Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jarosławiec 2005
Autor Wiadomość
Pafcio 


Wiek: 42
Dołączył: 29 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-01, 12:16   Jarosławiec 2005

W tym roku mamy tylko jedną możliwość wyjechania na obóz harcerski z Brzegu - do Jaroławca. Jak myślicie - potrzene są takie obozy czy nie? Frekwencja na obozach mówi, że "nie", ale może to tylko wina braku pieniędzy...
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-07-01, 12:46   

nie orientuje się ile takie obozy kosztują ale pewnie niska frekfencja to przez pieniądze druga rzecz to pewnie i niezbyt rozgłośnione wyjazdy są>kolejna sprawa to to że jest to wyjazd harcerski i wiele osób myśli że jest tam rygor wojskowy zero % 0 zabawy
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-02, 22:42   

Rygoru wojskowego to tam nie ma. To jest jak kolonia, tylko pod namiotami. Wydaje mi się, że taka forma jest atrakcyjniejsza dla dzieciaków. A sam Jarosławiec jest naprawdę fajnym miejscem, myślę, że dużo brzeżan miało okazje tam być i to niekoniecznie na obozie, tylko prywatnie, bo niemal każdego roku można tam spotkać "naszych" będących poprostu na wczasach.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-07-03, 10:21   

ja np nigdy na takim obozie nie byłem i nie mam pojęcia jak to wygląda...najlepszą reklame zrobi więc osoba która tam była i opowie co i ja a na bank znajdzie sieę kilku chętnych na wyjazd :evil: pod namiotami zawsze było zaje...fajnie
0 UP 0 DOWN
 
Emi 
...beautiful life... :D



Wiek: 36
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-03, 11:57   

Kilka lat temu byłam na wczasach w Jaroslawcu i bylismy włansie na tym samym polu namiotowym co obóz, no moze niekoniecznie harcerski, ale tez pod namiotami i z Brzegu :D sami znajmoi :) ... Namioty mieli takie wojskowe (ok 10-12 osób tam sie miesciło) hm było całkiem w porząsiu, i zadnego rygoru tam nie widzialam :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-25, 01:48   

ja właśnie wróciłem z Jarosławca i powiem wam, że widziałem tam takie obozy w lesie. Tak jak Emi napisała duże namioty wojkowe itd. No, ale nie widziałem nikogo znajomego z BRZEGU, jedynie pewna grupa ludzi, ale oni byli w ośrodku, właściwie tam gdzie i ja. Tylko oni w domkach, a ja pod namiote. No, a co do pytania Pafcia to takie obozy są fajne, ale według mnie już nie sa potrzebne dla starszych ludzi, ale dla młodzieży. Dla mnie to już napewno by nie był. Pozdro, aha i teraz w Jarosławcu było super. Pierwszy raz tam byłem i jestem zadowolony z tej miejscowości. I to jest dobre miejsce na takie obozy, jak i również kolonie.
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-07-27, 12:24   

Ja w tym roku bylem na "kwaterku" - delegacji z Komendy Hufca ZHP ktora rozstawia namioty dla dzieciakow. Heh... mile wspomnienia i mili ludzie (pozdrawiam barmanki z Tawerny pod zdechlym dorszem) :P
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-27, 17:03   

Infignus napisał/a:
Ja w tym roku bylem na "kwaterku" - delegacji z Komendy Hufca ZHP ktora rozstawia namioty dla dzieciakow. Heh... mile wspomnienia i mili ludzie (pozdrawiam barmanki z Tawerny pod zdechlym dorszem) :P


w tej tawernie jest niedobre piwo irlandzkie :p hehehe ale najtańcze w całym Jarosławcu bo tylko 3,50 zł za 0,5 litra :D
0 UP 0 DOWN
 
Pafcio 


Wiek: 42
Dołączył: 29 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-27, 17:48   

Panowie!!! O piwach to rozmawiajcie sobie na innym forum:P
0 UP 0 DOWN
 
lordkuba 

Wiek: 32
Dołączył: 19 Sie 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: kolno woj.podlaskie

Wysłany: 2005-08-19, 14:37   

Co wy wszyscy gadacie. Ja byłem w tym roku na tyn obozie w jarosławcu ibyła fajnie biorac pod uwagę to że jestem z mazur ale za to ludzie byli tam wspaniali. pozdro dla wszystkich którzy byli ze mną kuba :evil:
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-08-21, 14:03   

Steve a co Ty byles w tym roku w Jaroslawcu? - piwo nie dobre - fakt ale Tawerna ma swoj klimat. Teraz duzo sie tam zmienilo - nie jest tam juz tak jak kiedys - caly Jaroslawiec sie zminil - dla mnie na gorsze - chyba juz tam nie pojade. Kiedys bylo tak ze jak sie robilo mini party na plazy to nieznajomi ludzie przychodzili do nas z butelka piwa :) - przedstawiali sie i pytali czy moga sie do nas przysiasc i tak przez cala nac z 5 osob robilo sie okolo 30. A teraz z tego co wiem to jak ktos do ciebie podchodzi z butelka to napewno nie chce sie z tada napic tylko zeby ci ja rozbic na glowie... to smutne ale prawdziwe... duzo zmian i tyle...
0 UP 0 DOWN
 
Maro_bRzEg 



Wiek: 33
Dołączył: 29 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-04, 21:14   

w Jarosławcu na obozach harcerskich jest mistrzosko :)stwierdzam bo byłem 2razy na tym obozie :)NAMIOTY osadzone na skraju lasu 10 min chodu na plaze polecam to miejsce:)przede wszystkim fajna atmosferka tam panuje:) :wink:
0 UP 0 DOWN
 
kamcia22 
KamciA x*

Wiek: 28
Dołączyła: 19 Mar 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-05, 20:04   

Oczywiście było super!!
Ale było troszke zimno :D :D
Dało sie wytrzymać!
Plaża...Super ale i tak było za zimno na kompiele xD
Mam pełno zdjęć z obozu ale nie na komputerze :(
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2005, jaroslawiec


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu