W Opolu odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szatefach pływackich. Nasz powiat reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 5 z Brzegu.
Zespoły, które były pod opieką nauczycieli: Ewy Janik i Jacka Wojnarowskiego, spisały się dośc dobrze. Sztafeta dziewcząt zajęła siódme miejsce, a chłopsów - szóste. Czwórka brzeskich zawodników wystartowała również w konkurencja indywidualnych:
50 m stylem dowolnym dziewcząt
5. Monika Sanetra
50 m stylem dowolnym chłopców
13. Adam Denes
50 m stylem klasycznym dziewcząt
15. Sara Dymińczuk
50 m stylem klasycznym chłopców
8. Wojciech Różański
[ Dodano: 2006-06-05, 18:02 ]
Mistrzostwa Brzeskich Szkół w Pływaniu
o Puchar Burmistrza Miasta
W ramach wieloletniego programu szkolenia sportowego dzieci i młodzieży oraz programu „SONiA” na krytej pływalni w Brzegu odbyły się 30.05.2006r Mistrzostwa Brzegu Szkół Podstawowych w Pływaniu Klas IV-VI. Łącznie udział wzięło 124 dzieci z brzeskich podstawówek – PSP nr 1, ZS nr 1 z OS, PSP nr 3, PSP nr 5, ZS nr 2 z OI. Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy działający przy PSP-5 oraz MOSiR Brzeg. Nagrody ufundowali: UM Brzeg, MOSiR Brzeg, UKS PSP-5. Organizatorzy dziękują obsłudze krytej pływalni za pomoc w przygotowaniu obiektu do zawodów oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zawodów.
CHŁOPCY - Klasa IV
22m stylem dowolnym
1. Adam Denes PSP-5 0.14.34s
2. Piotr Pączek ZS nr 2 0.15.13s
3. Mateusz Małecki PSP-5 0.17.06s
CHŁOPCY - Klasa IV
22m stylem klasycznym
1. Łukasz Zuzek ZS nr 1 0.23.87s
2. Kacper Małanicz PSP-5 0.27.03s
3. Sebastian Dyda PSP-5
Kamil Janas ZS nr 2 0.28.54s
CHŁOPCY - Klasa IV
22m stylem grzbietowym
1. Mateusz Pieczka PSP-5 0.18.81s
2. Grzegorz Wojcieszek PSP-5 0.21.07s
3. Andrzej Rudyk ZS nr 1 0.21.76s
CHŁOPCY - Klasa IV
44m stylem dowolnym
1. Adam Denes PSP-5 0.34.22s
2. Dawid Drozd ZS nr 2 0.41.31s
3. Wojciech Krawców ZS nr 1 0.44.17s
CHŁOPCY - Klasa IV
44m stylem klasycznym
1. Piotr Pączek ZS nr 2
Piotr Suzanowicz ZS nr 1 0.44.25s
2. Kamil Janas ZS nr 2 1.03.72s
CHŁOPCY - Klasa IV
44m stylem grzbietowym
1. Mateusz Pieczka PSP-5 0.43.33s
2. Grzegorz Wojcieszek PSP-5 0.49.11s
3. Wojciech Maciocha PSP-5 0.56.28s
CHŁOPCY - Klasa V
22m stylem dowolnym
1. Wojciech Tymków PSP-5 0.13.85s
2. Kamil Adwent ZS nr 2 0.14.37s
3. Mateusz Foterek ZS nr 2 0.15.75s
CHŁOPCY - Klasa V
22m stylem klasycznym
1. Wojciech Różański PSP-5 0.19.06s
2. Maciej Mirowski PSP-1 0.24.37s
3. Daniel Radosz ZS nr 1 0.27.06s
CHŁOPCY - Klasa V
22m stylem grzbietowym
1. Maciej Mirowski PSP-1 0.19.00s
2. Dawid Kowalczyk PSP-5 0.19.24s
3. Mariusz Podstawka ZS nr 1 0.22.12s
CHŁOPCY - Klasa V
44m stylem dowolnym
1. Wojciech Tymków PSP-5 0.33.46s
2. Kamil Adwent ZS nr 2 0.34.48s
3. Patryk Schwarz ZS nr 1 0.41.28s
CHŁOPCY - Klasa V
44m stylem klasycznym
1. Wojciech Różański PSP-5 0.45.12s
2. Marcin Łysanowicz ZS nr 1 0.56.64s
3. Lucjan Nowak ZS nr 1 0.59.85s
CHŁOPCY - Klasa V
44m stylem grzbietowym
1. Dawid Kowalczyk PSP-5 0.44.76s
2. Marek Łazarewicz ZS nr 1 0.51.71s
3. Szymon Kozłowski ZS nr 1 1.07.09s
CHŁOPCY - Klasa VI
22m stylem dowolnym
1. Dawid Zygmunt PSP-3 0.14.88s
2. Marcin Pniewski PSP-5 0.14.96s
3. Kacper Minosora ZS nr 2 0.15.12s
CHŁOPCY - Klasa VI
22m stylem klasycznym
1. Paweł Wiśniewski ZS nr 2 0.17.65s
2. Maciej Mianowany PSP-5 0.19.62s
3. Łukasz Bernacki PSP-3 0.24.97s
CHŁOPCY - Klasa VI
22m stylem grzbietowym
1. Przemysław Surel ZS nr 2 0.15.91s
2. Dariusz Koziołkiewicz PSP-5 0.17.24s
3. Dawid Zygmunt PSP-3 0.18.19s
CHŁOPCY - Klasa VI
44m stylem dowolnym
1. Damian Denes PSP-5 0.30.16s
2. Marcin Pniewski PSP-5 0.33.26s
3. Dariusz Domański ZS nr 2 0.33.51s
CHŁOPCY - Klasa VI
44m stylem klasycznym
1. Paweł Wiśniewski ZS nr 2 0.40.86s
2. Maciej Mianowany PSP-5 0.46.46s
3. Damian Denes PSP-5 0.47.84s
CHŁOPCY - Klasa VI
44m stylem grzbietowym
1. Przemysław Surel ZS nr 2 0.37.97s
2. Kacper Minosora ZS nr 2 0.39.74s
3. Dariusz Koziołkiewicz PSP-5 0.43.56s
CHŁOPCY
4x22m stylem zmiennym
1. Dariusz Domański ZS nr 2 1.30.58s
2. Paweł Wiśniewski ZS nr 2 1.32.31s
3. Damian Denes PSP-5 1.34.36s
DZIEWCZĘTA - Klasa IV
22m stylem dowolnym
1. Anna Bodura PSP-5 0.16.31s
2. Joanna Niewczas PSP-5 0.17.00s
3. Ewa Litwin ZS nr 1 0.18.07s
DZIEWCZĘTA - Klasa IV
22m stylem klasycznym
1. Adriana Klugiewicz ZS nr 1 0.22.15s
2. Julia Jewgraf PSP-5 0.24.06s
3. Oliwia Sambórska ZS nr 2 0.24.91s
DZIEWCZĘTA - Klasa IV - 22m stylem grzbietowym
1. Karolina Wądrzyk ZS nr 2 0.17.19s
2. Katarzyna Żółtaniecka ZS nr 2 0.19.16s
3. Ewelina Wójcik ZS nr 1 0.22.16s
DZIEWCZĘTA - Klasa IV
44m stylem dowolnym
1. Katarzyna Żółtaniecka ZS nr 2 0.39.34s
2. Karolina Tesarowicz PSP-1 0.47.09s
3. Karolina Wechman PSP-5 0.51.59s
DZIEWCZĘTA - Klasa IV
44m stylem klasycznym
1. Karolina Wądrzyk ZS nr 2 0.48.79s
2. Oliwia Sambórska ZS nr 2 1.07.46s
DZIEWCZĘTA - Klasa IV
44m stylem grzbietowym
1. Joanna Szyczewska ZS nr 2 0.47.60s
2. Patrycja Owsiak PSP-1 0.51.66s
DZIEWCZĘTA - Klasa V
22m stylem dowolnym
1. Adriana Jankowska PSP-3 0.19.12s
2. Marta Warzycha PSP-3 0.19.75s
3. Paulina Wróbel ZS nr 1 0.21.35s
DZIEWCZĘTA - Klasa V
22m stylem klasycznym
1. Agata Wróbel PSP-3 0.23.09s
2. Agata Gadecka ZS nr 1 0.26.36s
3. Katarzyna Gawlas ZS nr 1 0.32.25s
DZIEWCZĘTA - Klasa V
22m stylem grzbietowym
1. Marta Warzycha PSP-3 0.21.81s
2. Adriana Jankowska PSP-3 0.22.22s
3. Justyna Fedorowicz PSP-3 0.24.64s
DZIEWCZĘTA - Klasa V
44m stylem dowolnym
1. Justyna Fedorowicz PSP-3 0.44.34s
2. Katarzyna Derewlana PSP-5 0.51.21s
3. Paulina Młynarczyk PSP-5 0.52.59s
DZIEWCZĘTA - Klasa V
44m stylem grzbietowym
1. Katarzyna Derewlana PSP-5 0.55.74s
2. Paulina Młynarczyk PSP-5 0.58.87s
DZIEWCZĘTA - Klasa VI
22m stylem dowolnym
1. Sylwia Szumska ZS nr 2 0.14.50s
2. Natalia Jędrzejko PSP-5 0.15.15s
3. Monika Zielińska PSP-3 0.15.96s
DZIEWCZĘTA - Klasa VI
22m stylem klasycznym
1. Sara Dymińczuk PSP-5 0.19.81s
2. Monika Zielińska PSP-3 0.20.90s
3. Magdalena Kryściak PSP-3 0.22.27s
DZIEWCZĘTA - Klasa VI
22m stylem grzbietowym
1. Sylwia Szumska ZS nr 2 0.18.38s
2. Paulina Biała PSP-1 0.19.31s
3. Sara Siudyło PSP-3 0.19.97s
DZIEWCZĘTA - Klasa VI
44m stylem dowolnym
1. Natalia Jędrzejko PSP-5 0.35.08s
2. Roksana Chmielewska PSP-3 0.40.19s
3. Julia Nowicka PSP-5 0.44.56s
DZIEWCZĘTA - Klasa VI
44m stylem klasycznym
1. Sara Dymińczuk PSP-5 0.48.36s
2. Aleksandra Kiesińska PSP-1 0.59.78s
3. Julia Nowicka PSP-5 1.05.19s
DZIEWCZĘTA - Klasa VI
44m stylem grzbietowym
1. Sara Siudyło PSP-3 0.46.66s
2. Agata Lubowiecka PSP-3 0.52.96s
3. Magdalena Krysiak PSP-3 1.10.66s
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum