Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Mistrzów 2008/2009
Autor Wiadomość
Maniana 


Wiek: 46
Dołączył: 10 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-28, 14:01   Liga Mistrzów 2008/2009

Jakie są Wasze typy na zwycięzców w tegorocznej LM (podawac wraz z uzasadnieniem). Oto moje:
1. FC Barcelona - to co robią w tej chwili w lidze hiszpańksiej to jest mistrzostwo świata, odprawiają każdego z kwitkiem, jezeli taka forma się utrzyma do końca sezonu, to również nikt spoza hiszpanii nie podskoczy do nich.
Mają w tej chwili najlepszy klubowy atak swiata : Messi (wg mnie najlepszy obecnie piłkarz śwaita) - Eto - chyba jedne z najsuteczniejszych napastników swiata - Henry - zaczyna odzyskiwac dawną forme jaka prezentował w Arsenalu. A jest jeszcze utalentowany młodzik Bojan Krkic.
Druga też rewelacyjna linia: Xavi - chyba obok Kaki najlepszy rozgrywający w tej chwili na świecie, Iniesta - fantastyczny młody zawodnik z ogromnymi mozliwosciami i juz wykorzystuje swój potencjał - Yaya Toure (ew. Keita, lub Busquets) bardzo zdolni i twardo grający defensywni pomocnicy, nie dośc, że trudno ich przejść to jeszcze sami potrafia świetnie rozgrywać. A są jeszcze solidni zawodnicy którzy w innych klubach mieli by pewne miejsce w 1 skąłdzie tacy jak Hleb, Gudhjonsen.
Obrona: zawsze to była ich najsłabsza formacja, ale w tym sezoenie jest inaczej, przedewszystkim bardzo doświadczony i solidny Puyol, rewelacyjny najklepszy w tej chwili boczny obrońca świata Daniel Alves, bardzo dobry -Abidal i solidni Marquez, Pique oraz bardzo dobry, lecz obecnie konuzjowany Milito.
Bramkarz -teoretycznie najsłabsze ogniwo w postaci Valdes, ale widać, ze chłopak nabrał pewności siebie i nie popełnia już takich głupich błedów jak w przeszłości.
No i trener Guardiola -legenda Barcy -widać, że ma charyzmę i potrafi zarówno trzymac dysypline jak i motywować.

Co do reszty to jeszcze szanse mają:
- M.U. -ostatnio zwyżka formy, świetny atak i pomoc, no i ten Feruson
- Liverpool - twardy futbol Beniteza, który może stawić czoła każdemu
- Real - po zmianie trenera odzyskali wigor, skąłd teoretycznie mocny, zobaczymy bo są głodni sukcesów
- Arsenal - plagi kontuzji, ale chyba najbardziej obok barcy efektowny futbol, bardzo młody skład, moga namieszać
- Juve - chyba najmocniejsi przynajmniej mentalnie wśród włochów, aczkolwiek składem nie powalają, ale za to zgrany zespół
- Chelsea -jakoś nie wierzę w Scolariego, chociaz skąłd szczególnie 2 linia naprawdę mocny, ale to będzie chyba koniec Abramowicza, bez wielkiego sukcesu jakim jest wygranie LM
- Inter - gwałtowny spadek formy w lidze, nie potrafili się pokazać z dobrej strony w LM w hostorii i raczej w tym roku tez im nie wierzę, ponoć maja juz serdecznie dość Murinho i jego metod i manier
- B.M. - jak zwykle solidni niemcy z rewelacyjnym Ribery, ale raczje bez wiekszych szans na końcowy sukses
- A.M. - może byc czarnym koniem, raczej nie wygrają, ale mogą przy odrobinie szcześcia dojść nawet do finału
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-01-28, 23:05   

no ja stawiam na MU z kilku powodów:

1) mój ulubiony klub ]:->
2) para najlepszych stoperów (Ferdinand-Vidic)
3) duże zgranie zespołu
4) trzon zespołu to zawodnicy, którzy grają ze sobą od lat
5) Wspaniały Atak: Rooney- Berbatov, oprócz nich Ronaldo i Tevez oraz rozwijający sie Nani
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2009-01-29, 00:10   

finał marzeń: Barcelona - Arsenal (już niedawno grali ze sobą w finale, wtedy Henry i Hleb w barwach kanonierów...)

dlaczego? dwa moje ulubione kluby :)
0 UP 0 DOWN
 
Maniana 


Wiek: 46
Dołączył: 10 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-29, 09:06   

MaRiO napisał/a:
finał marzeń: Barcelona - Arsenal (już niedawno grali ze sobą w finale, wtedy Henry i Hleb w barwach kanonierów...)

dlaczego? dwa moje ulubione kluby :)


O to dokładnie tak samo jak u mnie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
chris.10 
Relax... ;]



Wiek: 32
Dołączył: 03 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2009-02-08, 20:06   

KtOŚ napisał/a:
no ja stawiam na MU z kilku powodów:

1) mój ulubiony klub ]:->
2) para najlepszych stoperów (Ferdinand-Vidic)
3) duże zgranie zespołu
4) trzon zespołu to zawodnicy, którzy grają ze sobą od lat
5) Wspaniały Atak: Rooney- Berbatov, oprócz nich Ronaldo i Tevez oraz rozwijający sie Nani

Nic dodać nic ująć :wink:

[ Dodano: 2009-03-20, 15:10 ]
No i po losowaniach par ćwierćfinałów - jak dla mnie: bosko!
Manchester powinien poradzić sobie z Porto a potem Arsenal/Villareal - czyli teoretycznie najsłabsi.
A najgroźniejsi wrogowie sami się wykrwawią, Liverpool z Chelsea i Barca z Bayernem. Tylko się cieszyć :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 20082009, liga, mistrzow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu