR Zawadzkie 9 16 24:7
3. GUKS Byczyna 9 14 22:11
4. MGOKSiR III Korfantów 9 10 18:14
5. UKS Dalachów 9 8 12:18
6. Victoria Chróścice 9 8 17:16
7. MGOKSiR II Korfantów 9 6 12:23
8. DOKiS Dobrodzień 9 6 17:20
9. UGKS Odra Brzeg 9 2 7:24
10. Fortuna Witosławice 9 2 4:26

II LIGA JUNIORÓW
1. LUKS Nysa 9 16 23:11
2. UGKS Odra II Brzeg 9 14 24:9
3. MOS Opole 9 14 25:8
4. Skorpion Jaworzno 9 10 17:15
5. Orzeł Branice 9 10 17:14
6. LZS Kujakowice 9 8 13:17
7. Polonia Karłowice 9 8 16:19
8. Młyn Pol Zakrzów 9 8 16:17
9. Sokół Niemodlin 9 2 4:24
10. LZS Racławiczki 9 0 2:27

III LIGA JUNIORÓW
1. Marex Opole 11 22 33:2
2. Victoria II Chróścice 11 20 31:3
3. MGOKSiR IV Korfantów 11 18 27:11
4. OKS Olesno 11 16 26:15
5. UKS 15 K-Koźle 11 12 22:21
6. MMKS K-Koźle 11 12 21:22
7. LUKS Kałków 11 10 20:22
8. Lew Głubczyce 11 8 18:23
9. LUKS II Nysa 11 6 12:28
10. Młyn Pol II Zakrzów 11 6 16:24
11. LUKS Mańkowice 11 2 5:32
12. Sokół Ptakowice 11 0 5:33
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-27, 12:46   

BARAŻĘ
O III ligę:
UKS 15 Zakrzów – UGKS Odra II Brzeg 7:7 (UKS utrzymał się w III lidze)
O IV ligę: MGOKSiR III Korfantów – Polonia Smardy 7:7 (Polonia awansowała do IV ligi)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, brzeg, odra, ugks


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu