Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-11-04, 23:06
Dział RANDKA- ankieta

Czy na forum powinien powstać dział RANDKA?
Tak :]
60%
 60%  [ 58 ]
Nie :(
39%
 39%  [ 38 ]
Głosowań: 96
Wszystkich Głosów: 96

Autor Wiadomość
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 16:33   Dział RANDKA- ankieta

Drogi forumowiczu, czy uważasz, że czegoś brakuje na naszym Brzeskim Forum? Coś Cię nurtowało ale do tej pory nie wiedziałeś co to? Podpowiem Ci w tajemnicy, że jest to Dział RANDKA ! 8)

Co dawałby taki dział?

    Możliwość założenia własnego ogłoszenia <może być, wedle woli, anonimowe>
    Możliwość odpowiedzenia na czyjeś ogłoszenie
    A co najważniejsze- możliwość poznania swojej drugiej połówki, być może osoby przeznaczonej, a moze możliwość poznania długotrwałej przyjaźni?


Gość , czy widzisz jak dużo oferuje Ci ten dział? Chcesz, żeby powstał? Daj szansę temu działowi, a przekonasz się jak wiele możesz zyskać ! Daj szanse innym poznać swoją drugą połówkę! Nie daj się ulec namowom niedowiarków, ten dział ma przyszłość :D !


Zachęcam do oddania pozytywnego głosu !
8)
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-10-12, 16:39   

O ile byłem na tak, to wstęp do ankiety skutecznie przesuwa mnie na stronę nie.
To miało wyglądać innaczej. Miało dotyczyć nie tylko randek, a co za tym idzie sam dział nie powinien być "randka" tylko coś, co bardziej wskazywało by na możliwość poznania się z kimś / zaprzyjaźnienia / podyskutowania na osobności.

Choćby prosta sytuacja. Po jednym moim poście Agnes już pisze, że tyle nas łączy ;) Tyle, że to o niczym nie świadczy. Stąd wniosek, że "randka" jest nieadekwatne.

Jak narazie jestem na NIE [choć głosu nie oddałem]. Jak wrócimy do pierwotnych założeń = tych o których użytkownikom się rozchodzi, to chętnie dam TAK.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 16:41   

jestem za nie widzę nic w tym złego, wprost przeciwnie :) może być fajna zabawa.

można pozna osoby z drugiej strony monitora i nie tylko :)

Można zrobić taki dział na próbę jeśli nie wypali to się po prostu usunie
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 16:42   

Zróbcie ten dział :D i jeszcze dodajcie takiego gadajacego wariata jak w radce w ciemno "Głos" bodajze sie nazywalo: Kandydat nr 1 to człowiek rozsadny, jego zainteresowania to pilka nożna i nurkowanie. Uwielbia spedzac czas przy ksiązce..... Hahahah
Ostatnio zmieniony przez Juni 2007-10-12, 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 16:58   

O :lol: jak to łatwo człowiekowi humor poprawić :) Przeczytałam sobie ten temat i od razu :mrgreen: radość niesłychana, rozbawiło mnie niemal do łez ...

Ostatnimi czasy mało się dzieje na forum jakoś, więc może ten nowy dział coś rozrusza :)
Junikoks napisał/a:
jeszcze dodajcie takiego gadajacego wariata jak w radce w ciemno "Głos"

Rozumiem Junikoks, że zgłaszasz się na ochotnika jako "Głos" bynajmniej nie rozsądku :wink:
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 17:11   

Sama idea pomysłu fajna. Jeżeli chodzi o same randki, to też to ciężko widzę ale póki się nie spróbuje doputy będziemy tutaj gdybać, dlatego oddałem głos na tak.
Ale przecież jak ktoś tam napisał to przecież nie muszą być tylko randki.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-10-12, 19:00   

Jak na razie nie widzę sensu powstania takiego działu. Głosu jednak jeszcze nie oddałam, czekam na jakieś bliższe informacje jak miałoby to funkcjonować. Osobiście poznałam mnóstwo osób przez forum, GG czy ogólnie neta i to bez jakiś specjalnych działów. Myślę, że poznam mnóstwo kolejnych bez względu na to, czy dział randka powstanie czy też nie. Jeśli jest się komunikatywną i otwartą osobą to łatwo nawiązuje się znajomości i nie potrzeba do tego pośredników ;)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-10-12, 19:03   

Inez, taak :) i nie którzy z lekkim zdziwieniem poznali ciebie :D

Mina Paszteta na imprezie u Yasia :D Bezcenna ;)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-10-12, 20:02   

Ja osobiście jestem na TAK :)
Przecież istnienie takiego działu nikomu nie zaszkodzi :) A wręcz przeciwnie, wielu osobom może pomóc ośmielić się w kontaktach z innymi.
Może nawet nie chodzić tylko o spotkania typu randki, ale także o zwykłą rozmowę.
Ilu z nas siedzi teraz przy komputerze nie mając nic ciekawego do roboty, a dzięki pomysłowi Verbeiny mogłoby sobie miło z kimś porozmawiać, spotkać się, czy inne :D
Zresztą w dzisiejszych czasach wszystko się rozwija a na naszym kochanym forum zrobił się mały zastój, może akurat Randki coś zmienią :)
Ja osobiście też nie korzystam z kilku działów na forum, co nie znaczy, że mają one nie istnieć, bo jak to mówią: "każda potwora znajdzie swojego amatora" :P
Mi osobiście dział taki nie przeszkadza :) Fajnie, że ktoś interesuje się forum, chce go 'modernizować' i zwiększać liczbę forumówiczów i oczywiście maksymalizować ich zadowolenie :)
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-10-12, 20:15   

Oddałam głos na nie.
Uważam, że jest tyle portali randkowych, że po co tworzyć tu kolejny. To jest moje zdanie i tyle.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-10-12, 20:16   

ad_kaska napisał/a:
Przecież istnienie takiego działu nikomu nie zaszkodzi :)

Nie do końca. Wszystko zależy od tego jak będzie zorganizowany ten dział. Jeśli miałby to być tylko bełkot na zasadzie spamu i nabijania licznika to niestety zaszkodzi. Swego czasu fajnym pomysłem był shoutbox tylko, że zamiast być miejscem do przekazywania krótkich ważnych informacji stał się zabawką, która tylko obciążała serwer, a co za tym idzie spowalniała forum a wręcz powodowała przeciążenia i awarie. Wszystko jest dla ludzi pod warunkiem, że się odpowiednio z tego korzysta. Dlatego najpierw chcę bliżej poznać ideę i rozwiązania działu randka zanim wypowiem się czy jestem za.
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-12, 21:37   

dobra to teraz doloze jeszcze cos od siebie na dodatek wydaje mi sie ze verbeina nie powinnas tego dzialu prowadzic , czytalem to gdzies wyzej nie masz u forumowiczy chociazby wiekszosci akceptacji + 3 ostrzezenia jakos mi to nie podchodzi
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 22:52   

Ja jestem, jako współpomysłodawczyni, na tak, cieszę się, że Verbeina poruszyła tą sprawę na forum 8)
Ostatnio zmieniony przez Sawka 2007-10-12, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 22:55   

Hm..przykro mi czytając niektóre opinie, szczególnie te na mój temat....POmysł działu był mój i Sawci wiec myśle ze my mozemy to poprowadzic...Zreszta okaze sie z ankiety ile osob bylo na tak, jesli glosy na TAK wygraja to mysle ze to powstanie, a ostrzezenia....Hmmm...no fakt mam, ale uwazam ze nie slusznie no ale OK, przyzwyczaiłam sie ze na tym forum sa równi i równiejsi :(
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-12, 23:03   

verbeina napisał/a:
przyzwyczaiłam sie ze na tym forum sa równi i równiejsi :(
sama na taka opinie pracowalas to nie sa uprzedzenia ale fakty
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ankieta, dzial, randka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu