Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sesja ślubna 14/15 kwiecień 2008
Autor Wiadomość
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2007-11-05, 19:36   Sesja ślubna 14/15 kwiecień 2008

witam :D

szukam chetnych, ktorzy chcieliby sie pobawic w 'fotografa slubnego' :)
(czyli ze tak powiem sesja nieodplatna, propozycja dla kogos kto lubi i w miare potrafi robic dobre zdjecia oraz posiada odpowiedni sprzet)...

chcialabym zrobic kilka sesji w zupelnie roznych miejscach i klimacie... np. laka pelna kwiatow, jakis ladny park z jeziorkiem, riuny zamku (blagam tylko nie zamek w brzegu!), skansen w bierkowicach itp.
oferuje swoj samochod i kierowce na potrzeby dojazdu (w obrebie mniej wiecej woj. opolskiego), wodeczka i ciasto weselne gwarantowane!! :D

czekam na propozycje ciekawych miejsc do sesji, no i osob chetnych podjac sie takiego wyzwania :)

tylko powazne propozycje i naprawde zdecydowane osoby, a nie moze... ymmm... ale nie wiem czy na pewno.... bo nie chce zostac pozniej na lodzie i w ostatniej chwili kogos szukac....

takze licze na WAS :)
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-05, 19:43   

colutea napisał/a:
czekam na propozycje ciekawych miejsc do sesji,


Kopice... koło Grodkowa... piękne ruiny neo-gotyckiego pałacu.


kurde... mógłbym porobić foty... ale niestety sprzęt do serwisu na conajmniej 2 miechy leci :/ :(



ps. Nie zauważyłem terminu tej sesji.... :) <lol2> ... ale i tak te terminy odpadają :P myslalem ze to teraz jakoś. Życzę powodzenia ! :D
Ostatnio zmieniony przez wojtazik 2007-11-05, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-11-05, 20:54   

colutea widziałam zdjęcia z sesji w Łosiowie w Ośrodku Doradztwa Rolniczego, przepiękna sceneria :]
0 UP 0 DOWN
 
referee9o 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-05, 21:47   

wojtazik napisał/a:
Kopice... koło Grodkowa... piękne ruiny neo-gotyckiego pałacu.

Co do tych ruin to musze potwierdzić naprawdę piękne miejsce i według mnie doskonałe na fotografie ślubne :) Szcególnie właśnie wiosną, gdyż zamek otoczony jest parkiem... Piękna okolica tylko niestety szkoda, że bardzo zaniedbana :/ Całość moze nie budzi aż tak pozytywnych wrażen, ale na fotografii pięknie wygląda... takie są moje osobiste odczucia, więc rownież polecam to miejsce.
P.S. jest wiele stron www poświęconych własnie temu zamkowi, a raczej jego ruiną, więc łatwo możesz znaleźć zdjecia tych okolic ;)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-11-05, 22:04   

Necia napisał/a:
widziałam zdjęcia z sesji w Łosiowie w Ośrodku Doradztwa Rolniczego, przepiękna sceneria :]


Potwierdzam. Moja kuzynka miała tam sesję zdjęciową po swoim ślubie i zdjęcia wyszły naprawdę przepiękne. Tam właśnie jest park z jeziorkiem, dużo zielonej trawki i ogólnie bajkowy klimat.
Jeśli chodzi o zdjęcia w ruinach, to mój brat też posiada takowe, nie wiem skąd dokładnie, ale na pewno w okolicach Brzegu. Zdjęcia te najładniej wyglądają czarno-białe. Ale chyba też dużo zależy od fotografa, bo jednak profesjonalne zdjęcia, to profesjonalne i na pewno doświadczony fotograf nie będzie 'eksperymentował' na zasadzie: uda się lub nie, ale będzie miał wszystko 'obcykane' :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wiki 
Verbeina



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Lis 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z Nieba

Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 2007-11-06, 11:20   

Necia napisał/a:
colutea widziałam zdjęcia z sesji w Łosiowie w Ośrodku Doradztwa Rolniczego, przepiękna sceneria

Faktycznie, miejsce idealne na tego typu fotki :)
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-25, 20:46   

colutea napisał/a:
szukam chetnych, ktorzy chcieliby sie pobawic w 'fotografa slubnego'


Hej
No ja mogę się zgłosić :)

kontakt na PW :)

Pozdrawiam próbki moich prac na stronie www i blogu :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 1415, 2008, kwiecien, sesja, slubna


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu