Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-22, 23:36
Sieć Albert zostanie sprzedana Tesco bądĽ Carrefour
Autor Wiadomość
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 13:54   

Anoo jest zmiana i to spora!
Osobiście rzadko bywam w Albercie (teraz Carefour'ze), ale panował w nim straszny bałagan, a jak ostatnio weszłam - szok!
Wszystko leży elegancko na półkach, czysto... Jak nie Albert!
Do tego zaczęto w końcu remontować ten budynek.

Oby ta zmiana wyszła na dobre na dłużej :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Tomaszos 



Wiek: 36
Dołączył: 19 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 15:55   

Yvvone napisał/a:
Wszystko leży elegancko na półkach, czysto... Jak nie Albert!


tylko nadal jak się wchodzi to smrodzik w sklepie dokucza :twisted: ale podejrzewam że to sprawa kanalizacji, może cos z tym zrobia (ale ogólnie zmiana może wyjąć im i nam klientom na dobre) :wink:
Ostatnio zmieniony przez Tomaszos 2008-02-27, 15:56, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-27, 18:04   

Tomaszos napisał/a:
tylko nadal jak się wchodzi to smrodzik w sklepie dokucza ale podejrzewam że to sprawa kanalizacji, może cos z tym zrobia

W tym budynku jest prawie całkowicie niesprawna kanalizacja i wentylacja.
Moja mama pracuje tam w kwiaciarni, w lecie jest duszno, a na co dzień śmierdzi... Standard.
Ale ponoć mają coś z tym zrobić, jako nowa sieć - Carefour :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2008-02-29, 22:48   

Mam nadzieje, że słynne powiedzenie "śmierdzi jak w albercie" nie będzie już miało racji bytu :P
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 46
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-01, 14:44   

Byłam w Carfurze i faktycznie ładnie poukładane itp, schludnie....Sklep się zmienił, ale jak stwierdziłyśmy z kumpelą obsługa ta sama.......15 minut czekałam az 4 osoby znajda kod na kluski śląskie i się niedoczekałam...W intermarchu natomiast pan mnie 3 razy pszepraszał bo nie mógł nabić jogurtów, jednak 2 razy nabił mi inny produkt i myslałam ze spłonie taki czerwony sie zrobił..

Chyba żaden market nie pobije Kauflanda, zaopatrzenia, kolejek i tanich cen.....
0 UP 0 DOWN
 
Paulisia20 


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-26, 21:59   

I tak jak sie wchodzi do Carfura to troche śmierdzi...
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-26, 22:00   

Paulisia20, to akurat wina niesprawnej wentylacji w supermarkecie, ale mają w końcu coś z tym zrobić :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Paulisia20 


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-03-26, 22:05   

No zobaczymy czy coś z tym zrobią :)
0 UP 0 DOWN
 
Morti 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-06, 16:19   

Najwyższa pora żeby zrobili coś z tym smrodkiem. Poza tym w Carfurze jest dużo lepiej niż było w Albercie.
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-04-08, 16:50   

Jutro, tj. 9 kwietnia Carrefour Polska rozpocznie sprzedaż starterów Carrefour Mova. Nowa usługa (na razie tylko prepaid) będzie dostępna we wszystkich hipermarketach Carrefour i supermarketach Carrefour Express. Carrefour Mova umożliwi klientom wybór numeru przy zakupie startera. W ofercie będzie dostępna specjalna promocja dla stałych klientów Carrefour – darmowe minuty za zakupy. 10 złotych wydane na zakupy to 1 minuta na połączenia w sieci Carrefour Mova i numery stacjonarne. Nowa telefonia Carrefour oferuje swoim klientom następujące sposoby doładowań telefonów: dowolnie wybraną kwotę w kasie lub za resztę pozostałą z zakupów w sieci sklepów oraz tradycyjnie poprzez kupon i poza siecią Carrefour ((Internet, Moje doładowania, Kolporter). Informacje na temat nowej usługi klienci będą mogli znaleźć na specjalnej stronie internetowej dedykowanej nowej usłudze: www.carrefourmova.pl.

To, co wyróżnia ofertę telefonii komórkowej Carrefour na rynku, to możliwość łączenia jej z innymi usługami oferowanymi przez sieć. Na przykład uczestnicy programu lojalnościowego Rodzyinka będą mieli możliwość wymiany punktów na darmowe minuty, a posiadacze kart Carrefour Visa otrzymają w okresie promocyjnym darmowy starter i bezpłatne minuty na rozmowy.

Prezes spółki Carrefour Polska, Gilles Roudy, zapowiedział, że nowy MVNO chce pozyskać kilkadziesiąt tysięcy klientów do końca roku oraz ponad 100 tys. w ciągu najbliższych 12 miesięcy.


Szczegóły oferty Carrefour Mova:

* minuta do wszystkich sieci – 49 groszy, SMS – 20 groszy
* starter dostępny za 9,99 złotych
* 10 złotych wydane na zakupy to 1 minuta na połączenia w sieci Carrefour Mova i
numery stacjonarne
* kupony do doładowania konta o wartości: 10, 25, 50,100 złotych, doładowanie za
resztę, doładowanie za dowolną kwotę
* jednosekundowe naliczanie rozmów
* 20 SMS na start do powiadomienia znajomych o nowym numerze telefonu
* Sumowanie ważności konta do 12 miesięcy
* Połączenia międzynarodowe i roaming
* Darmowa poczta głosowa
* prefiks 722

Partnerem technologicznym Carrefour Polska w zakresie realizacji tego projektu i współpracy z Polkomtelem jest firma Effortel, z którą Carrefour współpracuje już na innych rynkach. Rozpoczynając działalność jako operator wirtualny w Polsce, Carrefour Polska opiera się na doświadczeniu grupy Carrefour z krajów Europy Zachodniej: Belgii (One Mobile), Francji (Carrefour Mobile), Włoszech (Uno Mobile) i Hiszpanii (Carrefour Movil). Firma na polskim rynku działa od 2006 r. Jej szefem jest Marcin Burakowski. Polsce Effortel odpowiada także za obsługę klientów Carrefour Mova. W Carrefour za projekt odpowiada, Jerzy Sikora, członek zarządu spółki Carrefour Polska oraz Radosław Szczepaniak, dyrektor ds. Usług Handlowych.

Firma Effortel jest razem z Carrefour Polska udziałowcem w spółce CP Telecom, która podpisała umowę MVNO z Polkomtelem. Szefem spółki jest Tomasz Gniewek, który wcześniej pracował w Erze i Effortelu. CP Telecom zamierza w kolejnych etapach wprowadzić dla Carrefoura mobilną ofertę mix, postpaid, a także usługi VoIP oraz usługi dostępu do Internetu (zapewne w oparciu o BSA w TP).

Dodatkowe zasady:

Wymiana punktów lojalnościowych dla programu Rodzyinka:
150 punktów = 10 minut
800 punktów = starter Mova
1500 punktów = pakiet 110 minut

Specjalna Oferta dla klientów Carrefour Visa :
Starter Gratis i dodatkowo 100 minut

Doładowanie konta
kwota wykonywanie połączeń odbieranie połączeń
1-9,99 zł - -
10-24,99 zł 15 dni dodatkowo 30 dni
25-49,99 zł 30 dni dodatkowo 30 dni
50-99,99 zł 90 dni dodatkowo 30 dni
100-500 zł 180 dni dodatkowo 30 dni

Dostępne telefony: Nokia 1208 oraz Nokia 1600.















http://www.gsmonline.pl/p...VoIP,i,internet
0 UP 0 DOWN
 
CiubOwna 


Wiek: 27
Dołączyła: 03 Cze 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-18, 07:00   

Yvvone napisał/a:
Anoo jest zmiana i to spora!
Osobiście rzadko bywam w Albercie (teraz Carefour'ze), ale panował w nim straszny bałagan, a jak ostatnio weszłam - szok!
Wszystko leży elegancko na półkach, czysto... Jak nie Albert!


Może jak nie albert. Ale osobiście wolałam Albert, ponieważ moim zdaniem Carefour jest w gorszym stanie. Czasem jak tam wchodzę to wszystko brzydko pachnie. Ale teraz prawie nikt już tam nie pracuje są tam tylko 2 kasjerki,nie mówiąc o tych co pracują przy dziale z ubraniami. Jak czasem tam chodzę to jestem sama jedna w sklepie włącznie z Kasjerkami itp. ;|
Ostatnio zmieniony przez CiubOwna 2008-06-18, 07:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: albert, bada, carrefour, siec, sprzedana, tesco, zostanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu