Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » typowanie
Podobne tagi tematów
typowanie

Tematy oznaczone jako typowanie
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Piłka ręczna - 1. typowanie (24/25.09.05)


1. typowanie (24/25.09.05)

Arot-Tęcza Leszno - Bel-Pol Świdnica
Orlik Brzeg - Pogoń Oleśnica
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Żagiew Dzierżoniów
Krokus Bustrzyca Kłodzka - Bór Oborniki Śląskie
AZS AWF Gorzów Wlkp. - OSiR Komprachcice
2972 7

Piłka ręczna - 6. typowanie (5/6.11.05)


6. typowanie (5/6.11.05)

Bel-Pol Świdnica - Bór Oborniki Śl.
Żagiew Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin
Pogoń Oleśnica - OSiR Komprachcice
Tęcza Leszno - AZS Gorzów Wlkp.
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Krokus Bystrzyca Kł.
2944 7

Koszykówka ekstraklasa - 6. typowanie (29/30.10.05)


6. typowanie (29/30.10.05)

ŁKS Łódź - CCC Polkowice
AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
AZS KK Jelenia Góra - Lotos Gdynia
Cukierki Odra Brzeg - Wisła Kraków
Meblotap Chełm - Polfa Pabianice
2879 7

Koszykówka TBL - 2. typowanie (12.10.05)


2. typowanie (12.10.05)

CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg
PZU Polfa Pabianice - Kolegium Karkonoskie AZS Jelenia Góra
Azoty-Meblotap Chełm - AZS Poznań
TS Wisła Can-Pack Kraków x Łódzki Klub Sportowy Siemens AGD
Lotos Gdynia x AZS PWSZ Gorzów Wlkp
2841 7

Piłka ręczna - 2. typowanie (2/3.10.05)


2. typowanie (2/3.10.05)

Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp.
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł.
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg
2836 8

Piłka nożna - 7. typowanie (13/14.09.05)


7. typowanie (13/14.09.05)

(IV) Śląsk Łubniany - Burza Lipki/Skarbimierz
(J) BTP Piast Brzeg - LZS Domaszkowice
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Koksownik Zdzieszowice
2834 8

Koszykówka TBL - 1. typowanie (5-9.10.05)


1. typowanie (5-9.10.05)

Wisła Can-Pack Kraków - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. (5 X)
AZS Poznań - PZU Polfa Pabianice
Lotos Gdynia - CCC Polkowice
ŁKS Łódź - Meblotap AZS Chełm
AZS KK Jelenia Góra - CUkierki Odra Brzeg
2818 7

Koszykówka ekstraklasa - 4. typowanie (22/23.10.05)


4. typowanie (22/23.10.05)

CCC Polkowice - Polfa Pabianice
Meblotap Chełm - Cukierki Odra Brzeg
Wisła Kraków - AZS KK Jelenia Góra
Lotos Gdynia - AZS Poznań
AZS Gorzów Wlkp. - ŁKS Łódź
2790 7

Piłka nożna - 11. typowanie (08/09.10.05)


11. typowanie (08/09.10.05)

(IV) Sparta Paczków - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - Start Dobrodzień
(LO) Victoria Dobrzyń - Start Siołkowice
(A) Stal Osowiec - Olimpia Lewin Brz.
(A) LZS Biała Nyska - Orzeł Olszanka
(A) LZS Goworowice - Pogoń Łosiów
(A) LZS Kałków - Polonia Przylesie
(A) Orlik Michałów - LZS Kamienica Nyska
(B) LZS Żłobizna - Skorpion Lubsza
(C) KS Pawłów - LZS Skarbimierz
(J) BTP Piast Brzeg - Odra K-Koźle
(J) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Nysa
2733 9

Piłka ręczna - 4. typowanie (15/16.10.05)


4. typowanie (15/16.10.05)

Bel-Pol Świdnica - Zagłębie II Lubin
Bór Oborniki Śl. - OSiR Komprachcice
Żagiew Dzierżoniów - AZS Gorzów Wlkp.
Tęcza Leszno - Krokus Bystrzyca Kł.
Orlik Brzeg - Ostrovia Ostrów Wlkp.
2686 8

Piłka nożna - 5. typowanie (3/4.09.05)


5. typowanie (3/4.09.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice
(LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń
(LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów
(A) Orlik Michałów - LZS Kałków
(A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka
(A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów
(A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie
(B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna
(B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin
2670 8

Koszykówka ekstraklasa - 11. typowanie (10.12.05)


11. typowanie (10.12.05)

CCC Polkowice - Lotos Gdynia
AZS Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków
Meblotap Chełm - ŁKS Łódź
Polfa Pabianice - AZS Poznań
Cukierki Odra Brzeg - AZS KK Jelenia Góra
2638 6

Piłka nożna - 13. typowanie (22/23.10.05)


13. typowanie (22/23.10.05)

(IV) MKS Kluczbork - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec
(LO) Victoria DObrzyń - Piast Gorzów Śl.
(A) Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brz.
(A) LZS Kałków - Orzeł Olszanka
(A) LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów
(A) Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie
(A) Orlik Michałów - LZS Ścinawa Nyska
(B) Burza II Lipki - Skorpion Lubsza
(C) KS Pawłów - LZS Zwanowice
(J) Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg
(J) Olimpia Lewin Brz. - Odra K-Koźle
2585 7

Piłka ręczna - 11. typowanie (10/11.12.05)


11. typowanie (10/11.12.05)

AZS Gorzów Wlkp. - Bel-Pol Świdnica
Zagłebie II Lubin - Krokus Bystrzyca Kł.
Bór Oborniki Śl. - Ostrovia Ostrów Wlkp.
Żagiew Dzierżoniów - Orlik Brzeg
Pogoń Oleśnica - Tęcza Leszno
2520 4

Typery BLK 06/07 - 7. typowanie (17.12.06)


Typery BLK 06/07 - 7. typowanie (17.12.06)

31. Lewin Brzeski Team – QRB Trafika
32. WSH-E Basket – Piomar
33. Grodków – Astra
34. Latający Cyrk Monthy Pytona – Forumbrzeg.pl
35. Mysłek-Optident – Orbiliusz BC
2515 9

Piłka nożna - 15. typowanie (5/6.11.05)


15. typowanie (5/6.11.05)

(IV) Victoria Cisek - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) LZS Proślice - BTP Piast Brzeg
(LO) Victoria Dobrzyń - LZS Mechnice
(A) Stal Zawadzkie - Olimpia Lewin Brzeski
(A) Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka
(A) Strażak Lipniki - Pogoń Łosiów
(A) Orlik Michałów - Polonia Przylesie
(B) LZS Kopice/Więcmierzyce - Skorpion Lubsza
(B) LZS Bąków - LZS Jankowice Wlk.
(B) Burza II Lipki - LZS Łukowice Brz.
(C) KS Pawłów - Sokół Małujowice
(J) Olimpia Lewin Brz. - BTP Piast Brzeg
2512 7

Piłka ręczna - 3. typowanie (8/9.10.05)


3. typowanie (8/9.10.05)

Orlik Brzeg - Bel-Pol Świdnica
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Tęcza Leszno
Krokus Bystrzyca - Pogoń Oleśnica
AZS Gorzów Wlkp. - Bór Oborniki
OSiR Komprachcice - Zagłębie II Lubin
2486 6

Koszykówka ekstraklasa - 7. typowanie (12/13.11.05)


7. typowanie (12/13.11.05)

CCC Polkowice - Meblotap Chełm
Wisła KRaków - Polfa Pabianice
Lotos Gdynia - Cukierki Odra Brzeg
AZS Gorzów Wlkp. - AZS KK Jelenia Góra
ŁKS Łódź - AZS Poznań
2480 6

Piłka ręczna - 5. typowanie (22/23.10.05)


5. typowanie (22/23.10.05)

Ostrovia Ostrów Wlkp. - Bel-Pol Świdnice
Krokus Bystrzyca Kł. - Orlik Brzeg
AZS Gorzów Wlkp. - Pogoń Oleśnica
OSiR Komprachcice - Żagiew Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin - Bór Oborniki Śl.
2469 6

Piłka ręczna - 7. typowanie (12/13.11.05)


7. typowanie (12/13.11.05)

Krokus Bystrzyca Kł. - Bel-Pol Świdnica
AZS Gorzów Wlkp. - Orlik Brzeg
OSiR Komprachcice - Tęcza Leszno
Zagłebie II Lubin - Pogoń Olesnica
Bór Oborniki Śl. - Żagiew Dzierżoniów
2437 6

Koszykówka ekstraklasa - 5. typowanie (26.10.05)


5. typowanie (26.10.05)

Polfa Pabianice - AZS KK Jelenia Góra
2302 5

Piłka nożna - 17. typowanie (19/20.11.05)


17. typowanie (19/20.11.05)

(IV) GKS Starościn - Burza Lipki/Skarbimierz
2270 5

Piłka ręczna - 10. typowanie (3/4.12.05)


10. typowanie (3/4.12.05)

Bel-Pol Świdnica - Pogoń Oleśnica
Tęcza Leszno - Żagiew Dzierżoniów
Orlik Brzeg - Bór Oborniki Śl.
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Zagłebie II Lubin
Krokus Bystrzyca Kł. - OSiR Komprachcice
2229 4

Piłka nożna - 19. typowanie (03.05.06)


(IV) MKS Gogolin - Burza Lipki
(LO) Polonia Domaszowice - Piast Brzeg
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Malerzowice
(A) LZS Popielów - LZS Przywory
(A) Polonia Przylesie - Orzeł Olszanka
(A) Pogoń Łosiów - LZS Biała Nyska
(B) LZS Kruszyna - Burza II Lipki
(B) LZS Kopice - LZS Kościerzyce
(B) Skorpion Lubsza - GKS Grodków
(C) LZS Pawłów - LZS Brzezina
(J) LZS Domaszkowice - Piast Brzeg
(J) Koksownik Zdzieszowice - Olimpia Lewin B.

POZDRAWIAM i celności życzę... :evil: :wink: :evil:

[ Dodano: 2006-05-02, 06:12 ]
(IV) MKS Gogolin - Burza Lipki 3:0
(LO) Polonia Domaszowice - Piast Brzeg 0:3
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Malerzowice 1:2
(A) LZS Popielów - LZS Przywory 1:0
(A) Polonia Przylesie - Orzeł Olszanka 0:1 ...
2222 3

Piłka ręczna - 9. typowanie (26/27.11.05)


9. typowanie (26/27.11.05)

AZS Gorzów Wlkp. - Krokus Bystrzyca Kł.
OSiR Komprachcice - Ostrovia Ostrów Wlkp.
Zagłebie II Lubin - Orlik Brzeg
Bór Oborniki Śl. - Tęcza Leszno
Żagiew Dzierżoniów - Pogoń Oleśnica
2164 4


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu