Tematy oznaczone jako teklinski |
Tytuł / treść wątku | Wyświetleń | Odpowiedzi |
Brzeżanin Adrian Tekliński reprezentujący aktualnie barwy zawodowej grupy torowej Professional Track Cycling Team Grudziadz zostal powołany przez Grzegorza Krejnera do seniorskiej reprezentacji Polski, ktora aktualnie przebywa na zgrupowaniu przygotowawczym w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie.Adrian weźmie udział w zawodach UCI w połowie Grudnia w Wiedniu oraz w Pucharze Swiata w Kopenhadze. w skład kadry wchodzą zawodnicy: - Łukasz Kwiatkowski (Professional Track Cycling Team Grudziądz) - Kamil Kuczyński (Gryf Szczecin) - Rafał Poper (Gryf Szczecin) - Maciej Bielecki (PTC Pruszków) - Adrian Tekliński (Professional Track Cycling Team Grudziądz) - Krzysztof Szymanek (Professional Track Cycling Team Grudziądz)
|
17224 |
12 |
W lutym w Cukierkach na wyróżnienie zasłużyły Magdalena Gawrońska i Amber Petillon, szczególnie za mecz z gorzowskim AZS; w Piomarze to był Tomasz Pieszyński; w Orliku - Szymon Suwiczak; w UKS Kościerzyce – Marcin Ściślak; Adrian Tekliński zajął 10. miejsce w kolarskim sprincie podczas zawodów Pucharu Świata; Krzysztof Pacek, Arkadiusz Pająk i Jagoda Kawula zdobywali brązowe medale podczas pingpongowych mistrzostw Województwa; Marek Jezierzański wraz Piastem został liderem III ligi
|
11143 |
1 |
Ci zawodnicy wyróżniali się w marcu w swoich zespołach: Arkadiusz Pająk (UGKS Odra Brzeg), Konrad Maluszkiewicz (Orlik Brzeg - szachy), Magdalena Gawrońska (Cukierki Odra Brzeg), Bartosz Galar (Orlik Brzeg); Tomasz Wdowik należał do najlepszych zawodników II-ligowego Euroservices Niemodlin, Natalia Bajor wygrała OTK młodziczek i była druga w WTK juniorek, Patryk Bajor z zespołem był trzeci podczas drużynowych mistrzostw Dolnego Śląska kadetów, Wojciech Łopusiewicz i Daria Pietras stawali na podium zawodów taekwon-do; Adrian Tekliński był 19. na mistrzostwach Świata w kolarskie torowym, Leszek Majdański ze swoim zespołem zajął 10. miejsce w brydżowej I lidze, Kamil Herudziński był skuteczny w meczach szczypiornistów ze Świdnicy, a Mirela Pułtorak z Liderem Pruszków wywalczyła awans do koszykarskiej ekstraklasy.
|
10750 |
1 |
Kandydaci na sportowca maja Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - drugie miejsce na ogólnopolskim turnieju w Częstochowie Łukasz Bonar (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - najwidoczniejszy zawodnik BTP w rundzie wiosennej Sylwia Stankowska (Szóstka Brzeg); softball - najlepsza zawodniczka brzeskiego zespołu na turnieju międzynarodowym Łukasz Szczucki (Wisła Płock); piłka ręczna - mistrz Polski z Wisłą Adrian Tekliński (Ziemia Brzeska); kolarstwo - dwa złote i jeden brązowy medal na torowych mistrzostwach Polski
|
4225 |
5 |
Andrzej Bartkiewicz (WLUKK Brzeg-Nysa) wygrał kolejny wyścig w tym roku Tomasz Jaworski testowany przez I-ligowe Zagłębie Sosnowiec strzelił bramkę
|
3679 |
4 |
Adrian Tekliński, kolarz Ziemii Brzeskiej, występujący jednocześnie w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Żyrardowie, zdobył trzy medale mistrzostw Polski juniorów, które odbyły się właśnie na torze w Żyrardowie. Podopieczny trenera Franciszka Moszumańskieo spisał się znakomicie podczas tych zawodów, zdobył dwa złote medale i jeden brązowy. Młody brzeżanin był najlepszy w sprincie i w keirinie (jazda za motorem) i był trzeci w wyścigu na 1000 metrów. Sprint 1. Adrian Tekliński 2. Paweł Sarnecki 3. Konrad Dąbkowski Keirin 1. Adrian Tekliński 2. Paweł Sarnecki 3. Łukasz Kuchta
|
3043 |
1 |
Bartosz Krocz zdobył brązowy medal mistrzostw Polski juniorów w skoku wzwyż; Łukasz Młodynia zajmował czołowe miejsce w kilku wyścigach w kolarstwie górskim; Rafał Wyrębek był pewnym punktem z bramce brzeskiego zespołu w IV lidze; Marek Zagórski po przejściu do Dobrzynia zaczął strzelać seryjnie bramki w lidze okręgowej; Natalia Bajor zajęła 20. miejsce w nieoficjalnych mistrzostwach Europy dzieci z tenisie stołowym; Andrzej Bartkiewicz zdobył srebrny i brązowy medal mistrzostw Polski juniorów w kolarstwie torowym; a Adrian Tekliński na tej samej imprezie w kategorii młodzieżowców był trzy razy na najwyższym stopniu podium.
|
2686 |
3 |
Kandydaci na sportowca lipca 2006 Justyna Daniel (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - udział w młodzierzowych mistrzostwach Europy Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk Wlkp.); piłka nożna - występ w pierwszej kolejce ekstraklasy Mirela Pułtorak (Cukierki Odra Brzeg/SMS Łomianki); koszykówka - udany występ na mistrzostwach Europy juniorek Mariusz Świtoń (Burza Lipki/BTP Piast Brzeg); piłka nożna - ostatnia bramka w IV lidze i powrót do Brzegu Adrian Tekliński (Ziemia Brzeska/SMS Żyrardów); kolarstwo - brązowy medal mistrzostw Europy juniorów na torze w sprincie drużynowym
|
2599 |
1 |
Adrian Tekliński zdobył brązowy medal młodzieżowych mistrzostw Europy w kolarstwie torowym i był 8. w innej konkurencji; Andrzej Bartkiewicz zajął 8. miejsce na tej samej imprezie wśród juniorów; Damian Łada zajął 3. miejsce w szachowych mistrzostwach Opolszczyzny i wygrał Grand Prix Oławy; Aleksander Hnydiuk zdobył najwięcej punktów dla Prokonexu Brzeg w ekstralidze szachowej; Marlena Trepka jako jedyna we wrześniu zdobywała bramki dla zespołu piłkarek nożnych; Rafał Wyrębek był pewnym punktem w bramce BTP Piast Brzeg; Amber Petillon i Ofa Tulikihihifo były najlepszymi koszykarkami Cukierków we wrześniu; Dominika Żukowska zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski w jeździe parami; Tomasz Jaworski zdobył dwie bramki w III lidze; Tomasz Wdowik był najskuteczniejszym zawodnikiem II ligowego zespołu pingpongistów z Niemodlina.
|
2452 |
1 |
Adrian Tekliński, kolarz Ziemi Brzeskiej, zdobył brązowy medal podczas mistrzostw Europy juniorów w Atenach. Młody podopieczny Franciszka Moszumańskiego, uczący się na codzień w Szkole MIstrzostwa Sportowego w Żyrardowie, pojechał do Aten jako reprezentant Polski i wraz z Pawłem Sarneckim i Konradem Dąbkowskim zajął trzecie miejsce w drużynowym sprincie olimpijskim. Polscy zawodnicy nie spodziewali się tak znakomitego wyniku, byli bowiem młodsi o swoich rywali, a w tej konkurencji starowało aż 38 zespołów narodowych. Dla 17-latka z Brzegu był to pierwszy start na imprezie tej rangi i od razu zakończył się tak wyśmienitym wynikiem.
|
2440 |
0 |
Kandydaci na sportowca sierpnia: Norbert Czapka (BTP Piast Brzeg) - piłka nożna - jego pięć bramek w pierwszych dwóch meczach sezonu dało BTP koplet punktów Agnieszka Makowska (Cukierki Odra Brzeg) - koszykówka - udane występy na Uniwersjadzie, gdzie Polska zajęła 7. miejsce Marcin Nowacki (Korona Kielce) - piłka nożna - po zmianie klubu kilka dobrych występów i miejsce w "11" kolejki "Sportu" Tomasz Rabanda (Start Siołkowice) - piłka nożna - osiem bramek w trzech meczach i pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców okręgówki Adrian Tekliński (Ziemia Brzeska) - kolarstwo - srebrny i brązowy medal na torowych Mistrzostwach Polski juniorów (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) Głosujemy do 8 września
|
2162 |
1 |