Wys³any: 2008-04-28, 21:18 G³osowanie na wyró¿nienia w sezonie 2007/08!!!
Podobnie jak przed rokiem rozpoczynamy g³osowanie na wyró¿nienia indywidualne sezonu.
G³osowaæ bêdzie mo¿na jedynie poprzez maile na adres adyk_blk@interia.pl
G³osowaæ mog± tylko zawodnicy, trenerzy i organizatorzy Brzeskiej Ligi Koszykówki.
Aby oddaæ g³os nale¿y podaæ w podanych ni¿ej kategoriach odpowiednie nazwiska i podpisaæ siê pod swoim g³osem - uwaga - g³os nie podpisany nie bêdzie wa¿ny.
G³osujemy do 7 maja w³±cznie.
Listy kandydatów zawieraj± nazwiska zawodników, którzy rozegrali conajmniej po³owê meczów swojej dru¿yny i tylko na nich mo¿na g³osowaæ.
W ka¿dej kategorii oddajemy g³os na jednego kandydata, wyj±tkiem jest najlepsza pi±tka gdzie g³osujemy na piêciu zawodników!
KATEGORIE
Najlepszy zawodnik w lidze
Kandydaci:
(WSH-E) £ukasz Marciniak, Przemys³aw Sempik, Rafa³ Kuczyñski, Dariusz Szeniszewski, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Pawe³ Pacu³a, Bartosz Wañczyk, Mateusz Dubas, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Pawe³ Kawecki, Jacek Nies³uchowski, Pawe³ Kasprzak,
(Mys³ek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Tomasz Duliniec, Filip Ko³ecki, Marek Soroka, Artur Zagórski
(Lewin) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Tomasz Maternowski, Mateusz £azor, Marek Lewandowski, £ukasz £osiowski, Grzegorz Mikrut, Andrzej Janicki
(Grodków) Rafa³ Gajewski, Pawe³ ¦ciga³a, Micha³ Niedopytalski, Grzegorz Bankiewicz, Pawe³ Witkowski
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyñski, Krzysztof Pacho³ek, Grzegorz Jaros³awski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Ko³odziejczyk, Micha³ Dêbski, Tomasz Kubiak
(Astra) Dawid Turkowski, Grzegorz £yczkowski, Tomasz Madejczyk, Tomasz Szwak, Piotr Szwed, Wiktor Nowacki, Pawe³ Ogrodnik, Wojciech Drozd, Marcin Wilk
Najlepszy obroñca
Kandydaci:
(WSH-E) £ukasz Marciniak, Przemys³aw Sempik, Rafa³ Kuczyñski, Dariusz Szeniszewski, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Pawe³ Pacu³a, Bartosz Wañczyk, Mateusz Dubas, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Pawe³ Kawecki, Jacek Nies³uchowski, Pawe³ Kasprzak,
(Mys³ek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Tomasz Duliniec, Filip Ko³ecki, Marek Soroka, Artur Zagórski
(Lewin) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Tomasz Maternowski, Mateusz £azor, Marek Lewandowski, £ukasz £osiowski, Grzegorz Mikrut, Andrzej Janicki
(Grodków) Rafa³ Gajewski, Pawe³ ¦ciga³a, Micha³ Niedopytalski, Grzegorz Bankiewicz, Pawe³ Witkowski
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyñski, Krzysztof Pacho³ek, Grzegorz Jaros³awski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Ko³odziejczyk, Micha³ Dêbski, Tomasz Kubiak
(Astra) Dawid Turkowski, Grzegorz £yczkowski, Tomasz Madejczyk, Tomasz Szwak, Piotr Szwed, Wiktor Nowacki, Pawe³ Ogrodnik, Wojciech Drozd, Marcin Wilk
Najlepszy rezerwowy
Kandydaci:
(WSH-E) Rafa³ Kuczyñski, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Ryszard Dzwonek, Pawe³ Kawecki, Jacek Nies³uchowski, Pawe³ Kasprzak
(Mys³ek) Filip Ko³ecki, Marek Soroka, Artur Zagórski
(Lewin) Marek Monkiewicz, Mateusz £azor, £ukasz £osiowski
(Grodków) Micha³ Niedopytalski, Pawe³ Witkowski
(Gniotpol) Krzysztof Ko³odziejczyk, Micha³ Dêbski, Tomasz Kubiak
(Astra) Tomasz Szwak, Piotr Szwed, Pawe³ Ogrodnik, Wojciech Drozd
Najlepszy debiutant
Kandydaci:
(QRB) Jacek Nies³uchowski,
(Lewin) Tomasz Maternowski,
(Grodków) Pawe³ Witkowski
(Gniotpol) Tomasz Kubiak
(Astra) Piotr Szwed
Najlepsza pi±tka
Kandydaci:
(WSH-E) £ukasz Marciniak, Przemys³aw Sempik, Rafa³ Kuczyñski, Dariusz Szeniszewski, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Pawe³ Pacu³a, Bartosz Wañczyk, Mateusz Dubas, Przemek Kielman, Ryszard Dzwonek, Pawe³ Kawecki, Jacek Nies³uchowski, Pawe³ Kasprzak,
(Mys³ek) Andrzej Rolski, Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Tomasz Duliniec, Filip Ko³ecki, Marek Soroka, Artur Zagórski
(Lewin) Marek Monkiewicz, Bartosz Tadla, Tomasz Maternowski, Mateusz £azor, Marek Lewandowski, £ukasz £osiowski, Grzegorz Mikrut, Andrzej Janicki
(Grodków) Rafa³ Gajewski, Pawe³ ¦ciga³a, Micha³ Niedopytalski, Grzegorz Bankiewicz, Pawe³ Witkowski
(Gniotpol) Marcin Kucharski, Tomasz Pieszyñski, Krzysztof Pacho³ek, Grzegorz Jaros³awski, Robert Dzikiewicz, Krzysztof Ko³odziejczyk, Micha³ Dêbski, Tomasz Kubiak
(Astra) Dawid Turkowski, Grzegorz £yczkowski, Tomasz Madejczyk, Tomasz Szwak, Piotr Szwed, Wiktor Nowacki, Pawe³ Ogrodnik, Wojciech Drozd, Marcin Wilk
PS. Zawodnik, który zrobi³ najwiêkszy postêp zostanie wybrany przez organizatorów
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2008-04-28, 21:45, w ca³o¶ci zmieniany 3 razy
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum