Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Turniej Amatorów o Puchar Prezesa UGKS Odra Brzeg 2008
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-20, 21:17   Turniej Amatorów o Puchar Prezesa UGKS Odra Brzeg 2008

Wyniki I turnieju

1. Banaszkiewicz Ryszard Brzeg Dolny
2. Zając Stanisław Szybowice
3. Zagajewski Stanisław Świebodzice
4. Kurzak Bronisław Kielce
5. Banik Andrzej Strzelniki
6. Bajor Patryk Brzeg
7. Lechowski Grzegorz Wrocław
8. Bulkiewicz Krzysztof Opole
9. Izydorczyk Jan Opole
9. Meleszko Józef Szybowice
10. Łojek Bogdan Prudnik
11. Matuszewski Jacek Brzeg
12. Sobusiak Marek Brzeg
13. Augustyh Wojciech Wrocław
14. Hreczuch Jan Wrocław
15. Socha Dariusz Brzeg
16. Pacek Marek Brzeg
17. Frączek Zbigniew Wrocław
18. Poważny Leszek Wrocław
19. Gołębiowsk Zygmunt Szybowice
20. Krzyżanowski Wojciech Pokój
21. Jaraszek Sanjaja Nysa
22. Galas Michał Brzeg
23. Bajor Natalia Brzeg
24. Stępień Tadeusz Brzeg
25. Swałtek Bogusław Prudnik
26. Lechowski Piotr Wrocław
27. Lubaszczuk Stanisław Czepielowice
28. Witoszyński Jerzy Wrocław
29. Iwasyszyn Katarzyna Olszanka
30. Franczyk Waldemar Brzeg
31. Koryzna Józef Jelcz-Laskowice
32. Pawłowski Leszek Wrocław
33. Żerdzicki Stefan Wrocław
34. Jaroszewski Zygmunt Wrocław
35. Słotołowicz Staniaław Opole
36. Polniak Grzegorz Wrocław
37. Wypustek Dariusz Wrocław
38. Strzelbicki Tytus Brzeg
39. Kawula Jagoda Janów
40. Gajewski Andrzej Szybowice
41. Gawroński Roman Wrocław
42. Andrzejewski Andrzej Brzeg
43. Bilski Marcin Wrocław
44. Niemiec Mateusz Szybowice
45. Urban Andrzej Czarnowąsy
46. Kawula Małgorzata Janów
47. Neumann Ryszard Wrocław
48. Helbin Lesław Nysa
49. Franczyk Jarosław Brzeg
50. Bilski Paweł Wrocław
51. Teszner Marcin Wrocław
52. Szubert Aron Czarnowąsy
53. Witoszyński Tomasz Wrocław
54. Kawula Rafał Janów

Drugi turniej zostanie rozegrany w dniu 10.02.2008r. o godz.9.00 w hali w Jednostce Wojskowej
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-11, 13:46   

II turniej
1. Borowski Jan Jastrzębie Zdrój 80
2. Pychyński Sławomir Wieluń 70
3. Kurzak Bronisław Kielce 60
4. Szopa Dariusz Wieluń 55
5. Banik Andrzej Strzelniki 50
6. Stępień Tadeusz Brzeg 49
7. Banaszkiewicz Ryszard Brzeg 48
8. Frączek Zbigniew Wrocław 47
9. Lechowski Grzegorz Wrocław 46
10. Pacek Marek Brzeg 45

Klasyfikacja po II turnieju
1. Banaszkiewicz Ryszard 128
2. Kurzak Bronisław 115
3. Zając Stanisław 111
4. Banik Andrzej 100
5. Zagajewski Stanisław 98
6. Lechowski Grzegorz 94
7. Bajor Patryk 93
8. Frączek Zbigniew 85
9. Pacek Marek 84
10. Borowski Jan 80
. Stępień Tadeusz 80
0 UP 0 DOWN
 
qoolczyk 

Wiek: 35
Dołączył: 20 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-20, 13:21   

Kiedy jest następny turniej?
dzięki z gory za odp.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-22, 08:51   

Czwarty turniej odbędzie się 13 kwietnia.

III turniej
1. Borowski Jan - Jastrzębie Zdrój
2. Józala Waldemar - Wieluń
3. Zagajewski Stanisław - Świebodzice
4. Stępień Tadeusz - Brzeg
5. Frączek Zbigniew - Wrocław
6. Sobusiak Marek - Brzeg
7. Polniak Grzegorz - Wrocław
8. Bulkiewicz Krzysztof - Opole
9. Zając Stanisław - Szybowice
10. Kurzak Bronisław - Kielce

Klasyfikacja po III turnieju
1. Banaszkiewicz Ryszard - 171
2. Borowski Jan - 160
. Kurzak Bronisław - 160
4. Zagajewski Stanisław - 158
5. Zając Stanisław - 157
6. Bajor Patryk - 137
7. Stępień Tadeusz - 135
. Frączek Zbigniew - 135
9. Lechowski Grzegorz - 133
10. Pacek Marek - 120
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 18:50   

IV turniej

1. Gąsiorski Paweł - Częstochowa
2. Stępień Tadeusz - Brzeg
3. Józala Waldemar - Wieluń
4. Gołębiowsk Zygmunt - Szybowice
5. Zając Stanisław - Szybowice
6. Orzeszyna Zbigniew - Olesno
7. Szopa Dariusz - Wieluń
8. Swałtek Bogusław - Prudnik
9. Izydorczyk Jan - Opole
10. Krawczyk Izabela - Wieluń

Klasyfikacja po IV turnieju

1. Zając Stanisław 207
2. Stępień Tadeusz 205
3. Borowski Jan 199
4. Kurzak Bronisław 197
5. Bajor Patryk 181
6. Banaszkiewicz Ryszard 171
7. Gołębiowsk Zygmunt 158
. Zagajewski Stanisław 158
9. Pacek Marek 155
10. Szopa Dariusz 145

Następny turniej odbędzie się 15 czerwca.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-16, 15:00   

Wyniki V turnieju
1. Toborek Wiesław - Oława
2. Borowski Jan - Jastrzębie Zdrój
3. Józala Waldemar - Wieluń
4. Kurzak Bronisław - Kielce
5. Polok Andrzej - Krośnica
6. Bajor Patryk - Brzeg
7. Zając Stanisław - Szybowice
8. Banaszkiewicz Ryszard - Brzeg
9. Banik Andrzej - Strzelniki
10. Pacek Marek – Brzeg

Klasyfikacja po V turnieju
1. Borowski Jan 269
2. Zając Stanisław 255
3. Kurzak Bronisław 252
4. Bajor Patryk 230
5. Banaszkiewicz Ryszard 218
6. Stępień Tadeusz 205
7. Pacek Marek 200
8. Gołębiowski Zygmunt 198
9. Józala Waldemar 190
10. Sobusiak Marek 187
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-29, 15:35   

Wyniki VI turnieju
1. Jan Borowski – Jastrzębie Zdrój
2. Waldemar Józala – Wieluń
3. Stanisław Zając – Szybowice
4. Zbigniew Frączek – Wrocław
5. Sławomir Pychyński – Wieluń
6. Zdzisław Kleszcz – Olesno
7. Zygmunt Gołębiowski – Szybowice
8. Piotr Lechowski – Wrocław
9. Lesław Helbin – Nysa
10. Andrzej Andrzejewski – Brzeg

Klasyfikacja po VI turnieju
1. Jan Borowski 349
2. Stanisław Zając 315
3. Ryszard Banaszkiewicz 261
4. Waldemar Józala 260
5. Bronisław Kurzak 252
6. Zygmunt Gołębiowski 246
7. Marek Pacek 242
8. Patryk Bajor 230
9. Krzysztof Bulkiewicz 220
10. Marek Sobusiak 217
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-16, 10:14   

Wyniki VII turnieju:
1. Stanisław Zagajewski - Świebodzice
2. Natalia Bajor – Brzeg
3. Paweł Gąsiorski – Częstochowa
4. Stanisław Zając – Szybowice
5. Andrzej Banik – Strzelniki
6. Zdzisław Kleszcz – Olesno
7. Waldemar Józala – Wieluń
8. Leszek Poważny – Wrocław
9. Andrzej Andrzejewski – Brzeg
10. Grzegorz Lechowski – Wrocław

Klasyfikacja po VII turnieju
1. Jan Borowski 380
2. Stanisław Zając 370
3. Waldemar Józala 308
4. Ryszard Banaszkiewicz 293
5. Marek Pacek 280
6. Patryk Bajor 274
7. Zygmunt Gołębiowski 272
8. Marek Sobusiak 253
9. Bronisław Kurzak 252
10. Grzegorz Lechowski 250
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-03, 15:12   

Do turnieju finałowego zakwalifikowało się 32 najlepszych zawodników. Zawody odbędą się 14 grudnia.

Wyniki VIII Turnieju
1. Marek Chybiński - Częstochowa
2. Waldemar Józala – Wieluń
3. Paweł Gąsiorski – Częstochowa
4. Leszek Poważny – Wrocław
5. Stanisław Zagajewski – Świebodzice
6. Stefan Żerdzicki – Wrocław
7. Jerzy Kuczurek – Radać
8. Stanisław Lubaszczuk – Czepielowice
9. Sławomir Pychyński – Wieluń
10. Izabela Krawczyk – Wieluń

Klasyfikacja po VIII Turnieju
1. Stanisław Zając 408
2. Jan Borowski 380
3. Waldemar Józala 378
4. Ryszard Banaszkiewicz 330
5. Zygmunt Gołębiowski 312
6. Marek Pacek 307
7. Marek Sobusiak 292
8. Stanisław Zagajewski 288
9. Grzegorz Lechowski 283
10. Patryk Bajor 274
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-01, 16:38   

Z małym poślizgiem odbył się finał Turnieju Amatorów o Puchar Prezesa UGKS Odra Brzeg za rok 2008. Zwycięzcą został Waldemar Józala z Wielunia.
Ponadto na podium znaleźli się Zygmunt Gołębiowski z Szybowic i Andrzej Banik ze Strzelnik. W finale stratowało 32 zawodników. Przy okazji rozegrano również turniej pocieszenia, który zakończył się wygraną Jana Izydorczyka z Opole.

Wyniki finału
1. Waldemar Józala (Wieluń)
2. Zygmunt Gołębiowski (Szybowice)
3. Andrzej Banik (Strzelniki)
4. Stanisław Zając (Szybowice)
5. Stanisław Zagajewski (Świebodzice)
6. Stanisław Lubaszczuk (Czepielowice)
7. Lesław Helbin (Nysa)
8. Konrad Pawlak (Wrocław)
9. Sławomir Pychyński (Wieluń)
10. Leszek Pawłowski (Wrocław)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2008, amatorow, brzeg, odra, prezesa, puchar, turniej, ugks


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu