Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » wyroznienia
Podobne tagi tematów
wyroznienia

Tematy oznaczone jako wyroznienia
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Historia BLK - nagrody i wyróżnienia


Miejsca na podium
2001 – 1. Piomar (1-0-0); 2. Agawa Blue (0-1-0); 3. Unici (0-0-1)
2001/02 – 1. Piomar (2-0-0); 2. Niewiadoma X (0-1-0); 3. Art-Basket (0-0-1)
2002/03 – 1. Piomar (3-0-0); 2. University of Słowiańska (0-1-0); 3. Zalcman-Basket (0-0-2)
2003/04 – 1. Orbiliusz BC (1-1-0); 2. Piomar (3-1-0); 3. Zalcman-Basket (0-0-3)
2004/05 – 1. Orbiliusz BC (2-1-0); 2. Piomar (3-2-0); 3. Marand (0-0-1)
2005/06 – 1. Piomar (4-2-0); 2. Orbiliusz BC (2-2-0); 3. Mysłek-Optident (0-0-1)
2006/07 - 1. Gniotpol Basket Team (3-2-0); 2. Mysłek-Optident (0-1-1); 3. Piomar (4-2-1)
2007/08 - 1. Gniotpol Basket Team (4-2-0); 2. Mysłek-Optident (0-2-1); 3. WSH-E Basket (0-0-1)
2008/09 - 1. Gniotpol Basket Team (5-2-0); 2. Dziewiątka (0-1-0); QRB (0-0-2)

Najlepszy zawodnik
2001 – Jacek Pociecha (Piomar, 1. raz)
2001/02 – Jacek Pociecha (Piomar, 2)
2002/03 – Maciej Stępień (Zalcman-Basket, ...
9784 6

Głosowanie na wyróżnienia BLK - sezon 2008/09


Jak co roku rozpoczynamy głosowanie na wyróżnienia indywidualne sezonu.

Głosować mogą jedynie zawodnicy, trenerzy i organizatorzy Brzeskiej Ligi Koszykówki.
Aby oddać głos należy wysłać e-mail na adres adyk_blk@interia.pl , w treści podać nazwiska zawodników na których głosujemy. Kategorie i nominowani poniżej. Głos będzie ważny jedynie gdy w mailu podpiszemy się własnym imieniem nazwiskiem - uwaga - głos nie podpisany nie będzie ważny.
Głosujemy do końca maja.
Listy kandydatów zawierają nazwiska zawodników, którzy rozegrali co najmniej połowę meczów swojej drużyny i tylko na nich można głosować.

W każdej kategorii oddajemy głos na jednego kandydata, wyjątkiem jest najlepsza piątka (zawodnicy, debiutanci) gdzie głosujemy na pięciu zawodników!


Najlepszy Zawodnik w Lidze (MVP):

(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Dawid Frańczak
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, ...
5863 2

Głosowanie na wyróżnienia sezonu 2006/07!!!


Podobnie jak przed rokiem rozpoczynamy głosowanie na wyróżnienia indywidualne sezonu.

Głosować będzie można jedynie poprzez maile na adres blk.brzeg@wp.pl
Głosować mogą tylko zawodnicy, trenerzy i organizatorzy Brzeskiej Ligi Koszykówki.
Aby oddać głos należy podać w podanych niżej kategoriach odpowiednie nazwiska i podpisać się pod swoim głosem - uwaga - głos nie podpisany nie będzie ważny.
Głosujemy do 17 maja włącznie.
Listy kandydatów zawierają nazwiska zawodników, którzy rozegrali conajmniej połowę meczów swojej drużyny i tylko na nich można głosować.

KATEGORIE

Najlepszy zawodnik
Kandydaci:
Łukasz Marciniak, Daniel Gaj, Rafał Pławiak, Przemysław Sempik, Wiktor Nowacki, Rafał Kuczyński, Tomasz Miarczyńśki (WSH-E), Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Mateusz Dubas, Marcin Pawluk, Przemek Kielman, Maciej Andros, Ryszard Dzwonek, Paweł Kawecki (QRB), Maciej Stępień, Jacek Pociecha, Piotr Rosiński, Wojciech Drozd, Marek Soroka, Paweł Hofman, Grzegorz Trzyszka ...
5707 1

Głosowanie na wyróżnienia BLK - sezon 2009/10


Jak co roku rozpoczynamy głosowanie na wyróżnienia indywidualne sezonu...

więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w temacie: http://www.blk.ligspace.pl/index.php?mod=Home&ac=NewsDetails&n_id=28
5095 0

Głosowanie na wyróżnienia w sezonie 2007/08!!!


Podobnie jak przed rokiem rozpoczynamy głosowanie na wyróżnienia indywidualne sezonu.

Głosować będzie można jedynie poprzez maile na adres adyk_blk@interia.pl
Głosować mogą tylko zawodnicy, trenerzy i organizatorzy Brzeskiej Ligi Koszykówki.
Aby oddać głos należy podać w podanych niżej kategoriach odpowiednie nazwiska i podpisać się pod swoim głosem - uwaga - głos nie podpisany nie będzie ważny.
Głosujemy do 7 maja włącznie.
Listy kandydatów zawierają nazwiska zawodników, którzy rozegrali conajmniej połowę meczów swojej drużyny i tylko na nich można głosować.

W każdej kategorii oddajemy głos na jednego kandydata, wyjątkiem jest najlepsza piątka gdzie głosujemy na pięciu zawodników!

KATEGORIE

Najlepszy zawodnik w lidze
Kandydaci:
(WSH-E) Łukasz Marciniak, Przemysław Sempik, Rafał Kuczyński, Dariusz Szeniszewski, Szymon Kawarski, Konrad Lin, Krzysztof Bursa
(QRB) Paweł Pacuła, Bartosz Wańczyk, Mateusz Dubas, ...
2677 2

Głosowanie na wyróżnienia sezonu 2005/06!!! - wyniki


Podobnie jak przed rokiem rozpoczynamy głosowanie na wyróznienia indywidualne sezonu.

Głosować będzie można jedynie poprzez maile na adres blk.brzeg@wp.pl
Głosować mogą tylko zawodnicy, trenerzy i organizatorzy Brzeskiej Ligi Koszykówki.
Aby oddać głos należy podać w podanych niżej kategoriach odpowiednie nazwiska i podpisać się pod swoim głosem - uwaga - głos nie podpisany nie będzie ważny.
Głosujemy do 18 maja włącznie.

KATEGORIE

Najlepszy zawodnik
Wedle uznania spośród graczy BLK

Najlepszy obrońca
Wedle uznania spośród graczy BLK

Najlepszy rezerwowy
Wybór spośród graczy: Mariusz Grabowski, Krzysztof Kołodziejczyk, Robert Dzikiewicz (Orbiliusz), Wojciech Drozd, Tomasz Pociecha (PIomar), Jarosław Nesterowicz, Łukasz Ostasz (QRB Trafika), Rafał Kuczyński, Mateusz Śliszedwicz (WSH-E) lub wedle uznania inny gracz BLK

Najlepszy debiutant
Wybór spośród graczy: Jarosław Nesterowicz (QRB Trafika), Bartosz Wańczyk, Łukasz MIeczkowski (Astra Gaśnice), Artur ...
2427 2

[Październik 2008] Wyróżnienia dla nauczycieli


13 października br. w ratuszu w Brzegu uroczyście wręczono brzeskim nauczycielom nagrody burmistrza. Z rąk burmistrza Wojciecha Huczyńskiego otrzymali je pedagodzy z miejskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów.
Trzy osoby uhonorowano nagrodami I stopnia:
- Dorota Majewska – PSP 1,
- Marzena Pyżalska – Bednarz – PSP 5,
- Barbara Laszuk – PG 3.
Natomiast nagrody II stopnia otrzymali:
- Jadwiga Walasek – ZS 1,
- Małgorzata Augustyn – PP 8,
- Regina Wyrwas – PSP 1,
- Elżbieta Herudzińska – PSP 3,
- Lidia Kita – PSP 5,
- Andrzej Jędrzejko – PG 1,
- Mariusz Andruchowicz – PG1,
- Elżbieta Kużdżał – PG 3,
- Małgorzata Basa – ZS 1,
- Barbara Przybysz – ZS 1,
- Jacek Krzciuk – ZS 1,
- Irena Wojciechowska – ZS 1,
- Lucyna ...
1690 0

BLK 04/05 końcowa kolejnośc, staty i wyróżnienia


Końcowa kolejność sezonu 2004/05
1. Orbiliusz BC
2. Piomar
3. Marand
4. Mysłek Optident
5. Zalcman-Basket
6. Gaśnice Astra Team
7. I.T.D.
8. Łowcy TP

Najwięcej punktów
1. Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz) 354
2. Marcin Wilk (Gaśnice Astra) 311
3. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 272
. Paweł Pacuła (Zalcman) 272
5. Jacek Pociecha (Piomar) 270
6. Piotr Rosiński (Piomar) 260
. Łukasz Marciniak (I.T.D.) 260
8. Marcin Pawluk (Zalcman) 258
9. Artur Zagórski (Mysłek) 255
10. Marcin Wieczorek (Marand) 222

Najwyższa średnia punktów
1. Paweł Pacuła (Zalcman) 20,9
2. Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz) 20,8
3. Piotr Rosiński (Piomar) 18,6

Najwięcej punktów w meczu
1. Paweł Pacuła (Zalcman) 39
2. Maciej Andros (Marand) 34
. Marcin Wilk (Gaśnice Astra) 34[br ...
1676 0

Wyróżnienia na koniec sezonu w PLKK


Polska Liga Koszykówki Kobiet, na zakończenie sezonu rozgrywkowego 2006/2007 Ford Germaz Ekstraklasy, przyznała nagrody indywidualne w 17 kategoriach.

Wszystkim wyróżnionym zawodniczkom i trenerowi gratulujemy.

1. Odkrycie sezonu 2006/2007 - Joanna Jarkowska (INEA AZS Poznań)
2. Największy postęp sezonu 2006/2007 - Agnieszka Pałka (Polfa Pabianice)

3. Najlepsza zawodniczka sezonu zasadniczego - Monique Coker (CCC Polkowice)
4. Najlepsza zawodniczka sezonu - Dominique Canty (TS Wisła Can-Pack Kraków)
5. Najlepsza zawodniczka finałów - Chamique Holdsclaw (TS Wisła Can-Pack Kraków)
6. Najlepsza polska zawodniczka - Ewelina Kobryn (Lotos Gdynia)

7. Najlepszy trener - Andrzej Nowakowski (CCC Polkowice)

8. Najlepsza w zbiórkach - Nikita Bell (Duda PWSZ Leszno), śr. 12.6 zbiórek w meczu
9. Najlepsza w zbiórkach w obronie - Nikita Bell (Duda PWSZ Leszno), śr. 8.7
10. Najlepsza w zbiórkach w ataku - ...
1573 0

[Sierpień 2008] Wyróżnienia dla Brzegu


28 sierpnia br. w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczania nagród i wyróżnień laureatom XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku”.
Łącznie w 14 konkursowych kategoriach nominowano ok. 650 projektów. Wyłoniono z nich 144 finalistów. Wśród nich znalazły się dwa zadania z Brzegu: „Restauracja Bramy Odrzańskiej w Parku nad Odrą” oraz „Modernizacja budynku mieszkalnego ul. Piastowska 34”.
Na uroczystości w Warszawie obecni byli wiceburmistrz Brzegu Artur Kotara oraz Andrzej Moryl – dyrektor Zarządu Nieruchomości Miejskich w Brzegu.
- Co prawda nie zdobyliśmy głównej nagrody, ale samo dotarcie do finału jest dla nas bardzo dużym sukcesem – mówi wiceburmistrz Artur Kotara. – Tym bardziej, że konkurencja była spora.
Konkurs „Modernizacja Roku 2007” odbywał się pod merytorycznym patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Zdrowia, Generalnego Konserwatora Zabytków oraz Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.
Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu
1432 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu