Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Botanika
Autor Wiadomość
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-02, 17:19   Botanika

Poszukuje osoby która interesuje sie botaniką, albo chciała by sie zacząć. Czy tylko ja jedyny w Brzegu i okolicach intersuje sie tak wybranym hobbym??
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2007-10-02, 22:51   

Botanika to pojecie bardzo rozlegle jesli chodzi ci o krzaczki kwiatki drzewka itp to znajdzie sie pare osob ale jesli chodzi ci o wglebianie tajnikow botaniki to juz bedzie troche inaczej z tym.. ja np lubie ogolnie przyrode jesli chodzi o drzewa krzewy kwiaty ale np nie interesuje mnie np ile i co ile swierk potrafi wypuscic szyszki z ktorych bedzie nowe drzewo.
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-03, 11:30   

gosiaczek86 napisał/a:
krzaczki [...] drzewka


Botanika to nauka zajmujaca sie roslinami, ich morfoloia. A do drzewek i krzewów to juz nie botanika tylko DENDROLOGIA. Ja znam sporo drzew i krzewów.

gosiaczek86 napisał/a:
nie interesuje mnie np ile i co ile swierk potrafi wypuscic szyszki z ktorych bedzie nowe drzewo.


Mnie to także nie interesuje i to bardziej jest genetyka.

Mi chodzi o to aby ta osoba poprostu lubiała roślinki troche znała sie aby rozpoznac że to jest wrotycz a to jest jaskier. Ja mam to zainteresowanie jakim jest botanika przez tate bo on jest lesnikiem i w pracy znajomość roślin to ważna rzecz. Ja jeżdze rowerem za kanał na te rozlewiska, mam swoje miejsca gdzie jeżdże i patrze jak sie utrzymuje kolonai salwini pływajacej albo kotewki orzech wodny. Znalazłem także pływacza zachodniego. Albo czy ktoś wiedział że na Drugim Stawie mamy salwinie pływającą która wystepuje koło Brzegu dośc licznie a w innych województwach bardzo żadko. W Górach to jest poprostu nie do zobaczenia. Jeżdże także do rezerwatu Ryczyn ale na wiosne bo kwitnie czosnek niedźwiedzi który na Ukrainie jest zrywany na obiad a w Polsce chorniony. Rozpisałem sie dość ale to zacheta że wokół Brzegu sa miejsca warte zobaczenia:))
0 UP 0 DOWN
 
AgnieszkaŚ. 

Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lut 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-13, 21:47   

Witaj, ja się interesuję botaniką, studiuję na Uniwersytecie Przyrodniczym ochronę środowiska i jestem na specjalizacji ekologia. Sporo się uczę o roślinakach. Pozdrawiam.
AgnieszkaŚ. z Brzegu
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: botanika


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu