Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dostanie sie na Słowianska.
Autor Wiadomość
conix 
xyz ;d


Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-07, 22:07   Dostanie sie na Słowianska.

Witam,
wie ktoś może z Was jak to jest z dostaniem się na Słowianska w tym roku?
Wiem, ze wprowadzono jakies limity punktow i iles ich tam trzeba zeby sie dostac.
Licza sie one z testow + oceny.

Przykladowo na informatyka to z jakich przedmiotow brano by mi pkt?
Polski
Angielski
Matma
informatyka
??


Prosze o pomoc, bo chcialbym sie tam dostac, a z tego co mi wiadomo to te limity ostre sa... ;||

Aaaa i jak to jest z podaniami? Od kiedy do kiedy sie składa? ;>
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-07, 22:15   

Uwierz że szukanie nie boli.
http://zsz1brzeg.u2.pl/viewpage.php?page_id=25

i ja sądze że bardzo dobrze jeśli coś zaostrzyli.:)
0 UP 0 DOWN
 
aczytowazne 
Jołek^^



Wiek: 30
Dołączyła: 06 Gru 2008

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-07, 22:15   

0774163512 <------- nr. tel do tej szkoły ;)
Ostatnio zmieniony przez aczytowazne 2009-03-07, 22:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
conix 
xyz ;d


Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-07, 22:57   

Dziekuje. :)

[ Dodano: 2009-03-07, 23:02 ]
a tak ps dla pewnosci..
"Licea Ogólnokształcące- co najmniej 90 punktów,
Technika- co najmniej 60 punktów,
Licea Profilowane- co najmniej 50 punktów."

Tzn. że na technikum informatyczne trzeba tylko 60pkt? xD
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-03-07, 23:03   

tudzież ul. Słowiańska 18 :)
a co do stronki, wszystko tam jest napisane, wystarczy poszukać ;)
poczytaj zasady rekrutacji...




jeżeli nawet tylko 60 pkt jest potrzebne, i tylko tyle masz zamiar zdobyć tudzież tylko na tyle Cię stać, pożegnaj się z zawodem informatyka ;) nie ma łatwo, uwierz mi. wiem coś o tym.

poza tym, więcej ambicji młodzieży ;)
Ostatnio zmieniony przez biedronka 2009-03-07, 23:05, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-07, 23:04   

robaczek napisał/a:
tudzież ul. Słowiańska 18 :)
a co do stronki, wszystko tam jest napisane, wystarczy poszukać ;)
poczytaj zasady rekrutacji...


Właśnie już w moim pierwszym poście jest link do warunków rekrutacji.:D
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-03-07, 23:05   

Już kiedy Ja sie wybierałem na słowiańska były rzekomo jakieś limity a prawda była taka ze przyjmowali jak leci , nie wiem może po prostu mój rocznik był z jakiegoś niżu demograficznego ale zdaje mi sie ze te wszystkie limity to ściema .Poza tym Słowianska to juz chyba najniższe wymagana ma po połączeniu z młynarska bo kiedyś jak ktoś sobie nie dawał rady w innych szkołach liceach technikach to wybierał sie na młynarska . Ale w sumie zależy kto z czego jest dobry , ja akurat miałem to szczęście ze lubialem sie bawić elektryka elektronika i innymi bajerami to jakoś chwytałem :) Poza tym SLW to kozacka szkoła jak nie lubisz sie uczyć a potrafisz ściemniać i kminic to dasz rade :)
0 UP 0 DOWN
 
conix 
xyz ;d


Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-07, 23:08   

Hmm...może i nie łatwo...ale potrafiac zlozyc komputer...rozlozyc i znow zlozyc, znajac jego wszystkie czesci, miec o nich pojecie, umiec html, js, css, php (podstawy, ale wlasny cms napisałem...co prawada dziurawy pewnie był, ale działał) i na prawde lubiac bawic sie przy komputerach mysle, ze mam szanse. Do tego 4 z englisha... :)

Zobaczymy...nic innego poki co nie chce... :DDDD

No, ale skoro tak to widze, że się dostane. Co do pkt to mam zamiar wyciągnąć te 90 :DDDD
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-03-07, 23:08   

don B, zależy o jakim zawodzie mówimy. bo są takie zawody gdzie lekkim pierdnięciem lecisz do następnej klasy, a są takie, gdzie nic ci nie pomoże...



skoro to lubisz, to że tak powiem, możesz osiągnąć wiele w tym zawodzie. widzę UTK, aplikacje masz opanowane :P już dziś zacznij czytać sobie kursy pascala i C++, a naprawdę będziesz miał lekko :)
Ostatnio zmieniony przez biedronka 2009-03-07, 23:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-03-07, 23:11   

conix napisał/a:
ale potrafiac zlozyc komputer...rozlozyc i znow zlozyc, znajac jego wszystkie czesci, miec o nich pojecie, umiec html, js, css, php (podstawy, ale wlasny cms napisałem...co prawada dziurawy pewnie był, ale działał) i na prawde lubiac bawic sie przy komputerach mysle, ze mam szanse. Do tego 4 z englisha...


tia ;D i dlatego ja studiuje informatyke :D a do tego takie przedmioty jak matma fizyka przedmiot humanistyczny znowu matma jakas grafika programowanie i znowu cos powiazane z matma :D na 2-3 roku zaczynaja sie przedmioty typowo pos inzyniera ale heh :D
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-07, 23:12   

conix napisał/a:
Hmm...może i nie łatwo...ale potrafiac zlozyc komputer...rozlozyc i znow zlozyc, znajac jego wszystkie czesci, miec o nich pojecie, umiec html, js, css, php (podstawy, ale wlasny cms napisałem...co prawada dziurawy pewnie był, ale działał) i na prawde lubiac bawic sie przy komputerach mysle, ze mam szanse. Do tego 4 z englisha... :)

I co z tego że to umiesz, jak na Informatyce w 1 klasie masz same definicje, cały czas piszesz, praktycznie zero pracy(no nie licząć arkusza)
0 UP 0 DOWN
 
conix 
xyz ;d


Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-07, 23:14   

Cytat:
skoro to lubisz, to że tak powiem, możesz osiągnąć wiele w tym zawodzie. widzę UTK, aplikacje masz opanowane już dziś zacznij czytać sobie kursy pascala i C++, a naprawdę będziesz miał lekko

C++ kiedys zaczynałem...ale zrezygnowałem na rzecz php. Teraz chce się nauczyć PHP a potem zaczne C++. Ja na prawde to lubie, więc bardzo mi zalezy by sie tam dostać.


Kod:
I co z tego że to umiesz, jak na Informatyce w 1 klasie masz same definicje, cały czas piszesz, praktycznie zero pracy(no nie licząć arkusza)


Definicje? Np. czego? Co to jest procesor? xD
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-03-07, 23:18   

ManiekBRG! napisał/a:
I co z tego że to umiesz, jak na Informatyce w 1 klasie masz same definicje, cały czas piszesz, praktycznie zero pracy(no nie licząć arkusza)


a Urządzenia Techniki Komputerowej? Programowania w drugiej klasie? nie mów, że pierwsza klasa to same definicje. ja nie wiem jakich ty masz nauczycieli że na informatyce w pierwszej klasie masz same definicje. ja pamiętam jak mieliśmy sprawdziany na komputerach. praktyczne oczywiście.
jak to co z tego że to POTRAFI? bardzo dobrze, że to potrafi :) będzie miał łatwiej na aplikacjach, może zaangażuje się w jakiś projekt w szkole. skąd wiesz?

eot
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-07, 23:18   

Przykładowo:UTK: Operacje logiczne, bramki logiczne, kodowanie, rejestry i bramki trójstalowe, magistrale, itd.. SO: wielozadaniowość, system plików FAT itd.

robaczek napisał/a:
ManiekBRG! napisał/a:
I co z tego że to umiesz, jak na Informatyce w 1 klasie masz same definicje, cały czas piszesz, praktycznie zero pracy(no nie licząć arkusza)


a Urządzenia Techniki Komputerowej? Programowania w drugiej klasie? nie mów, że pierwsza klasa to same definicje. ja nie wiem jakich ty masz nauczycieli że na informatyce w pierwszej klasie masz same definicje. ja pamiętam jak mieliśmy sprawdziany na komputerach. praktyczne oczywiście.

Tak żałuj ze nie znasz mojego nauczyciela, wszystko u niego kończy się na dyktowaniu z wikipedii.:) I zauważ że ja mówię o 1 klasie
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-03-07, 23:21   

a nic na komputerach z SO nie robiliście? może to i banały, ale za to miła odskocznia od pisania. poza tym mój drogi, aby być dobrym informatykiem powinieneś wiedzieć dlaczego jest taka nie inaczej, a nie tylko jak daną rzecz zrobić. czyli definicje są niestety niezbędne. to podstawa. czyż nie? (jestem w 3 klasie więc coś na ten temat wiem... niestety... )

chyba wiem o jakim nauczycielu mówisz. i tak się składa że ja też o 1 klasie mówię :)
Ostatnio zmieniony przez biedronka 2009-03-07, 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dostanie, na, sie, slowianska


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu