Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
WTK 2005/06
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-02-05, 11:07   WTK 2005/06

Grzegorz Duda z UGKS Odra zajął drugie miejsce w III Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym. Awansował jednak do Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego.
Zawodnik brzeskiego klubu w turnieju rozegranym w Zawadzkiem ustšpił miejsca jedynie swojemu niedawnemu koledze klubowemu - Tomaszowi Wdowiakowi. Po trzech turniejach zajęła jednak pierwsze miejsce i to on wywalczył awans do zawodów ogólnopolskich w Krakowie. Czwarte miejsce zajął Tomasz Bocer. Grały także kadetki i kadeci, gdzie występowało wielu młodych brzeżan, którzy również plasowali się na czołowych miejscach.

Kadetki - III WTK
1. Katarzyna Pawlaczyk (UKS Dalachów)
2. Honorata Sšdel (UKS Dalachów)
3. Sylwia Szlapa (Victoria Chróścice)
4. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg)
6. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg)
7. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg)
9. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg)

Kadetki - po III WTK
1. Honorata Sądel (UKS Dalachów) 171
2. Sylwia Szlapa (Victoria Chróœcice) 168
3. Jessica Andraszek (MOKSiR Zawadzkie) 159
6. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg) 134
7. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg) 132
. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg) 132
9. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg) 129
13. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg) 66

Kadeci - III WTK
1. Tomasz Kolanko (MGOKSiR Korfantów)
2. Michał Dropała (MOKSiR Zawadzkie)
3. Marcin Patrys (Sokół Niemodlin)
9. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg)
13. Krystian Kędra (ZS nr 1 Brzeg)
. Paweł Florczuk (UGKS Odra Brzeg)
17. Damian Kędra (ZS nr 1 Brzeg)
. Bartosz Nesterów (ZS nr 1 Brzeg)
. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg)
. Sebastian Chruń (UGKS Odra Brzeg)
. Tomasz Chruń (UGKS Odra Brzeg)
25. Robert Banasiuk (ZS nr 1 Brzeg)

Kadeci - po III WTK
1. Tomasz Kolanko (MGOKSiR Korfantów) 207
2. Michał Dropała (MOKSiR Zawadzkie) 197
3. Marcin Patrys (Sokół Niemodlin) 158
11. Damian Kędra (ZS nr 1 Brzeg) 114
14. Krystian Kędra (ZS nr 1 Brzeg) 90
. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg) 90
18. Paweł Florczuk (UGKS Odra Brzeg) 70
19. Sebastian Chruń (UGKS Odra Brzeg) 61
21. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg) 53
22. Tomasz Chruń (UGKS Odra Brzeg) 50
27. Bartosz Nesterów (ZS nr 1 Brzeg) 37
. Robert Banasiuk (ZS nr 1 Brzeg) 37
32. Mateusz Cynarski (UGKS Odra Brzeg) 33
36. Rafał Kędra (ZS nr 1 Brzeg) 24
37. Mateusz Curyl (UGKS Odra Brzeg) 13

Seniorzy - III WTK
1. Tomasz Wdowik (Sokół Niemodlin)
2. Grzegorz Duda (UGKS Odra Brzeg)
3. Jarosław Taraszkiewicz (Odra K-KoŸle)
4. Tomasz Bocer (UGKS Odra Brzeg)
9. Krzysztof Pacek (UGKS Odra Brzeg)
10. Rafał Bandrowski (UGKS Odra Brzeg)

Seniorzy - po III WTK
1. Grzegorz Duda (UGKS Odra Brzeg) 287
2. Tomasz Wdowik (Sokół Niemodlin) 270
3. Piotr Gerlic (LZS Kujakowice) 217
6. Krzysztof Pacek (UGKS Odra Brzeg) 196
7. Rafał Bandrowski (UGKS Odra Brzeg) 192
26. Tomasz Bocer (UGKS Odra Brzeg) 77

Klasyfikacja klubowa
1. MOKSiR Zawadzkie - 4941
2. Victoria Chróścice - 3863
3. UGKS Odra Brzeg - 2737
11. ZS nr 1 Brzeg - 517
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-12, 11:06   

III WTK - młodziczki
1. Jessica Andraczek (MOKSiR Zawadzkie)
2. Sylwia Szlapa (Victoria Chróścice)
3. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg)
4. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg)
5. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg)
9. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg)
17. Kamila Zawada (UGKS Odra Brzeg)

Po III WTK - młodziczki
1. Sylwia Szlapa (Victoria Chróścice) 157
2. Jessica Andraczek (MOKSiR Zawadzkie) 141
3. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg) 130
4. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg) 126
5. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg) 124
12. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg) 92
18. Kamila Zawada (UGKS Odra Brzeg) 68

III WTK - młodzicy
1. Nartłomiej Koj (MOKSiR Zawadzkie)
2. Grzegorz Wróbel (MOKSiR Zawadzkie)
3. Krystian Kędra (ZS nr 1 Brzeg)
5. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg)
6. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg)
9. Rafał Kędra (ZS nr 1 Brzeg)
13. Maciej Zawada (UGKS Odra Brzeg)
17. Łukasz Bernacki (UGKS Odra Brzeg)
25. Karol Stefański (UGKS Odra Brzeg)
33. Michał Zalewski (UGKS Odra Brzeg)

Po III WTK - młodzicy
1. Bartłomiej Koj (MOKSiR Zawadzkie) 173
2. Grzegorz Wróbel (MOKSiR Zawadzkie) 149
3. Maciej Sinicki (MGOKSiR Korfantów) 131
4. Krystian Kędra (ZS nr 1 Brzeg) 128
6. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg) 117
7. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg) 112
9. Rafał Kędra (ZS nr 1 Brzeg) 99
17. Maciej Zawada (UGKS Odra Brzeg) 68
19. Karol Stefański (UGKS Odra Brzeg) 59
20. Łukasz Bernacki (UGKS Odra Brzeg) 51
39. Michał Zalewski (UGKS Odra Brzeg) 17
. Jarosław Franczyk (UGKS Odra Brzeg) 17

III WTK - juniorki
1. Marta Orleańska (Victoria Chróścice)
2. Aneta Pietrek (MOKSiR Zawadzkie)
3. Magdalena Wydmuch (UKS Dalachów)
9. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg)
. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg)
13. Katarzyna SKotnicka (UGKS Odra Brzeg)
. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg)
17. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg)

Po III WTK - juniorki
1. Kamila Borkowska (MOKSiR Zawadzkie) 330
2. Beata Łacny (MGOKSiR Korfantów) 179
3. Patrycja Galus (Victoria Chróścice) 176
9. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg) 151
21. Marta Marciniak (UGKS Odra Brzeg) 57
23. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg) 47
24. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg) 39
. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg) 39
27. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg) 28

III WTK - juniorzy
1. Mateusz Albrecht (Odra K-Koźle)
2. Rafał Ptok (MOKSiR Zawadzkie)
3. Damian Kupilas (Victoria Chróścice)
17. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg)
. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg)

Po III WTK - juniorzy
1. Rafał Ptok (MOKSiR Zawadzkie) 206
2. Damian Kupilas (Victoria Chróścice) 183
3. Marek Spicki (LZS Racławiczki) 178
30. Damian Kędra (ZS nr 1 Brzeg) 39
. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg) 39
37. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg) 28
41. Dariusz Kałuziński (ZS nr 1 Brzeg) 26
43. Mateusz Cynarski (UGKS Odra Brzeg) 16
48. Paweł Florczuk (UGKS Odra Brzeg) 10

Klasyfikacja klubowa po III WTK i mistrzostwach Opolszczyzny
1. MOKSiR Zawadzkie 7041
2. Victoria Chróścice 6167
3. UGKS Odra Brzeg 4091
12. Zespół Szkół nr 1 Brzeg 594
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200506, wtk


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu