Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Apel do wszystkich!
Autor Wiadomość
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-08-10, 11:31   Apel do wszystkich!

Panie, Panowie, droga młodzieży (jak kiedyś mówiono) piszcie co uważacie za stosowne, ale piszcie! Co piąty temat-ponad tysiąc wyświetleń, czyli jest potrzeba (społeczna), jest zainteresowanie tylko Waszego udziału brak. Czym więcej opinii, pomysłów, zdań na dowolny temat, tym większa szansa na to, że coś ruszy, coś się zmieni. To coś może się zmienić właśnie za Waszą przyczyną. Kilka kolejnych odpowiedzi pisanych z podobnym przekonaniem i odczuciem wyłącza skutecznie wszystkich nawiedzonych adwersarzy, obojętnie czy przedstawiających opinię prywatną, czy urzędową. To w zasadzie jedyna możliwość zaprezentowania Waszych przemyśleń, odczuć, stosunku do otaczającej rzeczywistości.
Czy czytając najprzeróżniejsze posty nie macie nic do dodania?
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-10, 12:14   

roztropek ty natomiast masz dużo do dodania najchętniej po twoich postach widać ze zagazowałbys wszystkich imprezowiczów, lidzi słuchających muzyke i wogóle mlodziez bo wszystko co mlode ci przeszkadza
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-10, 12:31   

Roztropek napisał/a:
To w zasadzie jedyna możliwość zaprezentowania Waszych przemyśleń, odczuć, stosunku do otaczającej rzeczywistości.
Czy czytając najprzeróżniejsze posty nie macie nic do dodania?



czasem mam do dodania ale nie chce robic rozruby na forum i wole pewne kwestie przemilczec np. odnosnie twoich postow roztropku.... moj komentarz moglby zakonczyc sie ogolna "szprzeczka" i nie byloby milo i powstalby jak znam zycie wielki :offtopic:

wiec czasem lepiej milczec niz wdawac sie w debilne rozmowy........
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-10, 12:34   

oj Blaster... przesadzasz...

Panie Roztropku... możliwe, że chodzi o to, że w temacie została już wypowiedziana strona, którą popieramy i nie ma sensu się powtarzać... Osobiście bardzo często rezygnuję z wypowiadania się głównie dlatego, że ktoś napisał już coś, co mi od razu przyszło na myśl jeśli chodzi o dany temat... a powtarzanie opinii nie jest chyba najważniejsze.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-10, 12:43   

nie prtzesadzam jest to moje zdanie i czasem jak napisal pasztet wole nic niemowic bo wiem ze zaraz będzie odwet porpostu.
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-10, 12:47   

czyli boisz się konfrontacji swojego zdania z poglądami innych...

albo nie potrafisz spokojnie dyskutować i akceptować odmiennego zdania innych...

z jednej strony się nie dziwię... z drugiej lubię dyskusje z opozycją do mojego zdania... :)
Ostatnio zmieniony przez Manuela 2007-08-10, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-10, 13:06   

Manuela napisał/a:
czyli boisz się konfrontacji swojego zdania z poglądami innych...

albo nie potrafisz spokojnie dyskutować i akceptować odmiennego zdania innych...

z jednej strony się nie dziwię... z drugiej lubię dyskusje z opozycją do mojego zdania..


ja zabiore głos odnosnie twojego postu ;) zawsze moge pogadac z kims kto ma inne zdanie ale nie lubie osob ktore na chama probuja mi wmowic ze maja racje gdy jej nie maja albo nie chca przyjac mojego zdania do siebie wiec czasem odnosnie paru osob na forum wole nic nie mowic bo to jest wkurzajace jak na ciebie najezdza i nie da sobie nic powiedziec ;)
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-08-10, 13:20   

Manuelko ja sie niestety(albo stety :) ) musze sie zgodzić z Blasterem i Pasztetem... Każdy kto ma inne zdanie niż wiekszość jest od razu atakowany i przychodzi jakiś mod(najczęściej Smooth) i sypie ostrzeżeniami bo prowokujemy - tylko dlatego, że mamy inne zdanie niż wszyscy...
a Roztropek nie miał sie już do czego przyczepić, to przyczepił sie tym razem do wszystkich :mrgreen: ...dla odmiany...
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-10, 13:27   

zwróć uwage na posty roztropka ;) w stosunku do innych... ja mam swoje zdanie nikt go nie zmieni ale sorry zamiast czasem rozmawiać z "debilami" wole zamilknąć niż zniżać sie do ich poziomu :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-10, 13:34   

Ja się też zgadzam z Pasztetem, Blasterem i Agnes. Mam momentami wrażenie, że panuje tu pewna "prywata". Są ludzie, którzy mogą napisać wszystko, a są ludzie, którzy zaraz dostaną ostrzeżenie. Dlatego też czasem wolę się nie wypowiadać, co nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. Ale walka z wiatrakami bywa żmudna i jest po prostu bez sensu.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-10, 13:37   

ad_kaska napisał/a:
ą ludzie, którzy mogą napisać wszystko, a są ludzie, którzy zaraz dostaną ostrzeżenie


Z tym sie nie zgadzam i Yasiu pewnie tez sie nie zgodzi..... Mozna wypowiadać swoje zdanie ale w granicach przyzwoitości nikt nikomu nie daje przecież ostrzezenia za to ze ma zielone oczy a nie brazowe..... jak ktos ma ciety jezyk i obraza innych powinien sie liczyc z tym ze dostanie ostrzezenie......
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-10, 13:41   

ale np jedni z aofftopy dostaja ostrzezenia a inni nie :) miałes ostatnio topic ages i co mi z tego ze np smooth sobie sam postawil tabliczke? tym bardziej dlamnie byl ten post debilny skoro wiedzial ze pisze nie na teamt to po co pisal zeby sobie tabliczke postawic ? lol debilne
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-08-10, 13:42   

Agnes napisał/a:
sypie ostrzeżeniami


a możesz mi pokazać te posypane ostrzeżenia, bo ich nie widzę :)

Agnes napisał/a:
tylko dlatego, że mamy inne zdanie niż wszyscy...


za to nie można otrzymać ostrzeżenia ;)

ad_kaska napisał/a:
Mam momentami wrażenie, że panuje tu pewna "prywata". Są ludzie, którzy mogą napisać wszystko, a są ludzie, którzy zaraz dostaną ostrzeżenie.


a możesz dać jakiś przykład.....bo poteoretyzować to sobie możemy :) ....przykłady :)

pasztet007 napisał/a:
Mozna wypowiadać swoje zdanie ale w granicach przyzwoitości nikt nikomu nie daje przecież ostrzezenia za to ze ma zielone oczy a nie brazowe.....


znieśli to??......a niech to :P
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-10, 13:43   

Blaster ;) czasem tak jest ;) i nic nie poradzisz:D

moze i debilne ale takie sa uroki kazdego forum ;)

KtOŚ napisał/a:
pasztet007 napisał/a:
Mozna wypowiadać swoje zdanie ale w granicach przyzwoitości nikt nikomu nie daje przecież ostrzezenia za to ze ma zielone oczy a nie brazowe.....


znieśli to??......a niech to :P



to jest moje zdanie!!!!!!! i tylko moje nic na temat zmian przez grupe trzymajaca wladze nie wiem ;) ale i tak mam dla nich szacun za to co robia

Moderowany przez Inez:
Posty napisane jeden po drugim zostały połączone
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-08-14, 09:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-10, 13:46   

a ja niemam do wszystkich :P np niemam do ktosia bo to gbur i burak :P czepia się i tylko przykładów by chcial :P panie po forum się rozejrzyj :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: apel, do, wszystkich


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu