Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Lotnisko na Skarbinierzu będzie zamknięte.
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-07-06, 15:22   Lotnisko na Skarbinierzu będzie zamknięte.

Ruch samochodowy na byłym lotnisku w Skarbimierzu zostanie zamknięty. Gmina przychyli się do wniosku policji o zamknięcie pasa startowego.

Przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo - tłumaczy Krzysztof Diduch z brzeskiej drogówki. Od kilku lat organizowane są tam legalne i nielegalne wyścigi samochodów na jedną czwartą mili. By sprawdzić swoje sportowe samochody i motocykle, na lotnisko przyjeżdżają ludzie z całego województwa. Policja chce zakończyć ten proceder.

Czytaj całość
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-07-06, 15:26   

A ja zapytam co przeszkadzało policji lotnisko? Ludzie spotykający się tam nie rozbijali samochodów, nie dochodziło tam do wypadków. Paranoja, kto wpadł na pomysł, teraz wyścigi młodych ludzi przeniosą się za pewne na ulice i wtedy będą wypadki. Tam każdy cicho był i nikomu nie przeszkadzało. Sami policjanci przyjeżdżali właśnie tam aby się pościgać.

Gratuluję kolejnego chorego pomysłu, gdzie zamyka się coś co stanowiło właśnie bezpieczne miejsce rozrywki dla młodych przyjaciół motoryzacji.
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-06, 16:13   

Jak zwykle biorą się za to co w prosty sposób może pokazać, że mimo wszystko coś robią, a co tak naprawdę jest mało (moim zdaniem w ogóle) szkodliwe, a od poważniejszych spraw umywają ręce. Tu sobie pijaczka złapią, tu kogoś za zaśmiecanie a od dealerów, czy jakiś rozbojów to ja najdalej .....ehh.

Nie wspomnę już, że na lotnisku nie tylko się wyścigi odbywają (akurat te na 1/4 mili to chyba najbezpieczniejsza wersja wyścigów) cała masa ludzi po raz pierwszy tam uczy się jeździć samochodem, i pewnie kilku z panów policjantów też tam się uczyło)

Już od dawna uważam, że brzeska policja żyje według motta "jak tu robić żeby się nie narobić"

Żeby nie było nie myślę tak o wszystkich policjantach, ale większości tych którzy poruszają się w patrolach po naszych drogach.
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-06, 16:20   

No to zostaje ściagać sie na Łokietka
:p
0 UP 0 DOWN
 
ispince 


Wiek: 41
Dołączył: 06 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-06, 17:46   

:oops: co do legalnych wyścigów ok

ale w środku nocy do bezpiecznych to raczej nie należy
poza tym powstaje inwestycja na Skarbimierzu więc dla bezpieczeństwa ludzi pracujących obecnie przy budowie, a potem pracowników fabryki NALEŻY ograniczyć nielegalne wyścigi na lotnisku.....

popieram....

hehe yasiu ale tak pisać post pod postem.... nieładnie
Ostatnio zmieniony przez ispince 2007-07-06, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-07-06, 17:54   

ispince napisał/a:
hehe yasiu ale tak pisać post pod postem.... nieładnie


Pierwszy jest jako cytat z Radio Opole ( cytuję tak zawsze ) a druga to moja wypowiedź ;)

Co do wyścigów to przecież wyścigi są tylko do wału oddzielającego teren budowy, na teren budowy nikt się nie pcha i nikt tam nikomu nie zagraża. Gwarantuję że wyścigi klubowe BCC są bardzo bezpieczne i nigdy się nic nikomu nie stało.
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-07-06, 18:38   

yasiu napisał/a:
A ja zapytam co przeszkadzało policji lotnisko? Ludzie spotykający się tam nie rozbijali samochodów, nie dochodziło tam do wypadków.


Tak, ale jakby doszło do wypadku czy innego nieszczęsliwego zdarzenia, to pretensje będą do policji, że przymykała oko i pozwalała na wyścigi.

yasiu napisał/a:
zamyka się coś co stanowiło właśnie bezpieczne miejsce rozrywki dla młodych przyjaciół motoryzacji.


Takie bezpieczne miejsce rozrywki to prawdziwy tor wyścigowy np w Poznaniu.

bekamsobie napisał/a:
cała masa ludzi po raz pierwszy tam uczy się jeździć samochodem, i pewnie kilku z panów policjantów też tam się uczyło)


No właśnie, tutaj trochę szkoda, bo chyba wszyscy młodzi brzescy kierowcy pierwsze kroki stawiali właśnie na lotnisku...

yasiu napisał/a:
na teren budowy nikt się nie pcha i nikt tam nikomu nie zagraża.


Ale chodzi o to, że to jest miejsce dostępne dla wszystkich (nieraz będąc dzieckiem jeździłem tam rowerami). Do tego ścigający się to amatorzy, a to samo w sobie jest zagrożeniem.

yasiu napisał/a:
Gwarantuję że wyścigi klubowe BCC są bardzo bezpieczne i nigdy się nic nikomu nie stało.


Ale to są legalne wyścigi? :roll:
0 UP 0 DOWN
 
karolkms 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stont

Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-07-06, 19:35   

Ja nie moge ! i teraz beda sie scigac po mieście i tyle ! tam przynajmniej było bezpiecznie :? :? :? :?
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-06, 21:28   

kolejna bezmyślna propozycja polskiej Policji
co ludzią przeszkadzały te wyscigi
czy kiedy kolwiek był tam jakiś wypadek -nie
no ale cóż tak bywa że ludzie najpierw działają potem myślą dopiero
niezdziwie sie jak coraz wiecej wypadków w brzegu bedzie z nieletnimi za kierownicą
chyba teraz łokietka bedzie ulicą wyscigów Brzeskich
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-06, 22:49   

karolkms napisał/a:
Ja nie moge ! i teraz beda sie scigac po mieście i tyle ! tam przynajmniej było bezpiecznie :? :? :? :?


a ja moge sie zalozyc, ze nie. Jak cos to beda po za miastem na jakis drogach :) No moze, ze po pijaku to w miescie tak.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-06, 23:46   

steve i się zdziwisz zobaczysz :)

zresztą jakie bezpieczeństwo pracowników ? skoro wyścigi i np zloty odbywały sie w niedziele ! i wtedy było wielkie ściganie nie wydaje mi się żeby w niedziele ktoś pracował na pasie?

ja teraz stawaim że wyścigi przeniosa się na ulice 1 maja , Łokietka. oraz prosta na wysokości więzienia... zobaczymy ile wypadków będzie teraz
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-07, 00:13   

Akurat jeśli chodzi o sierżanta Diducha z brzeskiej drogówki to jest on ostatnim dla mnie kompetentnym osobnikiem z tej zacnej organizacji. dlatego specjalnie nie przejmowałbym się jego komentarzami. To jest właśnie ten Pan, który jeździ "nieoznakowanym" czerwonym Audi. Dość symptomatyczne jest to, że wydaje mu się iż wie więcej niż faktycznie.
No ale to takie moje dyrdymałki.
Uważam, że powinna być "enklawa" dla zmotoryzowanych właśnie w postaci lotnika pod Brzegiem. Sam tam swojego czasu dokształcałem swoje umiejętności w prowadzeniu samochodu oraz uczyłem się warunków zimowych. Może dla brzeskiej policji w postaci Pana z nieoznakowanego radiowozu żeby kierowcy uczyli się na drodze? Zawsze wtedy można włączyć syreny i wlepić mandat...
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-07, 12:53   

Zle bylo jak ludzie kochajacy motoryzacje scigali sie na wolnym duzym i pustym terenie ! To teraz ci ludzie moga sie przeniesc na drogi publiczne w pelnym tego slowa znaczeniu. A kiedys slyszalem ze to wlasnie na drogach publicznym gdzie w ruchu sa stare babci i kobiety z wozkami nie wolno sie scigac . Skarbi dla wielu ludzi byl ajjj co tu pisac zajebistym miejscem ;] Ile setek osob tam pierwsze swoje lekcje jazdy odbylo ? no nic BEZPIECZENSTWo najwazniejsze hahaha
0 UP 0 DOWN
 
ispince 


Wiek: 41
Dołączył: 06 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-07, 13:21   

jejku ja cały czas mam na mysli nielegalne wyścigi wieczorną i nocną porą gdzie nie ma karetki czy straży pożarnej......

wyścigi na 1/4 mili i zloty jakby nie patrzeć rozsławiły w województwie Skarbimierz.... i tego nie powinno się ograniczać....

jazdy nauczyć się można i z boku na dojazdówce do lotniska czy dalej w stronę Kościoła Świadków Jehowy......

trzy..... najciekawsze jest to czy jak zostanie wprowadzony zakaz ruchu to czy pracownicy fabryki będą piechotką chodzili dla zdrowia ??
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-07, 13:25   

kolego ale co ci przeszkadzają nocne wyścigi ? czy ktoś się rozbija w nocy ? widziales cos takiego kiedys? bo ja byłem na kilku takich i jakoś nic sie nie działa ... od tego światła w aucie sa żeby w nocy jezdzic omg ...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bedzie, lotnisko, na, skarbinierzu, zamkniete


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu