Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » trener
Podobne tagi tematów
trener

Tematy oznaczone jako trener
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Trener maja 2009 - Robert Karlikowski


Robert Karlikowski z młodzikami Orlika awansował do finału Pucharu Polski w piłce ręcznej; podobnego wyczynu dokonały dzieci Orlika prowadzone przez Mirosława Kołodziejczyka i Marka Szulczewskiego; dobre wyniki uzyskiwali piłkarze prowadzeni przez Janusza Dziurę (Stal Brzeg i Burza Lipki), a baseballiści Grabarzy prowadzeni przez Łukasza Zielińskiego dominowali w I lidze; również softballistki tego trenera oraz Piotra Litwina nie miały sobie równych w lidze; pingpongiści UGKS Odra Zdzisława Grobelskiego wygrali baraże o II ligę; bardzo dobrze znów sobie radzili kolarze Franciszka Moszumańskiego
5851 1

Trener kwietnia 2009 - Zbigniew Semp


Kolarze Franciszka Moszumańskiego znów byli widoczni na trasach; piłkarze Janusza Dziury zaliczyli serię zwycięstw w IV lidze; coraz lepsze mecze rozgrywali szczypiorniści Pawła Pietraszka; również w Orliku młodzicy Roberta Karlikowskiego i młodsi zawodnicy Mirosława Kołodziejczyka i Marka Szulczewskiego awansowali do ćwierćfinałów mistrzostw Polski; juniorki Dariusza Konstańciuka również wywalczyły awans do ćwierćfinałów mistrzostw Polski, dobre występy zaliczyli również juniorzy Stali Zbigniewa Marca; zawodnik Zbigniewa Sempa zdobył cztery medale podczas mistrzostw Europy juniorów; a szachiści Jacka Toporowskiego bardzo dobrze się spisują w lidze juniorów.
5686 1

Trener lipca 2009 - Franciszek Moszumański


Kolarze Franciszka Moszumańskiego zdobyli „worek” medali na mistrzostwach Polski i kilka krążków na mistrzostwach europy na torze; młode softballistki Jacka Krzciuka zdobyły mistrzostwo Polski Małej Ligi; a softballowa reprezentacja Polski prowadzona przez Piotra Romanowicza zajęła 8. miejsce na mistrzostwach Europy seniorek.
5572 1

Trener czerwca 2009 - Mirosław Kołodziejczyk


Robert Karlikowski i Mirosław Kołodziejczyk zajmowali ze swoimi zespołami 4. miejsca w Pucharze Polski szczypiornistów; Łukasz Zieliński ze swoimi zespołami jest liderem zarówno w baseballu, jak i softballu, ponadto wywalczył z dziewczynami mistrzostwo Polski Małej Ligi; Janusz Dziura zakończył ze Stalą sezon na 5. miejscu, w młodszych grupach trampkarze Bartosza Kowalskiego byli 3., a młodzicy Mariusza Andruchowicza - 2.; znakomite wyniki uzyskiwali kolarze Franciszka Moszumańskiego.
5398 1

Trener marca 2009 - Zdzisław Grobelski


Pingpongiści Zdzisława Grobelskiego dobrze się spisywali w rozgrywkach ligowych i podczas innych zawodów, podobnie było z szachistami Jacka Toporowskiego i zawodnikami sekcji Teakwon-do prowadzonej przez Zbigniewa Sempa. W marcu niezłe wyniki uzyskiwały także koszykarki Jarosława Zyskowskiego, a także młodzi szczypiorniści Roberta Karlikowskiego.
5371 1

Trener sierpnia 2009 - głosowanie


Znakomite wyniki osiągali kolarze Franciszka Moszumańskiego; w softballu Delfiny Łukasza Zielińskiego i Piotra Litwina zagrały na mistrzostwach Świata Małej Ligi, a Szóstka Dariusza Żaka wzięła udział w Pucharze Europy i zbliżyła się do mistrzostwa Polski; w piłce nożnej juniorzy Zbigniewa Marca dominowali w II lidze, a młodzicy Mariusza Andruchowicza zajęli 4. miejsce na Remes Cup.
5131 0

Trener marca 2006 - Zbigniew Semp


Kandydaci na trenera marca

Mariusz Andruchowicz (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - wygrane na koniec sezonu i szóste miejsc w lidze kadetek
Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - zwycięstwa w III lidze
Krzysztof Kubiak (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - szóste miejsce na koniec rundy zasadniczej w ekstraklasie
Zbigniew Semp (Centrum Takwondo); takwondo - trzy medale jego podopiecznych w zawodach Pucharu Polski
Marek Taczanowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna - awans do ćwierćfiału mistrzostw Polski juniorów młodszych
4783 10

Trener kwietnia 2007 - Paweł Pietraszek


Robert Karlikowski (Orlik) wygrał i awansował o dwie pozycje w tabeli
3973 7

Trener czerwca 2007 - Marek Szulczewski


Dobry występ softballistek Jacka Krzciuka w międzynarodowym turnieju Jacek Cup 2007
3721 8

Trener stycznia 2007 - Krzysztof Kubiak


Postanowiłem nieco zmienić przebieg tych wyborów. Przez cały miesiąc będziemy się dzielić spostrzeżeniami kto ze sportowców i trenerów wyróżnił się w danym miesiącu i na koniec wybiorę piątkę i dodam ankietę.

Każdy może napisać kto według niego zasługuje, by znaleźć się w piątce kandydatów.

W swoich pierwszych tegorocznych meczach zwycięstwa odnieśli:
Małgorzata Kubiak z kadetkami Cukierków i Joanna Iwanicka z koszykarzami Piomaru Brzeg
3376 9

Trener marca 2007 - Robert Karlikowski


Awans do baraży o II ligę wywalczył z Piomarem Krzysztof Leroch. W lidze kadetek dobrze gra zespół Małgorzaty Kubiak, który wygrał też wojewódzkie eliminacje Lotos Cup, czyli mistrzostw Polski gimnazjów.
3331 8

Trener maja 2007 - Marek Szulczewski


W IV lidze wciąż dobrze radzi sobie zespół Edwarda Małka (GKS Starościn), a BTP Piast Zbigniewa Świerczka wciąż walczy o IV ligę.
3199 7

Trener Jarosław Zyskowski zwolniony...


Jarosław Zyskowski przestał pełnić funkcję trenera Odry Brzeg. Decyzję o rozwiązaniu kontraktu z brzeskim szkoleniowcem we wtorek wieczorem podjął Zarząd KS Odra Brzeg. Przyczyną takich działań było osiem porażek z rzędu w ligowych potyczkach. - Nie mogliśmy zbyt długo czekać z podjęciem działań, a obecna sytuacja zmusiła nas do tych kroków - komentuje całą sytuację prezes Odry, Bolesław Garnczarczyk.

WIĘCEJ TUTAJ


zapraszam do KULTURALNEJ dyskusji na ten temat
2971 11

Trener września 2006 - Krzysztof Kubiak


Kandydaci na trenera września 2006

Mariusz Andruchowicz (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - komplet zwycięstw w lidze młodzików i pozycja wicelidera
Dariusz Hołyński (Pogoń Łosiów); piłka nożna - w połowie rundy wciąż miejsce w czołówce ligi okręgowej
Jacek Krzciuk (Szóstka Brzeg); softball - 6. miejsce w mistrzostwach Europy juniorek, mistrzostwo Polski juniorek i zwycięstwo w turnieju w Hamburgu
Krzysztof Kubiak (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - zwycięstwo i trzy drugie miejsca w turniejach przedsezonowych
Zbigniew Świerczek (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - kolejne wygrane i pozycja lidera w lidze okręgowej
2968 8

Trener sierpnia 2006 - Zbigniew Świerczek


Kandydaci na trenera sierpnia 2006

Dariusz Hołyński (Pogoń Łosiów); piłka nożna - bardzo dobry start w lidze okręgowej i miejsce w czołówce
Dariusz Ilów (LZS Olszanka); wyciskanie leżąc - trener wicemistrza Europy
Edward Małek (GKS Starościn); piłka nożna - w sierpniu bez porażki w IV lidze
Zbigniew Świerczek (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - komplet zwycięstw i lider okręgówki
Rafał Tomaszewski (Olimpia Lewin Brzeski); piłka nożna - miejsce w czołówce Klasy A
2635 6

Trener lutego 2007 - Krzysztof Leroch


Pierwsza połowa lutego nie obfitowała nam w jakieś dobre wyniki. Na razie wyrózniłbym Krzysztofa Lerocha, który poprowadził Piomar do zwycięstwa z KZK Krapkowice i choć przegrał w Nysie, to zespół zaprezentował się nieźle
2566 5

Trener listopada 2007 - Mariusz Andruchowicz


Piłkarze Janusza Korcali po zwycięstwie powrócili na trzecie miejsce w tabeli. z kolei koszykarze Mariusza Andruchowicza pokonali na wyjeździe lidera z Nysy
2410 2

Trener grudnia 2006 - Krzysztof Kubiak


Kandydaci na trenera grudnia 2006

Marcin Górecki (Bonart Brzeg); siatkówka - grający trener zespołu, który wygrał kilka razy w grudniu
Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - dobre występy podopiecznych na Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym
Dariusz Konstańciuk (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - dwa zwycięstwa w Śląskiej Lidze Juniorek
Krzysztof Kubiak (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - dwa zwycięstwa w Pucharze Polski i pokonanie Polfy Pabianice
Stanisław Smugorzewski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - udany występ podopiecznej na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym
2329 4

Trener lipca 2007 - Franciszek Moszumański


Kolejne bardzo dobre wyniki kolarzy Franciszka Moszumańskiego
2158 3

Trener stycznia 2006 - Mariusz Andruchowicz


Kandydaci na trenera stycznia 2006

Mariusz Andruchowicz (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - awans do grupy finałowej Śląskiej Ligi Kadetek
Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - awans do finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, udane starty jego podopiecznych na OTK
Robert Karlikowski (Orlik Brzeg); piłka ręczna - wygrana z Pogonią Oleśnica w pierwszym meczu II rundy
Krzysztof Kubiak (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - wygrana z Meblotapem Chełm w ekstraklasie
Małgorzata Kubiak (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - dobry występ w I turnieju młodziczek
2150 2

Trener maja 2006 - Franciszek Moszumański


Kandydaci na trenera maja

Zdzisław Grobelski (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - jego podopieczni zajmowali wysikie miejsca na kilku turniejach, w tym ogólnopolskich
Wiesław Jedynak (Burza Lipki/Skarbimierz); piłka nożna - zwycięstwo i zachowane szanse na utrzymanie w IV lidze
Jacek Krzciuk (Szóstka Brzeg); softball - drugie meijsce na międzynarodowym turnieju w Brzegu
Franciszek Moszumański (Ziemia Brzeska); kolarstwo - dwa złote i brązowy medal jego podopiecznego na mistrzostwach Polski juniorów na torze
Zbigniew Świerczek (Victoria Dobrzyń); piłka nożna - kilka dobrych gier i wciąz szanse na utrzymanie w lidze okręgowej
2078 2

Trener lipca 2006 - Franciszek Moszumański


Kandydaci na trenera lipca 2006

Jacek Krzciuk (Szóstka Brzeg); softball - mistrzostwo Europy Małych Lig
Edward Małek (GKS Starościn); piłka nożna - nieoczekiwana nominacja do czwartoligowego klubu
Franciszek Moszumański (Ziemia Brzeska); kolarstwo trener brązowego medalisty mistrzostw Europy juniorów na torze
Zbigniew Świerczek (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - udane występy zespołu w meczach przygotowawczych do sezonu
Łukasz Zieliński (Szóstka Brzeg); softball - mistrzostwo Europy Małych Lig
2068 2

Trener lutego 2009 - Jarosław Zyskowski


Siatkarze AZS Nysa Janusza Bułkowskiego wygrali trzy ligowe mecze pod rząd w I lidze; pingpongiści UGKS Odra Zdzisława Grobelskiego wygrywali mecz za meczem w III lidze oraz zdobyli dwa brązowe medale mistrzostw Województwa; Siatkarze UKS Kościerzyce pod wodzą Marcina Góreckiego awansowali do turnieju finałowego grupy B III ligi; koszykarze Piomaru prowadzeni przez Krzysztofa Kubiaka zakończyli sezon III ligi na trzecim miejscu; zaś koszykarski Cukierków Jarosława Zyskowskiego postarały się o duża niespodziankę pokonując wysoko zespół z Gorzowa.
2044 1

Trener września 2007 - Łukasz Zieliński


Zawodnicy Zdzisława Grobelskiego dobrze spisywali się zarówno w turniejach indywdualnych, jak i w lidze.
Janusz Korcala zakończył wrzesień ze swoim zespołem jako lider.
Jacek Krzciuk i Łukasz Zieliński zdobyli z Szóstką mistrzostwo Polski w softballu, Łukasz Zieliński ponadto wywalczył z Grabarzami awans do I ligi.
Kolarze Franciszka Moszumańskiego zdobyli kolejne dwa złote medale mistrzostw Polski juniorów młodszych.
1951 2

Trener października 2007 - Jerzy Rusin


Dobry początek ligi ma ze swoimi koszykarkami Krzysztof Kubiak; szczypiorniści Orlika Jerzego Rusina również radzą sobie bardzo dobrze; Wojciech Kaszub ze swoimi piłkarskimi orlikami wygrał turniej halowy.
1903 3


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu