Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Historia BLK - nagrody i wyróżnienia
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-13, 12:17   Historia BLK - nagrody i wyróżnienia

Miejsca na podium
2001
– 1. Piomar (1-0-0); 2. Agawa Blue (0-1-0); 3. Unici (0-0-1)
2001/02 – 1. Piomar (2-0-0); 2. Niewiadoma X (0-1-0); 3. Art-Basket (0-0-1)
2002/03 – 1. Piomar (3-0-0); 2. University of Słowiańska (0-1-0); 3. Zalcman-Basket (0-0-2)
2003/04 – 1. Orbiliusz BC (1-1-0); 2. Piomar (3-1-0); 3. Zalcman-Basket (0-0-3)
2004/05 – 1. Orbiliusz BC (2-1-0); 2. Piomar (3-2-0); 3. Marand (0-0-1)
2005/06 – 1. Piomar (4-2-0); 2. Orbiliusz BC (2-2-0); 3. Mysłek-Optident (0-0-1)
2006/07 - 1. Gniotpol Basket Team (3-2-0); 2. Mysłek-Optident (0-1-1); 3. Piomar (4-2-1)
2007/08 - 1. Gniotpol Basket Team (4-2-0); 2. Mysłek-Optident (0-2-1); 3. WSH-E Basket (0-0-1)
2008/09 - 1. Gniotpol Basket Team (5-2-0); 2. Dziewiątka (0-1-0); QRB (0-0-2)

Najlepszy zawodnik
2001
– Jacek Pociecha (Piomar, 1. raz)
2001/02 – Jacek Pociecha (Piomar, 2)
2002/03 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 1)
2003/04 – Piotr Rosiński (Piomar, 1)
2004/05 – Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 1)
2005/06 – Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 2)
2006/07 - Maciej Stępień (Piomar, 2)
2007/08 - Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 3)
2008/09 - Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 4)

Najlepszy obrońca
2001
– Jacek Tokar (Unici, 1)
2001/02 – Marcin Wilk (Niewiadoma X, 1) i Piotr Rosiński (Piomar, 1)
2002/03 – Piotr Rosiński (Piomar, 2)
2003/04 – Marcin Wilk (Orbiliusz BC, 2)
2004/05 – Piotr Rosiński (Piomar, 3)
2005/06 – Piotr Rosiński (Piomar, 4)
2006/07 - Marcin Stefaniszyn (Mysłek-Optident, 1)
2007/08 - Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 1)
2008/09 - Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 2)

Najlepszy debiutant
2001/02
– Maciej Stępień (Art-Basket)
2002/03 – Krzysztof Pachołek (University of Słowiańska)
2003/04 – Marcin Wieczorek (Marand)
2004/05 – Tomasz Plutka (Orbiliusz BC)
2005/06 – Bartosz Tadla (Lewin Brzeski Team)
2006/07 - Wojciech Suchorowski (OKiR Grodków)
2007/08 - Tomasz Kubiak (Gniotpol Basket Team)
2008/09 - Adam Kaliciński (Dziewiątka)

Najlepszy rezerwowy
2004/05
– Zbigniew Guzak (Piomar, 1)
2005/06 – Łukasz Ostasz (QRB Trafika, 1)
2006/07 - Ryszard Dzwonek (QRB Trafika, 1)
2007/08 - Marek Soroka (Mysłek-Optident, 1)
2008/09 - Tomasz Kubiak (Gniotpol Basket Team, 1)

Największy postęp
2004/05
– Marcin Pawluk (Zalcman-Basket, 1)
2005/06 – Marcin Stefaniszyn (Forumbrzeg.pl, 1)
2006/07 - Maciej Stępień (Piomar, 1)
2007/08 - Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 1)
2008/09 - Paweł Ścigała (OKiR Grodków, 1)

Najlepszy trener
2004/05
– Jan Moskwiak (Orbiliusz BC, 1)
2005/06 – Arkadiusz Ulok (Piomar, 1)
2006/07 - -----------
2007/08 - -----------
2008/09 - -----------

Pierwsza piątka
2001
– Jacek Pociecha (Piomar, 1), Jacek Tokar (Unici, 1), Radosz Kołecki (Agawa Blue, 1), Piotr Rosiński (Piomar, 1), Daniel Weres (WKS Odra, 1)
2001/02 – Jacek Pociecha (Piomar, 2), Marcin Wilk (Niewiadoma X, 1), Piotr Rosiński (Piomar, 2), Maciej Stępień (Art-Basket, 1), Radosz Kołecki (Bar Agawa Blue, 2)
2002/03 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 2), Piotr Rosiński (Piomar, 3), Krzysztof Pachołek (University of Słowiańska, 1), Paweł Pacuła (University of Słowiańska, 1), Sławomir Sikora (Marand, 1)
2003/04 – Piotr Rosiński (Piomar, 4), Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 1), Marcin Wilk (Orbiliusz BC, 2), Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 3), Grzegorz Jarosławski (Ściernik Ziemba, 1)
2004/05 – Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz BC, 2), Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 2), Piotr Rosiński (Piomar, 5), Jacek Pociecha (Piomar, 3), Marcin Wilk (Gaśnice Astra, 3)
2005/06 – Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 3), Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC, 1), Piotr Rosiński (Piomar, 6), Jacek Pociecha (Piomar, 4), Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 1)
2006/07 - Artur Zagórski (Mysłek-Optident, 1), Maciej Stępień (Piomar, 4), Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 4), Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 2), Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 2)
2007/08 - Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 5), Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 2), Marcin Wilk (Astra, 4), Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 3), Andrzej Rolski (Mysłek-Optident, 1)
2008/09 - Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 6), Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 3), Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 3), Dawid Frańczak (WSH-E Basket, 1), Andrzej Rolski (Mysłek-Optident, 2)

Druga piątka
2001
– Dariusz Konstańciuk (Unici, 1), Marek Soroka (Piomar, 1), Piotr Nowicki (Art-Basket, 1), Paweł Florek (Niewiadoma X, 1), Algirdas Paulauskas (Emar Basket, 1)
2001/02 – Grzegorz Jarosławski (Niewiadoma X, 1), Marcin Kucharski (Niewiadoma X, 1), Andrzej Bień (WKS Odra, 1), Przemysław Kiełtyka (Belferek, 1), Michał Kończyło (Art-Basket, 1)
2002/03 – Marcin Kucharski (Team Sport, 2), Tomasz Pieszyński (Orbiliusz Bar Agawa, 1), Grzegorz Jarosławski (Team Sport, 2), Przemysław Sempik (Dwójka, 1), Artur Zagórski (Ściernik Ziemba, 1)
2003/04 – Zbigniew Guzak (Piomar, 1), Marek Soroka (Piomar, 2), Jacek Pociecha (Piomar 1), Krzysztof Pachołek (Orbiliusz Bar Agawa, 1), Sławomir Sikora (Dwójka, 1)
2004/05 – Marcin Wieczorek (Marand, 1), Maciej Stępień (Piomar, 1), Marcin Pawluk (Zalcman-Basket, 1), Artur Zagórski (Mysłek-Optident, 2), Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC, 2)
2005/06 – Marcin Wilk (Piomar, 1), Sławomir Sikora (QRB Trafika, 2), Maciej Stępień (Piomar, 2), Marcin Wieczorek (QRB Trafika, 2), Dawid Frańczak (WSH-E Basket, 1)
2006/07 - Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 1), Dawid Turkowski (Astra, 1), Piotr Rosiński (Piomar, 1), Jacek Pociecha (Piomar, 2), Paweł Pacuła (QRB Trafika, 1)
2007/08 - Paweł Pacuła (QRB Trafika, 2), Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 3), Dawid Turkowski (Astra, 2), Przemysław Sempik (WSH-E Basket, 2), Łukasz Marciniak (WSH-E Basket, 1)
2008/09 - Krzysztof Pachołek (Gniotpol Basket Team, 2), Grzegorz Łyczkowski (Dziewiątka, 1), Grzegorz Jarosławski (Gniotpol Basket Team, 3), Dawid Turkowski (Dziewiątka, 3), Paweł Pacuła (QRB, 3)

Najlepsza piątka debiutantów
2008/09
– Grzegorz Rzeszut (Debiutanci, 1), Adam Kaliciński (Dziewiątka, 1), Mateusz Frańczak (Debiutanci, 1), Damian Nawrot (Slow Forza, 1), Michał Dubas (Mysłek-Optident, 1)

Najlepszy strzelec
2001
– Jacek Pociecha (Piomar, 1) 231
2001/02 – Jacek Pociecha (Piomar, 2) 349
2002/03 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 1) 565
2003/04 – Grzegorz Jarosławski (Ściernik Ziemba, 1) 411
2004/05 – Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz BC, 2) 354
2005/06 – Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 1) 372
2006/07 - Maciej Stępień (Piomar, 2) 435
2007/08 - Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 1) 336
2008/09 - Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 2) 416

Najwięcej celnych rzutów wolnych
2001/02
– Jacek Pociecha (Piomar, 1) 60
2002/03 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 1) 86
2003/04 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 2) 56
2004/05 – Marcin Wieczorek (Marand, 1) 54
2005/06 – Bartosz Tadla (Lewin Brzeski Team, 1) 57
2006/07 - Maciej Stępień (Piomar, 3) 90
2007/08 - Marcin Wlik (Astra, 1) 42
2008/09 - Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 1) 59

Najwięcej celnych rzutów za trzy punkty
2001/02
– Piotr Rosiński (Piomar, 1) 34
2002/03 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 1) 73
2003/04 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 2) 51
2004/05 – Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz BC, 1) 48
2005/06 – Dawid Turkowski (Astra, 1) 59
2006/07 - Dawid Turkowski (Astra, 2) 78
2007/08 - Dawid Turkowski (Astra, 3) 47
2008/09 - Damian Nawrot (Slow Forza, 1) 56

Najwięcej „gwiazdek”
2001/02
– Jacek Pociecha (Piomar, 1) 9
2002/03 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, 1) 17
2003/04 – Piotr Rosiński (Piomar, 1) i Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 1) 9
2004/05 – Jacek Pociecha (Piomar, 2) 9
2005/06 – Marcin Kucharski (Orbiliusz BC, 2) 12
2006/07 - Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 3) 12
2007/08 - Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 1) i Marcin Kucharski (Gniotpol Basket Team, 4) 9
2008/09 - Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 2) 10

Najwięcej fauli
2001/02
– Tomasz Czulak (Bar Agawa Blue, 1) 57
2002/03 – Przemysław Kielman (Marand, 1) 65
2003/04 – Krzysztof Pachołek (Orbiliusz BC, 1) 52
2004/05 – Andrzej Rolski (Mysłek-Optident, 1) 58
2005/06 – Marcin Stefaniszyn (Forumbrzeg.pl, 1) 57
2006/07 - Andrzej Rolski (Mysłek-Optident, 2) 59
2007/08 - Rafał Kuczyński (WSH-E Basket, 1) 42
2008/09 - Andrzej Rolski (Mysłek-Optident, 3) 65

Zwycięzcy konkursu wsadów do kosza
2002/03
– Krzysztof Pachołek (University of Słowiańska, 1)
2003/04 – Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC, 1)
2004/05 – Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC, 2)
2005/06 – Tomasz Pieszyński (Orbiliusz BC, 3)
2006/07 - Tomasz Pieszyński (Gniotpol Basket Team, 4)
2007/08 - ----------
2008/09 - Marcin Laskowski (Mera Team, 1)

Zwycięzcy konkursu rzutów za trzy punkty
2002/03
– Dawid Turkowski (Orbiliusz Bar Agawa, 1)
2003/04 – Grzegorz Jarosławski (Ściernik Ziemba, 1)
2004/05 – Jacek Pociecha (Piomar, 1)
2005/06 – Adam Adamczyk (Mysłek-Optident, 1)
2006/07 - Dawid Turkowski (Astra, 2)
2007/08 - ---------
2008/09 - Grzegorz Jarosławski (Gniotpol Basket Team, 2)
Ostatnio zmieniony przez qiero 2009-06-15, 21:42, w całości zmieniany 7 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2007-05-13, 12:55   

belka to kawal historii, mam nadzieje ze twoj post nie oznacza 'ostatecznego' podsumowania ligi :)
Ostatnio zmieniony przez Rich Kramer 2007-05-13, 13:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-13, 13:31   

I ja się ciesze, że w tej historii się zapisalem, no i że nie skończy się na tym :) pozdro qiero :)
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-13, 13:58   

Rich Kramer napisał/a:
belka to kawal historii, mam nadzieje ze twoj post nie oznacza 'ostatecznego' podsumowania ligi :)

Przyłączam sie równiez do tego stwierdzenia :) Show must go on!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Pafcio 


Wiek: 37
Dołączył: 29 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-14, 13:16   

Brakuje tu jeszcze najcięższej piątki w lidze :) Wygralibysmy chyba :)
0 UP 0 DOWN
 
boczek24na7 


Wiek: 27
Dołączył: 09 Lut 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-10, 22:22   

Mam nadzieje, że po tym sezonie będzie nagroda za najlepszych kibiców :D
0 UP 0 DOWN
 
Michael 
Dżizas z kony ajlend


Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-15, 16:48   

Smuci mnie wycofanie w ostatnim sezonie konkursu rzutów za 3 :x mam nadzieję,że w tym roku się odbędzie :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: blk, historia, nagrody, wyroznienia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu