Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Ceny paliwa w mieście BRZEG.
Autor Wiadomość
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-17, 16:09   Ceny paliwa w mieście BRZEG.

Proponuje i zakładam temat potrzebny nam kierowca to znaczy, podanie cen orientacyjnych (widocznych na szyldach stacji paliw) by wiedziec jak sie one kształtują.

Stacja ORLEN - Łokietka

Pb 95 - 4.43
Gaz LPG - 2.29

SHELL - Łokietka

Pb 95 - 4.43
Gaz LPG - 2.29

BP - Starobrzeska

Pb 95 - 4.43

Alimar - Elektryczna

Gaz LPG - 2.08

GRUPA LOTOS - Obwodnica

Gaz LPG - 2.23



Jesli ktoś zna ceny innyc stacji to zapraszam do ich podawania by zrobic mape paliwową naszeego miasta. Pozdrawiam.[/b]
Ostatnio zmieniony przez lukstapol 2007-09-18, 09:53, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-17, 18:48   

Pewnie zaraz wywalą mój post bo nie w temacie.... ale podam ceny paliw z GDAŃSKA(tak dla porównania), z którego właśnie wróciłem... na radiu dzisiaj mówiłem wiec napisze i tutaj :)

ORLEN:

Pb95- 4.09 :shock:
GAZ- 2.09 :shock:

Pozdrawiam kupujących w Brzegu :P Wrocław 20gr taniej niż w Brzegu :D

A co do BP brzeskiej to chyba cena troszke wyższa tak ok 4.43 chyba coś mi tak migneło koło oka
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-17, 19:29   

Butter, to nie jest tak, że musisz na koniec Polski jechać, żeby się zdziwić jaka w tym Brzegu droga benzyna. W Oławie Pb95 kosztuje tylko 4.10 PLN za litr. Zgroza :|
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-09-17, 19:30   

w opolu tez jest taniej niż w Brzegu ;/
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-17, 19:38   

a czy rzecznik ochrony praw i konsumenta by sie tym nie zajal ? przeciez to jawny wqurw to co sie dzieje !
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-09-18, 14:46   

Dzisiaj na JET-cie w Opolu tankowałem ON za 3.57 mam nawet zdjecie ceny:) wrzucę je jeszcze dzisiaj....

Swoją drogą bojkot danej stacji paliw może mógłby przyczynić się do spadku cen na brzeskich stacjach :)
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-09-18, 15:05   

Ale już nie długo zima będzie to ceny spadną :P :D że u nas będzie 4,20 a we Wrocki 4,00.Coś nie tak jest na Brzeskich stacjach
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-18, 19:17   

ale przeliczajac to sobie * ilosc tankowanych litrow przez danego wlasciciela auta to sa majatki ! dla wlascicieli stacji benzynowych do przodu
0 UP 0 DOWN
 
Roman Bratny 


Wiek: 51
Dołączył: 18 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-18, 20:09   

witam
Fajnie że jest temat dotyczący cen paliw w naszym pięknym miasteczku Po cenach paliw z pewnością ktoś obcy doszedł by do wniosku, że żyją tu naprawdę zamożni ludzie, bo na mapie cen paliw w Polsce, Opolszczyzna jest najdroższym regionem a już Brzeg to czarna dziura bo nie ma już wyższych cen niż u nas. W Opolu aktualnie ceny np na bliźniaczej stacji SHELL są średnio od 35do40 groszy niższe, dlaczego????? otóż drodzy właściciele samochodów odpowiedź jest na pozór banalną, nasi wspaniali ajenci czy właściciele stacji dogadali się do ceny paliw i po prostu systematycznie ustalają ich poziom i uwierzcie to nie mój wymysł , bo nie należę do mitomanów, porozmawiajcie sobie z ludźmi którzy pracowali lub pracują na tych stacjach. Dobitnym dowodem na to jest zwykła logika, czy widzieliście kiedykolwiek w jakiejkolwiek innej dziedzinie handlu, to żeby ceny utrzymywały się u konkurentów na jednym poziomie??i to zawsze bez względu na sytuację czy rosną ceny czy też maleją na rynkach światowych Proszę Państwa oni nas jawnie łupią na kasę wprowadzając sobie zbiorowy monopol na cenę i tym powinien zając się urząd ochrony konkurencji i konsumenta. a może po prostu weźmy sprawę we własne ręce i jak to tylko możliwe przestańmy tankować na terenie Brzegu, ciekawe jak szybko zmiękną im rurki gdyby spadły im obroty na jakiś czas. Zobaczcie Państwo na cenę gazu, w przeciwieństwie do benzyny czy ropy są jednymi z najniższych w Polsce, z jednej prostej przyczyny Nestor i Coton mają ze sobą wojnę a przy tym oboje żyją i ludzi nie wkurzają. Pozdrawiam i polecam przemyśleć temat bo wypada dbać o swoją kasę :oops: ciekawe komu się narażę :lol: ale mam to gdzieś bo jestem z tych,którzy olali lokalne stacje i choćbym miał przywieść w baniaku to będę to robił żeby ze mnie skóry nie darli. cena oleju napędowego w Opolu z dnia 15.09.2007 stacja Shell, Lotos 3,65 - Brzeg 3,99,a nawet 4.00
0 UP 0 DOWN
 
jstaszek 



Wiek: 62
Dołączył: 30 Cze 2005

UP 22 / UP 18



Wysłany: 2007-09-18, 20:43   

lukstapol napisał/a:
SHELL - Łokietka

Pb 95 - 4.43
Gaz LPG - 2.29

mistrzostwo świata w ciągu jednego dnia
ceny z okna (widoczne):lol:
Pb 95 4,48
LPG 2,34
AUCHAN Bielany Wr (najtansza stacja w okolicy) +54 km dojazdu
4,16
2,08
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-09-18, 20:50   

Roman Bratny napisał/a:
Proszę Państwa oni nas jawnie łupią na kasę wprowadzając sobie zbiorowy monopol na cenę i tym powinien zając się urząd ochrony konkurencji i konsumenta. a może po prostu weźmy sprawę we własne ręce i jak to tylko możliwe przestańmy tankować na terenie Brzegu, ciekawe jak szybko zmiękną im rurki gdyby spadły im obroty na jakiś czas.


Popieram ceny są kosmiczne takie same jak za granicą np w Anglii ktoś sie powinien się tym zająć kretynizm nie zna granic tyczy to wszystkich stacji w brzegu

-------------------

A może jakieś afisze tylko nie wiem czy to jest dozwolone ceny w brzegu i np innych miastach przed stacjami rozwieść?

Moderowany przez Inez:
Poprawiono cytowanie. Posty scalono. W celu dopisania dalszej treści do postu proszę go edytować przyciskiem ZMIEŃ
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-09-20, 09:52, w całości zmieniany 5 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-09-18, 21:00   

Roman Bratny napisał/a:
tóż drodzy właściciele samochodów odpowiedź jest na pozór banalną, nasi wspaniali ajenci czy właściciele stacji dogadali się do ceny paliw i po prostu systematycznie ustalają ich poziom


to akurat zadna nowość... trzeba coś wymyslec jak z tym walczyć...

JOKER napisał/a:
może po prostu weźmy sprawę we własne ręce i jak to tylko możliwe przestańmy tankować na terenie Brzegu, ciekawe jak szybko zmiękną im rurki gdyby spadły im obroty na jakiś czas. to jest dobry pomysl dobra by była ta akcja tylko jak ja zorganizować?


taak:) popieram... moze jakies ulotki plakaty na CB ludzi informować...
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-18, 23:25   

Koledzy i Koleżanki, oto i mamy nowy rekord :D znalazłem benzynke o 50gr tańszą niż w Brzegu :D ŻORY- trasa Wisła-Katowice cena Pb95- 3,99zł/litr
Żeby nie było ze ściemniam zapraszam do komentarzy o artykule o paliwach w Polsce
http://www.finanse.wp.pl/...D1190153521.657
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-19, 09:18   

Dobra tak najlepiej zacznijmy rozdawac ulotki przed kosciolami :D ze benza droga to nam mohery pomoga :D panowie gdzie w tym sens a gdzie logika ?

Tankowanie specjalnie np. a olawie tez traci sens bo 60 litrow * 4.20 = 252 zl

zakladajac ze w brzegu benza jest po 4,5 = 270 zl !

Do olawy jest okolo 45 km ja czyli okolo 4 litry benzy = 16.8

WoW zarabiamy cale 1.2 :D Faktycznie oplaca sie jechac:D:D:D

Proponuje pomyslec nad modla aby pogadac z jakimis urzedami US albo ten Urzad ochrony Konsumenta :D w polsce jest tyle przepisow na pewno pod ktorys to podciagna:D
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-09-19, 10:39   

ty Baran jakiś przybity jesteś?? czy czytać nie umiesz??

butter napisał/a:
nawet wcześniej ktos na radiu przypominał o akcji omijania brzeskich stacji, w sensie takim ze kto nie musi ten nie tankuje w brzegu, czyli np jedzie gdzieś w trase to tankuje dopiero w oławie lub opolu zależy w który kierunku podąża.


chcesz to jeżdzij ja jestem często w Opolu wiec tam tankuje a czasem jak mam braki ( choć zdarza się to rzadko) tankuje w brzegu... a za te 1.20 kup se piwo z biedronki....
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, ceny, miescie, paliwa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu