Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » typery
Podobne tagi tematów
typery

Tematy oznaczone jako typery
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Typery 07/08 - 43. tydzień (19-25.05.2008)


43. tydzień (19-25.05.2008)
421 (21.05) BTP Piast Brzeg - LZS Leśnica (pn-jun)
422 (24.05) LZS Mechnice - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
423 (24.05) Naprzód Niezdrowice - GKS Grodków (pn-LO)
424 (24.05) Orzeł Źlinice - Olimpia Lewin Brz. (pn-LO)
425 (24.05) Polonia Pogórze - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
426 (24.05) Unia Kolonowskie - Pogoń Łosiów (pn-LO)
427 (25.05) LZS Proślice - BTP Piast Brzeg (pn-jun.mł.)
428 (25.05) Orzeł Olszanka - Unia Głuchołazy (pn-A)
429 (25.05) Rekapol Kościerzyce - LZS Kępa (pn-A)
430 (25.05) Sokół Niemodlin - Victoria Dobrzyń (pn-A)
6550 7

Typery 06/07 - 3. tydzień (2-8.10.06)


typery 06/07 - 3. tydzień (2-8.10.06)
21. (5.10) RMKS II Rybnik - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kadetki)
22. (7.10) Kazachstan - Polska (pn-eME)
23. (7.10) Orlik Brzeg - Tęcza Kościan (pr-II)
24. (7.10) BTP Piast Brzeg - ZKS Górażdże (pn-LO)
25. (7.10) Pogoń Łosiów - Orzeł Źlinice (pn-LO)
26. (7.10) BTP Piast Brzeg - Polonia Pogórze (pn-junior)
27. (8.10) Burza Lipki - Agfa Prusinowice (pn-A)
28. (8.10) Orzeł Olszanka - LZS Biała Nyska (pn-A)
29. (8.10) Zryw Szydłowice - LZS Żłobizna (pn-B)
30. (8.10) LZS Czeska Wieś - KS Pawłów (pn-C)
6520 14

Typery BLK 06/07 - 5. typowanie (3.12.06)


typery BLK 06/07 - 5. typowanie (3.12.06)

21. Grodków – Lewin Brzeski Team
22. Mysłek-Optident – WSH-E Basket
23. Orbiliusz BC – Astra
24. Latający Cyrk Monthy Pytona – Piomar
25. QRB Trafika – Forumbrzeg.pl
6457 17

Typery BLK 06/07 - 8. typowanie (7.01.07)


typery BLK 06/07 - 8. typowanie (7.01.07)

36. Astra – Lewin Brzeski Team
37. Orbiliusz BC – Latający Cyrk Monthy Pytona
38. Forumbrzeg.pl – WSH-E Basket
39. Piomar – Grodków
40. QRB Trafika – Mysłek-Optident
6289 15

Typery 06/07 - 1. tydzień (18-24.09.06)


- typujemy wyniki meczów brzeskich zespołów i zespołów z bliskich okolic Brzegu w piłce nożnej, piłce ręcznej i koszykówce, a także meczów piłkarskiej reprezentacji i Forumbrzeg
- piłka nożna - typujemy dokłądny wynik; punktacja: 5 pkt. - wytypowanie dokładnego wyniku; 3 pkt. - wskazanie zwycięzcy i trafienie różnicy bramek oraz wytypowanie remisu; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy
- piłka ręczna - typujemy zwycięzcę i dokładną różnicę bramek; punktacja: 5 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i dokładnej różnicy bramek oraz wytypowanie remisu; 3 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i róznicy bramek z tolerancją do 3 goli; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy
- koszykówka - typujemy zwycięzcę i dokładną różnicę punktów (wynik końcowy); punktacja: 5 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i dokładnej różnicy punktów oraz wytypowanie remisu (ply off); 3 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i różnicy punktów z tolerancją do 5 "oczek"; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy
[br ...
6274 15

Typery 07/08 - 47. tydzień (16-22.06.2008)


47. tydzień (16-22.06.2008)
461 (16.06) Polska - Chorwacja (pn-ME)
462 (16.06) Austria - Niemcy (pn-ME)
463 (17.06) Holandia - Rumunia (pn-ME)
464 (17.06) Francja - Włochy (pn-ME)
465 (18.06) Grecja - Hiszpania (pn-ME)
466 (18.06) Rosja - Szwecja (pn-ME)
467 (20.06) Kamerun - Tanzania (pn-eMŚ)
468 (20.06) Angola - Uganda (pn-eMŚ)
469 (20.06) Ghana - Gabon (pn-eMŚ)
470 (20.06) Senegal - Liberia (pn-eMŚ)
6238 6

Typery 06/07 - 2. tydzień (25.09 - 1.10.06)


- typujemy wyniki meczów brzeskich zespołów i zespołów z bliskich okolic Brzegu w piłce nożnej, piłce ręcznej i koszykówce, a także meczów piłkarskiej reprezentacji i Forumbrzeg
- piłka nożna - typujemy dokłądny wynik; punktacja: 5 pkt. - wytypowanie dokładnego wyniku; 3 pkt. - wskazanie zwycięzcy i trafienie różnicy bramek oraz wytypowanie remisu; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy
- piłka ręczna - typujemy zwycięzcę i dokładną różnicę bramek; punktacja: 5 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i dokładnej różnicy bramek oraz wytypowanie remisu; 3 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i róznicy bramek z tolerancją do 3 goli; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy
- koszykówka - typujemy zwycięzcę i dokładną różnicę punktów (wynik końcowy); punktacja: 5 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i dokładnej różnicy punktów oraz wytypowanie remisu (ply off); 3 pkt. - wytypowanie zwycięzcy i różnicy punktów z tolerancją do 5 "oczek"; 1 pkt. - wskazanie zwycięzcy
[br ...
5620 13

Typery 07/08 - 33. tydzień (10-16.03.2008)


33. tydzień (10-16.03.2008)
321 (12.03) Cukierki Odra Brzeg - JKKS Jastrzębie (k-jun)
322 (14.03) AZS Gliwice - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
323 (14.03) Cukierki Odra Brzeg - CCC Polkowice (k-PP)
324 (15.03) OKS Olesno - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
325 (15.03) Sparta Oborniki Wlkp. - Orlik Brzeg (pr-II)
326 (15.03) Unia Kolonowskie - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
327 (16.03) Orlik Brzeg - Sukces Komprachcice (pr-jun.mł.)
328 (16.03) Mysłek-Optident - QRB Trafika (k-BLK)
329 (16.03) Astra - OKiR Grodków (k-BLK)
330 (16.03) Gniotpol Basket Team - WSH-E Basket (k-BLK)
5560 2

Typery BLK 06/07 - 17. typowanie (12.05.07)


typery BLK 06/07 - 17. typowanie (12.05.07)

75. Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona (5-8)
76. QRB Trafika - Gniotpol Basket Team (1-4)
77. Astra - WSH-E Basket (5-8)
78. Piomar - Mysłek-Optident (1-4)
5557 12

Typery BLK 06/07 - 13. typowanie (11.03.07)


typery BLK 06/07 - 13. typowanie (11.03.07)

59. Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B)
60. Astra - OKiR Grodków (B)
61. QRB Trafika - WSH-E Basket (A)
62. Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident (A)
63. Gniotpol Basket Team - Piomar (A)
5326 13

Typery 06/07 - 4. tydzień (9-15.10.06)


typery 06/07 - 4. tydzień (9-15.10.06)

31. (11.10) Polska - Portugalia (pn-eME)
32. (11.10) Polfa Pabianice - Cukierki Odra Brzeg (k-FGBL)
33. (12.10) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Bytom (k-kadetki)
34. (14.10) Cukierki Odra Brzeg - Nova Trading Toruń (k-FGBL)
35. (14.10) OSiR Komprachcice - Orlik Brzeg (pr-II)
36. (14.10) Orzeł Źlinice - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
37. (14.10) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO)
38. (15.10) Polonia Głubczyce - BTP Piast Brzeg (pn-juniorzy)
39. (15.10) KS Skarbimierz - Sokół Małujowice (pn-C)
40. (15.10) KS Pawłów - LZS Brzezina (pn-C)
5299 13

Typery BLK 06/07 - 18. typowanie (13.05.07)


typery BLK 06/07 - 18. typowanie (13.05.07)

79. WSH-E Basket - Astra (5-8)
80. Mysłek-Optident - Piomar (1-4)
81. Latający Cyrk Monthy Pytona - Lewin Brzeski Team (5-8)
82. Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (1-4)
5107 11

Typery BLK 06/07 - 15. typowanie (22.04.07)


Rozkład par podam w sobotę wieczorem po ostatniej kolejce, tak więc chętnych do typowania zapraszam do pilnowania tego.
4699 12

Typery BLK 06/07 - 9. typowanie (21.01.07)


typery BLK 06/07 - 8. typowanie (21.01.07)

41. Forumbrzeg.pl – Lewin Brzeski Team
42. Grodków – Mysłek-Optident
43. Astra – QRB Trafika
44. WSH-E Basket – Latający Cyrk Monthy Pytona
45. Piomar – Orbiliusz BC
4516 12

Typery BLK 06/07 - 10. typowanie (28.01.07)


typery BLK 06/07 - 10. typowanie (28.01.07)

46. Astra - Forumbrzeg.pl
47. Lewin Brzeski TEam - OKiR Grodków
48. Piomar - QRB Trafika
49. Gniotpol Basket Team - Latający Cyrk Monthy Pytona
50. Mysłek-Optident - WSH-E Basket

PROSZĘ O PONOWNE WYTYPOWANIE WYNIKÓW, w tamtym była pomyłka i to jest już dobre
4513 12

Typery BLK 06/07 - 14. typowanie (1.04.07)


typery BLK 06/07 - 14. typowanie (1.04.07)

47. OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team (B - zaległy)
64. QRB Trafika - Latający Cyrk Monthy Pytona (A)
65. Piomar - WSH-E Basket (A)
66. Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (A)
4504 11

Typery BLK 06/07 - 19. typowanie (19.05.07)


typery BLK 06/07 - 19. typowanie (19.05.07)

83. Astra - Latający Cyrk Monthy Pytona (o 7. miejsce)
84. QRB Trafika - Piomar (o 3. miejsce)
85. Lewin Brzeski Team - WSH-E Basket (o 5. miejsce)
86. Mysłek-Optident - Gniotpol Basket Team (o 1. miejsce)
4387 12

Typery BLK 06/07 - 11. typowanie (11.02.07)


typery BLK 06/07 - 11. typowanie (11.02.07)

51. Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B)
52. Astra - OKiR Grodków (B)
53. Mysłek-Optident - QRB Trafika (A)
54. Piomar - Latający Cyrk Monthy Pytona (A)
55. WSH-E Basket - Gniotpol Basket TEam (A)
4318 12

Typery BLK 06/07 - 12. typowanie (25.02.07)


typery BLK 06/07 - 12. typowanie (25.02.07)

54. Lewin Brzeski Team - Astra (B)
55. OKiR Grodków - Forumbrzeg.pl (B)
56. Gniotpol Basket TEam - QRB Trafika (A)
57. Latający Cyrk Monthy Pytona - WSH-E Basket (A)
58. Mysłek-Optident - Piomar (A)
4264 11

Typery 06/07 - 7. tydzień (30.10 - 5.11.06)


typery 06/07 - 7. tydzień (30.10 - 5.11.06)
61. (30.10) Cukierki Odra Brzeg - GWarek Pawłowice (kosz-kad)
62. (4.11) BTP Piast Brzeg - Start Siołkowice (pn-LO)
63. (4.11) Pogoń Łosiów - LZS Mechnice (pn-LO)
64. (4.11) BTP Piast Brzeg - Rodło Opole (pn-jun)
65. (5.11) BTP Piast Brzeg - Swornica Czarnowąsy (pn-jun.mł.)
66. (5.11) Polonia Przylesie - Agfa PRusinowice (pn-A)
67. (5.11) LZS PIątkowice - BUrza Lipki (pn-A)
68. (5.11) LZS Ścinawa N. - Orzeł Olszanka (pn-A)
69. (5.11) LZS Dąbrówka G. - Olimpia Lewin BRz. (pn-A)
70. (5.11) LZS Bugaj - Victoria Dobrzyń (pn-A)
4096 11

Typery 06/07 - 10. tydzień (20-26.11.06)


typery 06/07 - 10. tydzień (20-26.11.06)

91. (23.11) Cukierki Odra Brzeg - MKS Zabrze (kosz-kad)
92. (25.11) Cukierki Odra Brzeg - Lotos Gdynia (kosz-FGE)
93. (25.11) Orlik Brzeg - Ostrovia Ostrów Wlkp. (pr-III)
94. (25.11) KZK Krapkowice - Piomar Brzeg (kosz-III)
95. (25.11) Skalnik Tarnów Op. - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
96. (25.11) Pogoń Łosiów - ZKS Górażdże (pn-LO)
97. (25.11) MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
98. (25.11) Olimpia Lewin Brz. - Unia Krapkowice (pn-jun)
99. (25.11) Vive Kielce - Wisła Płock (pr-Ia)
100. (25.11) AZS Biała Podlaska - Gwardia Opole (pr-Ib)
3820 11

Typery BLK 06/07 - 16. typowanie (28.04.07)


typery BLK 06/07 - 16. typowanie (28.04.07)

73. Mysłek-Optident - Lewin Brzeski Team
71. WSH-E Basket - QRB Trafika
72. Gniotpol Basket Team - Astra
74. Piomar - Latający Cyrk Monthy Pytona
3658 10

Typery BLK 06/07 - 20. typowanie (20.05.07)


typery BLK 06/07 - 20. typowanie (20.05.07)

87. Latający Cyrk Monthy Pytona - Astra (o 7. miejsce)
88. Piomar - QRB Trafika (o 3. miejsce)
89. WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
90. Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (o 1. miejsce)
3511 10

Typery 06/07 - 28. tydzień (09-15.04.07)


typery 06/07 - 28. tydzień (09-15.04.07)

271. (10.04) Odra Opole - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
272. (10.04) Olimpia Lewin Brz. - MKS Kluczbork (pn-jun)
273. (10.04) Hetman Byczyna - BTP Piast Brzeg (pn-jun mł.)
274. (11.04) Duda Leszno - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
275. (14.04) Cukierki Odra Brzeg - Nova Trading Toruń (k-FGE)
276. (14.04) Orlik Brzeg - KPR Świdnica (pr-II)
277. (14.04) BTP Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO)
278. (14.04) LZS Widawa - Pogoń Łosiów (pn-LO)
279. (14.04) BTP Piast Brzeg - Olimpia Lewin Brz. (pn-jun)
280. (15.04) BTP Piast Brzeg - Rodło Opole (pn-jun mł.)
3511 7

Typery 06/07 - 26. tydzień (26.03-01.04.07)


typery 06/07 - 26. tydzień (26.03-01.04.07)

251. (28.03) Polska - Armenia (pn-eME)
252. (28.03) MOSM Bytom - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun)
253. (31.03) SMS Łomianki - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE)
254. (31.03) Orlik Brzeg - Krokus Bystrzyca Kł. (pr-II)
255. (31.03) BTP Piast Brzeg - Odra II Opole (pn-LO)
256. (31.03) Start Dobrodzień - Pogoń Łosiów (pn-LO)
257. (31.03) BTP Piast Brzeg - Start Namysłów (pn-jun)
258. (31.03) OKS Olesno - Olimpia Lewin Brz. (pn-jun)
259. (31.03) Forumbrzeg.pl - KS Pawłów (pn-tow)
260. (01.04) BTP Piast Brzeg - Pomologia Prószków (pn-jun mł.)
3382 8


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu