Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pare Moich Słów
Autor Wiadomość
stivenworld 

Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-25, 23:37   Pare Moich Słów

Być, albo nie być

Być, albo nie być oto jest pytanie
Odpowiedz mi na nie moje ty kochanie
Dlaczego odeszłaś ? czy tak już zostanie ?
Ale czemu milczysz? Zadałem Ci pytanie !
W czym zawiniłem ? Aaa znalazłaś innego
To pozdrów go ode mnie bo był moim kolegą!

Bezsenność

Przeklęte komary niczym wampiry w mroku nocy szukają swej ofiary nie dając nam spać jak koszmary. Kiedy słodko zasypiamy i w śnie skrzydeł dostajemy, wolni jak ptak ku niebu się kierujemy, zupełnie bez grzechu lecąc ku przestrodze wnet zrywa się wiatr kładąc nas na podłodze. Po środku nocy powoli otwierając zaspane oczy co widzimy jak drapieżny komar wgryza się nam do szyi i zamiast niewinnym jak dziecko i wolnym być jak ptak nie stąd ni z owad wpadamy w dziki szal! Wstajemy wnet z łóżka łapiemy za poduszkę robimy jeden strzał oooo i tak ten komar na ścianie wyglądać miał :D

Wiersz do Oli :)

Olu moja droga piękna jest twa noga, piękne jest twe ciało a o tym mogę powiedzieć nie mało, lecz teraz daj mi chwilkę pomyśleć odrobinkę nad sensem mego słowa byś bała na dalszy ciąg gotowa otóż wiersz jest dość obszerny mej i twej duszy wierny, więc jeśli cie to nie nudzi poczytaj jak Stiv marudzi o pannie zwaną Ola co anielska uroda została obdarzona, jej spojrzenie, czułych słów z ust delikatnych ja róż brzmienie łał jeszcze jeden strzał i wpadnę w szał no dobra nic dodać nic ująć, jedyne co to żałować, że nie ma się jej dla siebie hmm ciekawe czy są ładniejsze w niebie??
ale nie ma co marzyć, bo musiał by się cud zdarzyć wiec pogrążam się w smutku, tęsknocie, nadziei, że kiedyś nasz los w końcu się odmieni...
kończę na chwilę by złapać dech w piersi bo szkoda zostawić tak tej opowieści 1,2,3,4 co się ze mną dzieje do cholery, mam tak czasami i te kłótnie z rodzicami, ale najczęściej jest tak że jak nie zrymuje to się źle czuje, dlatego idę na górkę ściągam z fajki chmurkę po drodze po piwo bo to moje paliwo, potem wmawiam sobie, że jestem Stiven wspaniały, zajebisty koleś, chodź czasem nieśmiały i męczę taką Olkę od dłuższego czasu by poszła w końcu ze mną na pizze do lasu zresztą wcale sie nie dziwie, miał bym dziewczynę też bym sie sprzeciwiał nie że się buntuje bo od kiedy Cie znam zajebiście sie czuje i na tym zakończę mój wierszyk króciutki bo od myślenia jestem już bladziutki, słów mi brakuje nic się nie rymuje, lecz pamiętaj że na końcu wiersza buziaka oczekuje.
Ostatnio zmieniony przez stivenworld 2009-02-25, 23:55, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: moich, pare, slow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu