Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 12:42
NBA 2006/07

Kto będzie mistrzem NBA w 2007 roku?
Detroit Pistons
20%
 20%  [ 2 ]
Cleveland Cavaliers
30%
 30%  [ 3 ]
San Antonio Spurs
50%
 50%  [ 5 ]
Utah Jazz
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2007-06-05, 10:38   

Kilka postow wczesniej jak TC i Gwidon korespondowali ze soba to nie zgadzam sie w jednym stiwerdzeniu, ze wymieniani zawodnicy przez TC sa przez media wychwalane a nie zdobywaja pierscienia. Co powiesz na przykladzie MJ i Chicago Bulls ?! zywa legenda mial wsparcie od chlopakow ktorzy wykonywali czarna robote ale w najwazniejszych akcjach meczu on bral ciezar na barki a przez to druzyna cala wierzyla w niego co tchnilo w niego lepsza gre.
Dzisiaj to wiadomo swiat na kasie sie opiera tak samo zawodnicy z roznych dziedzin sportu zarabiaja kokosy ale to sie nie odbija na ich skutecznosci !
MJ duzo wysilku wkladal w trening i to mu procentowalo a do tego mial ducha walki i nawet przy goracce potrafil pograzy "prawie" sam druzyne przeciwna
Takze jestem za Clevlend jako, ze gra ich jest podobna do Bykow a takze i niech pokonaja emerytow ze Spurs :wink:
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-05, 22:05   

MJ był jeden jedyny i nigdy takiego zawodnika nie będzie,LBJ powiedzmy sobie szczerze nigdy nie będzie tak doskonały jak MJ on co najwyżej będzie bardzo dobry i tak juz zostanie. A co do Spurs wiele ludzi się śmieje,że to emeryci ale ci emeryci zdobyli kilka pierścieni i wiedzą jak grać o najwyższe trofea,jednak ci emeryci potrafią grać i wygrywać lige. Wielki finał będzie ciekawym widowiskiem,ja kibicuje drużynie Spurs nawet jeśli przegrają to przegrają po walce i to nie z byle kim bo Cavaliers w następnych latach moga regularnie bywac w finałach ligi i z powodzeniem zdobywać lige. Wynik 4-2 dla Spurs.
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2007-06-05, 22:40   

:evil: :wink: :evil: no to jako że OSTROGI juz mają pierścienie to ja TRZYMAM KCIUKI za LBJ i Jego ekipę młodych-gniewnych...
4:3 dla KAWALERZYSTÓW
Ostatnio zmieniony przez sedzia DRED 2007-06-05, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-05, 22:46   

TC dobrze piszesz :) zgadzam się z Tobą, ale jak zawsze jest jakieś ale...

Spors to już weterani i doświadczeni zawodnicy, grają przeważnie drużynową koszykówkę z przewagą na obronę, chociaż potrafią świetnie zagrać w ataku. No, ale jak większość tak samo twierdzi grają tak jak jest napisane w książce. I ja wlaśnie tego nie lubię, jakoś taka koszykówka mi nie odpowiada.

Bardziej wolę taką grę jaką preferuje teraz Clevlend mające w skladzie nie oklamując nikogo jedną porządną gwiazdę NBA - Lebrona Jamesa. Oczywiście Iglauskac, Hugeus czy Gibson, Gooden to też gwiazdy NBA, ale nie na takim poziomie co Lebron i prawie większość ze Spurs: Duncan, Parker, Finley, Ginoblii same slawne nazwiska :)

Ja tam uwielbiam jak gra jest zrobiona na jednego czlowieka lub parę i oni przesądzają o zwycięstwie :) przyklad: 5 mecz Detroit z Clevlend gdzie Lebron z ostatnich 30 pkt drużyny zdobyl 29 i wygral mecz :) przecież to jest piękne.

No, ale TC jak napisaleś wcześniej zgadzam się z Tobą, że wygra tym razem doświadczenie , ale szykuje zaskakujący wynik 4:3 dla Spurs :) :D
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-05, 22:59   

Chłopaki ja tez lubie oglądać jak taki LBJ wygrywa sam cały mecz,ogląda się to z rozdziawioną gębą i zastanawia się gdzie ja byłem jak bóg rozdawał talent do grania w kosza :D ale ja lubie koszykówke poukładaną gdzie dominuje obrona i gdzie każdy zawodnik robi to co do niego należy,uwielbiam patrzeć na Spurs jak grają te "dziadki",każdy z zawodników jest w stanie byc liderem w tej drużynie,oni grają specyficzną koszykówke najpierw obrona a potem atak.Spurs grają jakby dwa sezony w czasie jednego,jeden to regular season a drugi to play off i tu pokazują,że emeryci są w stanie wybić każdej drużynie marzenie o mistrzostwie swoja koszykówką,pieknie jest patrzeć na nich jak pomalutku "konsumują" w czasie meczu inna drużynę i co najlepsze graja przewidywaną koszykówke od kilku lat a nikt nie potrafi ich rozgryźć w play off. Emeryci górą!! GO SPURS GO!!! :D
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-15, 22:33   

No i po wszystkiemu :) Szybko łatwo i przyjemnie, ciesze się niezmiernie że to Spurs wygrali lige.Duże słowa uznania dla Cavs,dokonali wielkiej rzeczy,niewielu ludzi się spodziewało że awansuja do finału,może za rok się uda.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200607, nba


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu