Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Twój ulubiony klub piłkarski z Polski i z zagranicy
Autor Wiadomość
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2007-06-19, 23:06   Twój ulubiony klub piłkarski z Polski i z zagranicy

Witam!

No i nadszedł tzw. sezon ogórkowy. Co prawda w niepewności pozostaje jeszcze choćby legnicka "Miedzianka", to jednak można z powodzeniem przyjąć, że wszystkie ważniejsze decyzje w sezonie 06/07 już zapadły. Wszystkim kibicom piłkarskim zaczynają doskwierać powoli nudy. Proponuję więc internetowo-forumową zabawę pt. "Jaki polski i zagraniczny klub piłkarski (ew. kluby - powiedzmy, że wymieniamy max. 3-4) lubisz najbardziej? (można też dodawać kluby, które się tylko szanuje za "coś"). Nie piszemy nic o antypatiach (w celu uniknięcia robienia śmietnika z forum). Zapraszam serdecznie!

To może zacznę:

ULUBIONE POLSKIE KLUBY - 1. WKS Śląsk Wrocław 2. MZKS Stal Brzeg (obecnie jako BTP Piast) 3. LKS Pogoń Lwów (niestety nie istnieje od 1939 r., pozostała tylko pamięć o 4-krotnym MP i żal, że Jej już nie...)
ULUBIONY KLUB ZAGRANICZNY - AC Milan
KOGO SZANUJĘ - Legię... Za historię, sukcesy, kibiców i klimat przy Łazienkowskiej...
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-06-20, 06:03   Re: Twój ulubiony klub piłkarski z Polski i z zagranicy

ULUBIONE POLSKIE KLUBY - Legia Warszawa (..i Śląsk ale koszykarski)

ULUBIONY KLUB ZAGRANICZNY - Arsenal Londyn, FC Barcelona

KOGO SZANUJĘ - Śląsk, Wisła, Lechia Gdańsk :)
0 UP 0 DOWN
 
CZERA 
(L)egia Forever



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 39
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 8 / UP 16


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2007-06-20, 06:51   

ULUBIONE POLSKIE KLUBY - Legia Warszawa oczywiście

ULUBIONY KLUB ZAGRANICZNY - ---------------

KOGO SZANUJĘ - Lech Poznań za kibiców i atmosferę , jedyna taka atmosfera jest tylko na
Łazienkowskiej
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2007-06-20, 08:11   

Ulubione Polskie Kluby - Lech Poznań (za atmosferę, tradycję, trzeba to poczuć na własnej skórze, aby zrozumieć), KS Skarbimierz (klub w którym jestem od początku istnienia).

Ulubione Kluby Zagraniczne - Shamrock Rovers (od wielu wielu lat najlepszy klub irlandzki, z wielką tradycją i wspaniałymi kibicami), Arsenal Londyn (za całość).

Kogo szanuję - Ludzi, którzy przyczyniają się do rozwoju owej dyscypliny sportowej!
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-20, 14:37   

Ja mam klubu, którym kibicuję od około 20 lat i ciagle się tego trzymam:

Polskie: BTP Piast (wcześniej Stal) Brzeg, Śląsk Wrocław i Widzew Łódź

Zagraniczne: Inter Mediolan, Real Madryt i Ajax Amsterdam
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-06-20, 20:14   

Kluby polskie: nigdy nie kibicowałem tak naprawdę żadnej polskiej drużynie. Jeśli miałem wyrazić swoją sympatię dla jakiegoś klubu to była to Legia. Jednak nie mogę nazywać siebie kibicem tej drużyny, przez wzgląd na innych, prawdziwych kibiców.

Lokalny patriotyzm nakazywał by kibicowanie BTP, ale nigdy nie była to drużyna [zarząd?] przychylna kibicowaniu. A przynajmniej takie mam odczucie, i jeśli ktoś ma zamiar to zmieniać to płonne jego starania. Natomiast z zadowoleniem zauważam, że sytuacja zmienia i się i ruch kibicowski aktywował się. Być może znajdzie się i miejsce dla mnie? :)

Klub zagraniczny.
Od kiedy pamiętam w moim życiu [jeszcze jako małego człowieczka] istniała piłka nożna. A nieodłącznym elementem pasji jaką była piłka, był Juventus Turyn. Czas kiedy już kojarze, że kibicowałem Juve to lata 94-95. Zakładam, że nie wzięło się to z powietrza, więc i pewnie wcześniej musiało się to zacząć, ale nie pamiętam więc nie mówię. Krótki rachunek daje nam około 13-14 lat z Juventusem. Dla mnie długo jak na moje 20-letnie życie.
Juve per sempre...

Kogo szanuję? Ludzi, którzy szanują innych mimo odmiennych upodobań.
Vide -> liga włoska. Ktoś pisał Milan, ktoś Inter, ja Juve. Szanuje ludzi którzy potrafili by ze mną rozmawiać, a nie gadać jakie to jest Juve, albo Milan albo Inter. Miłość kibica? Rozumiem, ale są pewne granice.
0 UP 0 DOWN
 
Manic 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 103 / UP 85


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-20, 21:58   

ULUBIONE POLSKIE KLUBY - Śląsk Wrocław , Stal vel Btp Piast Brzeg

ULUBIONY KLUB ZAGRANICZNY - Juventus

KOGO SZANUJĘ - Lecha Poznań za wspaniały oprawe i doping na trybunach
0 UP 0 DOWN
 
Insert 


Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2007

UP 4 / UP 0


Skąd: wziąć?

Wysłany: 2007-06-21, 09:04   

ULUBIONE POLSKIE KLUBY - Śląsk Wrocław, Stal Brzeg, Wisła Kraków
ULUBIONY KLUB ZAGRANICZNY - Real Madryt
KOGO SZANUJĘ - Lecha Poznań i Legie za oprawy i doping.
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-21, 09:54   

ULUBIONE POLSKIE KLUBY - Stal Brzeg, Śląsk Wrocław
ULUBIONY KLUB ZAGRANICZNY - Ajax Amsterdam
KOGO SZANUJĘ - Bayern Monachium za to, ze przez wiele lat jest niepodwazalna sila w Bundeslidze i szanowana firma w Europie.
0 UP 0 DOWN
 
karolkms 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stont

Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-21, 17:12   

Polski-Wisła Kraków
Zagraniczny-Ajax Amsterdam(bede w tym roku na stadionie Ajaxu) :mrgreen:
-Real Madryt i Barcelona :evil:
Ostatnio zmieniony przez karolkms 2007-06-21, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-06-21, 18:30   

karolkms napisał/a:
Real Madryt i Barcelona


:O to tu występuje sprzeczność interesów :P

Z Polski nie mam ulubionego klubu, ale takie którymi się interesuje mocniej to: Wisła K. i Śląsk

Z zagranicy, no to tu faworytem są już od wielu lat niepodzielnie "Diabełki" :)
0 UP 0 DOWN
 
ania-robert-h 


Wiek: 55
Dołączył: 27 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG-HOMBURG(D)

Wysłany: 2007-07-06, 21:53   

Michal-WKS, Witam kolego nie znamy sie poniewarz nie mieszkam juz w Brzegu.Od pewnego czasu sledze twoje wypowiedzi i wywody na temat kibiowania w Brzegu i musze sie przyznac ze mi sie to podoba jak chcesz zachecic ludzi by zgrali sie w jak to mowiono w moich czasach w Klob kibica.Jak sie to czyta to serducho skacze .powiem tylko jedno "Tak czymaj" BOBAS-stara gwardia.Jak spotkasz Pegiego albo Danego to ich pozdrow odemnie.Moj adres : ania-robert-h@wp.pl
0 UP 0 DOWN
 
ania-robert-h 


Wiek: 55
Dołączył: 27 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG-HOMBURG(D)

Wysłany: 2007-07-06, 22:11   

kompnet, Sluchaj gosciu, za moich swietlnych czasow ktos powiedzial, mieszkajac w Brzeu lub jego okolicach ze lubi lecha (obojetnie za co)mial pozamiatane.Jak bys jezdzil na mecze regularnie to niewiem czy bys tak mowil publicznie,bo jak bys to powiedzial przymnie z twa jak to mowisz "sympatia" do jak ja to mowie do "pyr" to krotko mowiac bym cie oplul.BOBAS-Stara Gwardia Kiboli "Stal "Brzeg
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: klub, pilkarski, polski, twoj, ulubiony, zagranicy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu