Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 08:14
TDN, Rzeka
Autor Wiadomość
Indra 


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Bg

Wysłany: 2007-06-07, 16:38   

O 18 :)
Mówię od razu za Ziomka ;)
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-07, 21:23   

Zuzia idzie z nami :D
Ale ona będzie miała zaproszenie :)
0 UP 0 DOWN
 
Zuzka 
Weasley



Wiek: 33
Dołączyła: 17 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z nieba :)

Wysłany: 2007-06-10, 20:45   

ja ide na 20 :)
0 UP 0 DOWN
 
Kowal
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-10, 23:17   

A czy można się dowiedzieć do kiedy będzie wystawiana ta sztuka??
 
Anaitis 
Wybryk natury



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-11, 05:47   

Kowal napisał/a:
A czy można się dowiedzieć do kiedy będzie wystawiana ta sztuka??


Sztuka będzie wystawiona jak na chwile obecną 2 razy-Jutro (wtorek 12.06)
o godz. 18:00 i 20:30 .
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-11, 07:04   

Ja mam pytanie - kiedy będzie następna możliwość zobaczenia sztuki, gdyż jutro mam to szczęście być na koncercie w Katowicach, a co za tym idzie nie mogę być na naszej brzeskiej sztuce - dziękuje za odpowiedz !
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-11, 08:51   

Smooth teraz jest taka dość dziwna sytuacja w BCK,że jest dużo imprez i generalnie gdyby był inny termin to premierę rozłożylibysmy na dwa dni a nie dwa spektakle w jeden dzień więc nie wiadomo na razie co i jak .Ale na pewno "Rzekę" będziemy grać też w nowym sezonie wiec na pewno Ci,którzy przed wakacjami nie zobaczą to na pewno po letnim wyoczynku przeżyją to :)
0 UP 0 DOWN
 
astrid 

Wiek: 33
Dołączyła: 07 Cze 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-11, 21:24   

o KTÓREJ SIĘ JUTRO WIDZIMY?WIEM TO BRZMI GŁUPIO ALE Z TEGO WSZYSTKIEGO ZAPOMNIAŁAM:)
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-12, 06:41   

No widzimy się o godz. 18:00 lub 20:30 (jeśli chcesz być częścią publiczności) lub 1,5h przed spektaklem jeśli jesteś częścią zespołu teatralnego :) czyli 16:30 :) ;) pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Walenty 



Wiek: 48
Dołączył: 02 Mar 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-12, 09:50   

Nadszedł długo oczekiwany przez wielu dzień. Dzień podwójnej premiery. Przyjdźcie i zobaczcie, co zespół TDN dla Was przygotował. Obejrzyjcie efekty ciężkiej pracy lokalnych aktorów amatorów. Nikt nie powinien się nudzić.
0 UP 0 DOWN
 
Zuzka 
Weasley



Wiek: 33
Dołączyła: 17 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z nieba :)

Wysłany: 2007-06-12, 22:22   

Spektakl był wspaniały :) :)
Najbardziej podobała mi się postać Mamy i pijaka który był kościalnym :) :):)

W każdym razie (bynajmniej dla mnie) "Rzeka nie jest już taka jak dawniej"

i każdy powinien masturbować się po posiłku :P
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-06-12, 22:28   

Świetne, świetne, świetne, nie spodziewałem się aż tak dużej dawki groteskowego humoru. Cała paleta zachowań ludzi żyjących na wsi/mieście. Dosyć szczegółowe odzwierciedlenie charakterów. Ogólna znieczulica, dbanie o swój interes, podrygi miłosne, wypełnianie wolnego czasu, stosunek do kościoła i prałata, powroty bliskich, stare znajomości, zrzędzenie i niezadowolenie z rzeczywistości, przy butelkach z winem, obalenie modelu patriarchalnego... :)
O Wierzbach się nie mogę wypowiedzieć, bo wiadomo, że słodzić będę, a mam czym, bo garnuszka miodu nie odebrała jedna z nich :-P Nie podejrzewałem ich jednak o takie lenistwo i że wykorzystywać będą pomocników do smarowania 'kory' :) Idąc dalej, wielkie gratulacje dla fryzjera, dla mnie był najbardziej przekonywający, te jego gesty, mimika i zmiana tonacji była naprawdę czymś wartym uwagi. Zapamiętałem także dobrze chłopaka(Bocian?), który podrywał Arletkę. Miał strasznie ciekawą rolę, sypał wyszukanymi pojęciami, chciał przechytrzyć kobietę, a do tego nie rezygnował, co najważniejsze z wyznaczonego celu. No i na końcu oczywiście ksiądz wikary, nie wiem czy to najbardziej obyta osoba ze sceną w całej grupie, ale tak jak w 'Piaskownicy', tak i podczas 'Rzeki', można było zauważyć kawał dobrej roboty (rozmowa z Burmistrzem, pijąc kawę naprawdę świetna). Ta trójka zapadła mi najbardziej w pamięci, chociaż rola prałata i tego żulika, co zbierał ofiary na kościół także bardzo dobre. Ze scen najlepsze wydawały mi się właśnie 'u fryzjera', rozmowa przy butelce wina (skoro rzeka nie płynie, to i ryba nie może :lol: ) i msza święta (mieszkańcy przychodzący z przymusu i na pokaz, Wierzba żująca gumę, Bocian zbliżający się do Arletki, 'coca-cola' w tle, plażowy ubiór co niektórych). Biegający Patryk po sali dodawał komicznego charakteru. Teraz czuję, że można wejść dwa razy do tej samej rzeki... ekstra wieczór, gratulacje dla wszystkich tworzących :wink:
Ostatnio zmieniony przez Włóczykij 2007-06-12, 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-12, 22:36   

"Rzeka" w obu obsadach bardzo mi się podobała, niektórych aktorów zdążyłam pochwalić od razu po spektaklu, niektórych nie udało mi się spotkać przez jakieś dziwne ruchy uniemożliwiające spotkanie pewnych, bardziej pożądanych aktorów.
Gratulacje dla wszystkich aktorów:) Podobały mi się kreacje Ani, Uli i Kamili, Emila, Sora;), Pijaczków (Ewa i "szystko";)), Proboszcz, Ksiądz i oczywiście Fryzjer:) Przepraszam o tych, których nie zapamiętałam:)
Sztuka była świetnie przygotowana (wytrwałość i cierpliwość popłaca?;).
Dziękuję za dostarczenie wspaniałych wrażeń, bardzo się cieszę, że poświęciłam te 2 godziny, zwłaszcza że miejsce miałam idealne (zarówno o 18 jak i o 20.30:)
Pozdrawiam:D
0 UP 0 DOWN
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2007-06-13, 09:08   

a dzięki dzięki czuje się spełniony :)
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-13, 09:37   

Wiecie co...Wielkie DZIĘKI WSZYSTKIM za przybycie!! Klimacik był niesamowity! Cudownie...uwielbiam takie chwile, a Włóczykiju po ten garnuszek z miodem to się jeszcze zwrócę o to bądź spokojny! :) Chciałam tutaj jeszcze podziękować takiej jednej małej duszyczce , która z wielkim zaangażowaniem upamiętniała chwile naszej scenicznej zabawy :) Adrianku! Wielkie, wielkie dzięki za sesję zdjęciową i całą energię, którą poświęciłeś temu :) ...Jak uda się to parę zdjątek powrzucamy na stronkę z premiery :) podwójnej...Najlepsze jest to,że będziemy mieli nagranie ze spektaklu o 20:30 :)

Włóczykiju byłeś na obydwóch spektaklach?

Jeszcze raz wielkie dzięki publiczności i całemu zespołowi Teatru Dnia Niepowszedniego! Wszyscy razem składamy się na definicję teatru... :)

wiecie co, powiem tylko tyle,że bez paru osób, których na scenie nie było widać nie mielibyśmy takie efektu, bez ludzi należących do zespołu pod postacią technicznych ! Należy wymienić! Klaudiusz, Krzysiu, Pan Józeczek, Jasiu M. i oczywiście główny prowodyr Dorotka Herman! :) dzięki , dzięki, dzięki :)
Ostatnio zmieniony przez Aithne 2007-06-13, 09:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: rzeka, tdn


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu