Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » typowanie
Podobne tagi tematów
typowanie

Tematy oznaczone jako typowanie
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Typery BLK 06/07 - 1. typowanie - 15.10.06


- typujemy zwycięzcę i dokładną różnicę punktów (wynik końcowy); punktacja: 5 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i dokładnej różnicy punktów oraz wytypowanie remisu (ply off); 3 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i różnicy punktów z tolerancją do 5 "oczek"; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy

Typery BLK 06/07 - 1. typowanie - 15.10.06

1. WSH-E Basket - Astra
2. Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team
3. Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident
4. Piomar - Forumbrzeg.pl
5. QRB Trafika - Grodków
8911 26

Typery BLK 06/07 - 3. typowanie - 5.11.06


Typery BLK 06/07 - 3. typowanie - 5.11.06

Mysłek-Optident - Lewin Brzeski TEam
Orbiliusz BC - WSH-E Basket
Latający Cyrk Monthy Pytona - Grodków
Astra - Forumbrzeg.pl
QRB Trafika - Piomar
8461 16

Typery BLK 06/07 - 4. typowanie (19.11.06)


Typery BLK 06/07 - 4. typowanie (19.11.06)

16. Lewin Brzeski Team - Piomar
17. Orbiliusz BC - Forumbrzeg.pl
18. Mysłek-Optident - Astra
19. Grodków - WSH-E Basket
20. Latający Cyrk Monthy Pytona - QRB Trafika
8398 21

Piłka nożna - 3. typowanie (27/28.08.05)


3. typowanie (27/28.08.05):

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole

4. typowanie odbędzie się w środku tygodnia (30/31.08) - nie przegapcie!
7712 16

Typery BLK 06/07 - 2. typowanie - 29.10.06


Typery BLK 06/07 - 2. typowanie - 29.10.06

6. Lewin Brzeskie Team - Latający Cyrk Monthy Pytona
7. Piomar - Astra
8. Grodków - Orbiliusz BC
9. Forumbrzeg.pl - Mysłek-Optident
10. WSH-E Basket - QRB Trafika
7141 19

Typery BLK 06/07 - 6. typowanie (10.12.06)


Typery BLK 06/07 - 6. typowanie (10.12.06)

26. WSH-E Basket – Lewin Brzeski Team
27. Astra – Latający Cyrk Monthy Pytona
28. Forumbrzeg.pl – Grodków
29. Piomar – Mysłek-Optident
30. QRB Trafika – Orbiliusz BC
6931 15

Typery BLK 06/07 - 5. typowanie (3.12.06)


Typery BLK 06/07 - 5. typowanie (3.12.06)

21. Grodków – Lewin Brzeski Team
22. Mysłek-Optident – WSH-E Basket
23. Orbiliusz BC – Astra
24. Latający Cyrk Monthy Pytona – Piomar
25. QRB Trafika – Forumbrzeg.pl
6508 17

Typery BLK 06/07 - 8. typowanie (7.01.07)


Typery BLK 06/07 - 8. typowanie (7.01.07)

36. Astra – Lewin Brzeski Team
37. Orbiliusz BC – Latający Cyrk Monthy Pytona
38. Forumbrzeg.pl – WSH-E Basket
39. Piomar – Grodków
40. QRB Trafika – Mysłek-Optident
6307 15

Typery BLK 06/07 - 17. typowanie (12.05.07)


Typery BLK 06/07 - 17. typowanie (12.05.07)

75. Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona (5-8)
76. QRB Trafika - Gniotpol Basket Team (1-4)
77. Astra - WSH-E Basket (5-8)
78. Piomar - Mysłek-Optident (1-4)
5620 12

Piłka nożna - 4. typowanie (30/31.08.05)


4. typowanie (30/31.08.05):

(IV) Skalnik Tarnów Opolski - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - Victoria Chróścice
(LO) Victoria Dobrzyń - Wiking Opole
(A) Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska
(J) Motor Praszka - Olimpia Lewin Brzeski
(J) LZS Walce - BTP Piast Brzeg
5593 14

Brzeska Liga Koszykówki - 14. typowanie (18.03.06)


14. typowanie (18.03.06)

Lewin Brzeski Team - Forumbrzeg.pl
Orbiliusz BC - Piomar
Astra Gaśnice - Mysłek-Optident
WSH-E Basket - QRB Trafika
5562 9

Typery BLK 06/07 - 13. typowanie (11.03.07)


Typery BLK 06/07 - 13. typowanie (11.03.07)

59. Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B)
60. Astra - OKiR Grodków (B)
61. QRB Trafika - WSH-E Basket (A)
62. Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident (A)
63. Gniotpol Basket Team - Piomar (A)
5353 13

Brzeska Liga Koszykówki - 16. typowanie (09.04.06)


16. typowanie (09.04.06)

QRB Trafika vs Lewin *(35-47)
Piomar vs Forumbrzeg.pl *(61-54)
Orbiliusz vs Astra *(93-36)
Mysłek vs WSH-E *(80-48)


* - wynik z I spotkania

[ Dodano: 2006-04-05, 19:02 ]
QRB Trafika vs Lewin (LB 1-5)
Piomar vs Forumbrzeg.pl (Piomar 6-10)
Orbiliusz vs Astra (OBC +20)
Mysłek vs WSH-E (Mysłek 11-15)
5337 11

Piłka nożna - 9. typowanie (24/25.09.05)


Piłka nożna - 9. typowanie (24/25.09.05)

(IV) LKS Poborszów - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - Małapanew Ozimek
(LO) Victoria Dobrzyń - Hetman Byczyna
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Piotrówka
(A) LZS Biała Nyska - Pogoń Łosiów
(A) Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie
(A) Strażak Lipniki - Orlik Michałów
(B) GKS Grodków - Skorpion Lubsza
(B) Burza II Lipki - Bolko Kruszyna/Prędocin
(C) KS Pawłów - Parkowa Kantorowice
(J) BTP Piast Brzeg - Polonia Nysa
(J) Olimpia Lewin Brz. - LZS Domaszkowice
5222 14

Typery BLK 06/07 - 18. typowanie (13.05.07)


Typery BLK 06/07 - 18. typowanie (13.05.07)

79. WSH-E Basket - Astra (5-8)
80. Mysłek-Optident - Piomar (1-4)
81. Latający Cyrk Monthy Pytona - Lewin Brzeski Team (5-8)
82. Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (1-4)
5125 11

Brzeska Liga Koszykówki - 8. typowanie (18.12.05)


8. typowanie (18.12.05)

Astra Gaśnice - Lewin Brzeski Team
Jeźdźcy Apokalipsy - WSH-E
Orbiliusz BC - Mysłek-Optident
Piomar - QRB Trafika
5078 10

Brzeska Liga Koszykówki - 11. typowanie (18.02.06)


nie było topicu to daje bo pozniej znowu polowa zapomnie typować :P


Orbiliusz BC - Jeźdźcy Apokalipsy
Lewin Brzeski TEam - WSH-E Basket
Mysłek-Optident - Piomar
Astra Gaśnice - QRB Trafika


good luck all ;]

[ Dodano: 2006-02-15, 21:59 ]
Orbiliusz BC - Jeźdźcy Apokalipsy (Orbiliusz +20)
Lewin Brzeski TEam - WSH-E Basket (Lewin 11-15)
Mysłek-Optident - Piomar (Mysłek 1-5)
Astra Gaśnice - QRB Trafika (QRB 11-15)
5017 11

Typery BLK 06/07 - 15. typowanie (22.04.07)


Rozkład par podam w sobotę wieczorem po ostatniej kolejce, tak więc chętnych do typowania zapraszam do pilnowania tego.
4723 12

Typery BLK 06/07 - 9. typowanie (21.01.07)


Typery BLK 06/07 - 8. typowanie (21.01.07)

41. Forumbrzeg.pl – Lewin Brzeski Team
42. Grodków – Mysłek-Optident
43. Astra – QRB Trafika
44. WSH-E Basket – Latający Cyrk Monthy Pytona
45. Piomar – Orbiliusz BC
4552 12

Typery BLK 06/07 - 14. typowanie (1.04.07)


Typery BLK 06/07 - 14. typowanie (1.04.07)

47. OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team (B - zaległy)
64. QRB Trafika - Latający Cyrk Monthy Pytona (A)
65. Piomar - WSH-E Basket (A)
66. Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (A)
4531 11

Brzeska Liga Koszykówki - 18. typowanie (07.05.06)


II runda - drugie mecze - 7 maja 2006 (niedziela)

16.00 - Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice (5-8) - Imecz 55:55
17.00 - Piomar - Mysłek-Optident (1-4) - Imecz 58-49 dla PIOMARU
18.00 - WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl (5-8)- Imecz 54-39 dla WSH-E
19.00 - Orbiliusz BC - QRB Trafika (1-4) - Imecz 74:44 dla ORBILIUSZA

TYPUJEMY... :evil:

[ Dodano: 2006-04-25, 18:32 ]
Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice (Lewin 1-5)
Piomar - Mysłek-Optident (Piomar 6-10)
WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl (Forumbrzeg.pl 6-10)
Orbiliusz BC - QRB Trafika (Orbiliusz BC 16-20)

POZDRAWIAM :evil: :wink: :evil:
4527 12

Typery BLK 06/07 - 10. typowanie (28.01.07)


Typery BLK 06/07 - 10. typowanie (28.01.07)

46. Astra - Forumbrzeg.pl
47. Lewin Brzeski TEam - OKiR Grodków
48. Piomar - QRB Trafika
49. Gniotpol Basket Team - Latający Cyrk Monthy Pytona
50. Mysłek-Optident - WSH-E Basket

PROSZĘ O PONOWNE WYtypowanie WYNIKÓW, w tamtym była pomyłka i to jest już dobre
4525 12

Brzeska Liga Koszykówki - 10. typowanie (4/5.02.06)


10. typowanie (4/5.02.06)

Mysłek-Optident - Jeźdźcy Apokalipsy
Piomar - Astra Gaśnice
Orbiliusz BC - WSH-E
QRB Trafika - Lewin Brzeski Team
4436 11

Typery BLK 06/07 - 19. typowanie (19.05.07)


Typery BLK 06/07 - 19. typowanie (19.05.07)

83. Astra - Latający Cyrk Monthy Pytona (o 7. miejsce)
84. QRB Trafika - Piomar (o 3. miejsce)
85. Lewin Brzeski Team - WSH-E Basket (o 5. miejsce)
86. Mysłek-Optident - Gniotpol Basket Team (o 1. miejsce)
4426 12

Brzeska Liga Koszykówki - 5. typowanie (20.11.05)


5. typowanie (20.11.05)

Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team
GTW - Astra Gaśnice
Piomar - Jeźdźcy Apokalipsy
QRB Trafika - Mysłek Optident
4375 10


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu