Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2008-01-02, 00:45
Funk You Brzeg!! :) [koncert] - Ibiza 30.12.2007 :)
Autor Wiadomość
damat 

Wiek: 46
Dołączył: 26 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-26, 10:52   Funk You Brzeg!! :) [koncert] - Ibiza 30.12.2007 :)

Występ zespołu Funk You

Oldskulowe: funkowe, jazzowe, taneczne i filmowe klimaty
7-mio osobowy zespół, sekcja dęta

repertuar: J. Brown, S. Wonder, Jamiroquai, US3, Commodores, Herbie Hancock, Alicia Keys......

Brzeg, klub Ibiza, 30.12 18:30 wstęp 5,-
www.funkyouband.com

Zapraszamy :D
Zacznij żegnać stary rok już 30-tego grudnia razem z Nami :) )

Instrukcja obsługi zespołu Funk You:
1. W utworze Sex Machine (Gerappa) spiewać razem z Nami w refrenie "Get On Up"
2. W drugim secie tanecznym na parkiet wyskoczyć :)
3. Dobrze się bawić i klaskać :)

Ostatnio zmieniony przez damat 2007-12-27, 10:37, w całości zmieniany 7 razy  
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 11:25   

są ograniczenia wiekowe?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-26, 12:55   

draq napisał/a:
są ograniczenia wiekowe?


Draq'u - wejdziesz pod moją opieką :P . Trzaby do kalendarza wpisać (znaczy forumowego i tego osobistego).

Się nam scena klubowa rozkręca, motyla noga :D . Fajno jest....
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 13:09   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Trzaby do kalendarza wpisać (znaczy forumowego


No przepraszam Cię bardzo, ale ja Cię bardzo przepraszam :-P , w forumowym już "dawno" jest, a do osobistego jak najbardziej...

Franco Zarrazzo napisał/a:
Draq'u - wejdziesz pod moją opieką


I pod moją, a co!
Koncert będzie z pewnością prześwietny, więc na pewno warto przyjść posłuchać i pobawić się! Z całą odpowiedzialnością zachęcam wszystkich - nie pożałujecie !
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-26, 13:20   

smooth napisał/a:

No przepraszam Cię bardzo, ale ja Cię bardzo przepraszam :-P , w forumowym już "dawno" jest, a do osobistego jak najbardziej...


No fucktycznie - przepraszam że przepraszasz, więc nie przepraszaj. Do osobistego zaraz się zrobi...


smooth napisał/a:
I pod moją, a co!
Koncert będzie z pewnością prześwietny, więc na pewno warto przyjść posłuchać i pobawić się! Z całą odpowiedzialnością zachęcam wszystkich - nie pożałujecie !


Obiecanki cacanki a głupiemu... znowu się ponaumawiamy i sam będę kibicował :P . Znaczy wył i robił za całą widownię :P .
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2007-12-26, 13:29   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Obiecanki cacanki a głupiemu... znowu się ponaumawiamy i sam będę kibicował . Znaczy wył i robił za całą widownię .

Tym razem ja sie na pewno pojawie wiec sam nie bedziesz :wink:

Nie mozna opuscic takiego koncertu!
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 14:30   

A jakies after party bedzie?? Oczywiscie, ze sie pojawie :) i namowie kilka osob, bo takiego koncertu to dawno w Brzegu nie bylo...
0 UP 0 DOWN
 
anysz 


Wiek: 46
Dołączył: 26 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 15:09   

Hmmm z tego co widze to chyba tylko znajomi zespolu napedzaja gosci....a tak na serio warto na Nich isc???
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-26, 15:12   

Ja nie jestem znajomym zespołu, ale kiedyś "przypadkiem wtargnąłem" na ich próbę i imho warto. Na żywo nie widziałem - nie było okazji.
0 UP 0 DOWN
 
anysz 


Wiek: 46
Dołączył: 26 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 15:17   

Hmmm...slyszalem, ze graja praktycznie tylko covery...mam nadzieje ze robia to dobrze i ze sa fair prezentujac ogrinalnego wykonwace...ale trzeba przyznac ze funk to jest cos co podkreca do zabawy!!!...mam nadzieje, ze znajde czas i wdepne na koncert...

:offtopic: swoja droga troche wstyd, ze nie ma w Brzegu jakiejs knajpki typowo koncertowej - chocby malej ze scenka na ktorej grano by jazz, bluse, funk ... w kazdy np. czwartek....moze sie kiedys doczekamy bo poki co same spędy z Radiem Zet w glosnikach...ech :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-26, 15:27   

Wiesz... ja mam wrażenie, że po latach marazmu coś w Brzegu drgnęło. I może powoli, powoli... W innym wątku ktoś napisał, że Brzeska gastronomia zaczyna walczyć o klienta, więc juz tylko o krok do specjalizacji lokali. Imho jesteśmy bliżej, niż Opole, gdzie knajpy opanowało techno, rap i reagge. Nawet przeklimatyczny Highlander stracił dawny klimat. Nie mam nic do rapu ani reagge, ale czegoś jakby brak. Czasami jakiś sporadyczny koncercik się pojawi. No ale tam i Filharmonia, i MOK - jak się chce, to w Opolu można nasyciś się sztuką...

Najgorsze jest to, że zaraz po Nowym Roku znowu ludzie z Brzegu wyjadą na studia i do pracy do Krainy Mgieł i znowu się w tygodniu zrobi pustka w knajpach. No i jeszcze jest kwestia zarobków, ktore są raczej nieadekwatne do kosztów regularnych spotkań przy muzyce na żywo i szklanie czegoś w ręku.
0 UP 0 DOWN
 
anysz 


Wiek: 46
Dołączył: 26 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 15:35   

Hmmm...szczerze piszac od 10 lat czesciej przebywam we Wrocq niz w Brzegu, ale zawsze lubie tu sobie przyjechac wypoczac...tylko co tu robic???Nawet kino "dzieki" odplywowi mlodziezy przestalo istniec...jedyna rozrywka to poogladanie "Stalowek" ew. piwko w Brzeskiej czy Karczmie...zatem nalezy sie cieszyc ze ludzie probuja cos tu zrobic!!!
IMHO nie bedziemy jednak super-centrum kulturalnym nawet w skali o
Opolsczyzny...na skutek rzeczy o ktorych napisales...z drugiej strony prawie 40 tys ludzi to dosc silny osrodek kulturalny...zatem wspieram kazda ciekawa incjatywe ;) powodzenia!
I do zobaczyska jak sadze na koncercie.... :lol:
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-12-26, 15:48   

anysz - czy byłeś w Ibizie na kocercie /bo myśle że staramy się od kilku miesięcy aby Ibiza była takim klubem/ / dobra akustyka, wygodne kanapy, dobre trunki/ tylko jest jeden problem w Brzegu - brak publiki / na koncercie Blues jak Cobra / dawny zespół Piersi - wstęp tylko 5 zł - było raptem 30 osób
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-26, 16:04   

anysz napisał/a:
\ Nawet kino "dzieki" odplywowi mlodziezy przestalo istniec...


No kino to przestało istnieć z nieco innych względów. Jako jego trzyletni dzierżawca mogę coś na ten temat powiedzieć i chyba w końcu rozgrzebię archiwa :) . Tak w skrócie tutaj tylko powiem, że jednym z powodów upadku kina było... województwo opolskie :) . Opolskie kina były wrzodem na d... PIF Silesia Film z Katowic, która w dobie przemian opolskie kina siłą odgórnych decyzji miała we władaniu. Miała na pieńku z wojewodą opolskim i się nie mogła dogadać. Inna sprawa, że niezależne kino w Brzegu nie było na rękę ówczesnym władzom miejskim i specjalistom od kultury (to moje zdanie, którego potwierdzenia mogę dochodzić w protkołach z sesji Rady Miasta różnych kadencji).

Chyba muszę usiąść ze specjalistami od historii miasta na tym forum i przekazać do nieco z tamtych lat...

A w Brzegu czasami jest co robić, czasami nawet nie wyrabia człowiek z imprezy na imprezę, nie mówiąc już o odpoczynku na łonie, znaczy Parku Wolności ;) . Po prostu jest ciszej i spokojniej (o ile nie ma wesela w knajpie przez ulicę i tak dalej :P ).
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2007-12-26, 16:06, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 16:09   

Wiecie co czy warto iść to przekonacie sie zaglądając na koncert! Znajomą zespołu nie jestem a z chęcią kolejny raz wybiorę się i zobaczę postepy grupy i wszystkich zachęcam bo jednak lepiej wyrabiać własne gusta niż kierować sie opinią i sądami innych osób chociażby byli to wirtuozi wszelkich instrumenalii i wokali świata :) Polecam i do zobaczenia na koncercie! (p.s. a 5zł to nie jest tak dużo...jednego piwka odmówicie sobie;))
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 12, 2007, 30, brzeg, funk, ibiza, koncert, you


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu