Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie w okolicach Brzegu zrobic wesele?
Autor Wiadomość
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2006-09-12, 22:00   Wesele

Jeśli pozwolicie trochę sobie popiszę.
Więc wychodziłam za mąż dwa tyg. temu i podzielę się z wami doświadczeniami.
Kilka osób pisało o Firmie z Gracz - otóż to są Państwo Muszyńscy, tel. jeśli ktoś chce to proszę napisać do mnie. SĄ POPROSTU WSPANIALI!!!!! Moje wesele było ogromne, bawilo się 160 osób, a mimo to co miało być gorące takie było, to co miało być schłodzone też było, a przy tym niska cena za osobę - nas wyniosło 103 zł w tym 5 gorących posiłków, sałatki, szaszłyki, wędlina (swojska!!!!! - sami robią przekładańce, wędzą szynki itp.) Zaopiekowali się napojami i alkoholem i nic nam nie poginęło. W tej cenie przystoili nam salę, toalety były cały czas sprawdzane - bo wszystkie środki higieniczne oni mają w tej cenie co podałam. PRzystroili wejście na salę, i moje podwórko. MAJĄ SWOJE NACZYNIA!!! NIe musiałam sztukować niczego. Poprostu oni są profesjonalni.

Co do orkiestry - mieliśmy Horyzont z Lewina Brzeskiego - kochani oni są poprstu ........, poprostu wymiatają. Każdy się pobawi, starszy, młodszy, dziecko, babcia. Mają dużo zabaw, są bardzo mili i kulturalni,

Fotograf - Agfa, Brzeg, ul. Dzierżonia - zdjęcia piękne, naturalne, bez sztucznych poz, zdjęcia robione w Łosiowie - ekstra.

Salę polecam tą w Łosiowie, jest naprawdę super. My mieliśmy w Pogorzeli - czyli tam gdzie mieszkamy :)

Kamera - napiszę jak już dostanę materiał filmowy, bo jakoś do tej pory jeszcze go nie odebraliśmy :P

Ogólnie kochani nie decydujcie się na robienie wesela samemu - to jest koszmar. U brata tak było - wszyscy biorący udział w przygotowaniach byli padnięci na weselu.

Organista w kościele - był super :)

Jeśli ktoś chce dostać namiary na kogokolwiek opisanego przeze mnie to proszę napisać na gg 9102834, chętnie odpowiem.

A tymczasem mi pozostały już tylko wspomnienia i chęć przeżycia wszystkiego jeszcze raz :)
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2006-09-12, 22:32   

HS-R napisał/a:
Organista w kościele - był super

ale widze ze o Panu Mlodym ani wzmianki :)
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2006-09-13, 11:06   

Wkleję co już gdzie indziej napisałam:

Kochany, przyczyną, że o nim nie wspomniałam, jest to, że pisałam o przygotowaniach, całej otoczce ślubu, o stan psychiczny mnie nikt nie pytał... A prawda jest taka, że mój mąż jest dla mnie najważniejszą osobą pod słońcem, niebem, sklepieniem, wszechświatem itd. Jest moim pierwszym i ostatnim (mam nadzieję) mężczyzną.

Wystarczy tłumaczeń?? :P
0 UP 0 DOWN
 
juna 

Wiek: 48
Dołączyła: 23 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-23, 10:23   

A miał ktoś z Was wesele w hotelu Romeo? Jak tam jest?
Pozdrawiam
Juna
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2007-01-23, 18:02   

HS-R napisał/a:
Kochany, przyczyną, że o nim nie wspomniałam, jest to, że pisałam o przygotowaniach, całej otoczce ślubu, o stan psychiczny mnie nikt nie pytał... A prawda jest taka, że mój mąż jest dla mnie najważniejszą osobą pod słońcem, niebem, sklepieniem, wszechświatem itd. Jest moim pierwszym i ostatnim (mam nadzieję) mężczyzną.



przejdzie Ci :)


PS . Zartuję /// :)
0 UP 0 DOWN
 
Elmirka 



Wiek: 38
Dołączyła: 31 Sty 2007

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2007-02-09, 13:53   Polecam Herbową

:roll: Ja proponuję w Herbowej. Obsługa jedzenie i lokal - wszystko kapitalne. Świeże, dobre, i tanie. Nie płacisz za wynajem sali, tylko za jedzenie, za osobę można się zmieścić w granicach 75-100 zł i jest wszystkiego na prawdę duuuuużo. Resztę dostajesz do domu, pięknie ułożone na ich półmiskach. Co do poprawin to nie wiem ile kosztuje, bo załatwiałam samo wesele. Kamerzystę polecam pana Damuć, mieszka na Chrobrego, jest jednym z najlepszych w brzegu, a dużo płyt obejrzałam zanim podpisałam z nim umowę. Fotograf tylko pan Michalak, jest perfekcyjny i tu nawet nie ma co pol :roll: emizować. A do orkiestry zdania są podzielone, ja wzięłam zespół Primo z Mąkoszyc. Pamiętaj, że wszystko trzeba załatwiać rok wcześniej, bo później najlepsi nie mają terminów. Miłej zabawy!!
0 UP 0 DOWN
 
Baset 

Wiek: 41
Dołączył: 27 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-27, 13:00   

alferx napisał/a:
Ja bym polecił Lagunę.

Zalety :
- Z dala od centrum (na uboczu, bez przypadkowych gości)
- bardzo dobra kuchnia (jeżeli szefem kuchni dalej jest młody wiekiem kucharz, który 2 lata temu tam piastował to stanowisko)
- w miarę duży parkiet
- wystrój i obsługa tez na poziomie.
- Nocleg (dla bardziej znurzonych gości) na piętrze

Wady:
- Z dala od centrum (trzeba zapewnic dowóz/odwóz osobom)
- cena - jednak nie jest to najtańszy lokal

Tak było 2 lata temu i bardzo mi się spodobało na weselu wesele na którym tam byliśmy. Na tej podstawie oceniłem ten lokal.


Hmm.. Lokal całkiem elegancki - faktycznie, na miłym uboczu - też racja, poza tym całkiem przyzwoity wystrój miejsca dla nowożeńców, ale z tym dużym parkietem to chyba lekka przesada. Na większe wesele to się trochę nie nadaje (60 gości to może się tam zadeptać :twisted: ).
O stronie finansowej nic nie wiem, więc niestety nie pomogę...


Ps. CZY KTOŚ ZNA DOBREGO, ENERGICZNEGO ORGANISTĘ DO "WYKORZYSTANIA" NA ŚLUB???
0 UP 0 DOWN
 
ewciagal 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-22, 12:17   Palac w Losiowie-namiary

Czy ktos zna numer telefonu lub strone Palacu w Losiowie...Nigdzie nie moge znalezc... :)
0 UP 0 DOWN
 
hamfast 

Wiek: 47
Dołączył: 16 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-21, 10:42   Re: Palac w Losiowie-namiary

ewciagal napisał/a:
Czy ktos zna numer telefonu lub strone Palacu w Losiowie...Nigdzie nie moge znalezc... :)

gdzieś mam zapisany, jak znajdę, to podam.
Ale w temacie pałacu w Łosiowie, to mam taką uwagę:
Chodzi o OODR w Łosiowie, tak?
Jestem z Lewina, też zastanawiałem się nad robieniem wesela w OODR-ze, ale Tak:
Kiedy zadzwoniłem do nich, panie rozmawiały ze mną w takim tonie, że odniosłem wrażenie, że oni chyba nie są tam w pełni nastawieni na takie imprezy. Nie potrafiły mi podać żadnych wiadomości: czy w ogóle wynajmują, czy można u nich wynająć nocleg, itp. Ze wszystkim odsyłały mnie do szefa, którego wtedy akurat nie było. Miał być dopiero po 17.10.
Po tej dacie nie zadzwoniłem jednak do nich, bo wcześniej rozmawiałem z restauracją, z której chciałem mieć catering. Powiedziano mi, że robili tam wesele raz i nieszczególnie są zachwyceni. Sala jest mała - na 30 -40 osób (wszystko podaję tak, jak usłyszałem, sam nie sprawdzałem na miejscu w Łosiowie), tańczyć trzeba na korytarzu. Jeśli chodzi o catering to problem jest taki, że wtedy, jak tam robili wesele, że w kuchni były tylko dwie kuchenki elektryczne i jedna mikrofala, i jak to wszystko chodziło razem, to wysiadały korki (nie licząc, że jeszcze gra orkiestra i oświetla się salę).
Acha! Panie w Łosiowie podały mi tylko jedno - wynajem sali: 1500 zł.

Ktoś mi może powiedzieć, czy mam dobre wiadomości?
czy może po prostu mówię o innym pałacu :oops:

Jeszcze jedna ważna dla mnie sprawa: CHCE ZROBIC WESELE W LEWINIE, 06.09.2008 I SZUKAM KAPELI. CHCIALEM "HORYZONT", TAK TU ZACHWALANY, ALE MAJA JUZ TEN TERMIN ZAJETY :cry:
POMOZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moderowany przez jadore:
Chyba nam jakoś ten post umknął, żeby podkreślić ważność informacji, proszę raczej stosować pogrubienie tekstu, powiększenie czcionki lub zmianę jej koloru, bowiem:

Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Na forum nie piszemy z użyciem Caps Lock

Ostatnio zmieniony przez jadore 2007-11-22, 12:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
CAMPARI 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lis 2007

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2007-11-22, 02:20   ZESPÓŁ NA WESELE

MOGĘ POLECIĆ USŁUGI MOJEGO ZESPOŁU - CAMPARI. JESTEŚMY Z KĘDZIERZYN - KOŹLA ALE NIE MA TO ZNACZENIA. GRAM W BRZEGU W MARIO, LAGUNIE, W TYM ROKU SYLWESTRA W ROMEO. POSIADAMY W PORÓWNANIU Z INNYMI ZESPOŁAMI WYSOKIEJ KLASY SPRZĘT NAGŁAŚNIAJĄCY I OŚWIETLENIOWY, CENY PODOBNE. SZCZEGÓŁY NA WWW.CAMPARI.HOME.PL TEL. 669 980 001. MOŻNA DOSTAĆ W MARIO PRZY UL. ELEKTRYCZNEJ NASZĄ PŁYTĘ I WIZYTÓWKI, LUB ZAMÓWIĆ POCZTĄ - GRATIS.

Moderowany przez Inez:

Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Na forum nie piszemy z użyciem Caps Lock
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-11-22, 09:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
moonlight00 

Wiek: 33
Dołączyła: 07 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-27, 13:01   

slawq napisał/a:
co do sali to bylem na wyszynskiego, w beselu, relaksie, herbowej, ratuszowej ..... ale jesli mialbym sie decydowac teraz to tam gdzie ostatio bylem - sala w Brzezinie - piekna, duza , nowa.... tylko ten dojazd....


w beselu nie bylam ale mialam okazje spróbować kilka dań tamtejszej kuchni bo mój dobry kolega był tam na praktyce. teraz tam pracuje. sala w brzezinie jest przestronna ale z tego co wiem to trzeba miec wlasny catering w lecie przy dobrej pogodzie mozna sie bawic na dworze jest duzo miejsca.
a sala na wyszynskiego?? tez duza ale według mnie potrzebny remont bo niezbyt piekna.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, gdzie, okolicach, wesele, zrobic


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu